Selati-Tefriciye bebek icin

Bende katilmak istiyorum kizlar ne zaman ve nasil olacagini ayrintili anlatirsiniz demi baslamadan

♥♥♥♥♥

Benim ignemin 11.gunu sali kan testine gidecegim ayy bir kac gun kaldi :) :) :) :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bnmde carsamba guunu batım 11 i 3-5 gun var bn umutlu degılım heycanım yok o yuzden

kızlar ben hep cepten gırıyordum bılgısayrdan gırdım anam ne guzel bnde dıyodum kızlar renklı msj fln nası yazıolar meger burdanmıs yavvv

arkadaşlarımmmm nette diyorki adetliykende okuyabilirmişiz ben okumayı çok istiyorum ama daha adet olmadım ne zaman olurum bilmiyorum kendileri keyfi gelince başlıyor da inşallah allah kabul eder

Bende katilmak istiyorum kizlar ne zaman ve nasil olacagini ayrintili anlatirsiniz demi baslamadan

♥♥♥♥♥

INSALLAH kuzum pazartesi baslamak istiyorum ama benimde cok az zamanim var hic olmazsa 10kisi olsak yetistire bilsek bir kac gune :) :) :)

Bebissizgobus
Polisesi
Fatima
Pamukprenses
Şeker pembe
Eski9
Mina87

Bebissizgobus
Polisesi
Fatima
Pamukprenses
Şeker pembe
Eski9
Mina87
Nargazeli
Anotomi

9kisi olduk kizlar nargazeli ve anotomi arkadasimizda gelsin bir kisi daha olsun tamamdir :) :) :)

benide ekleyin lütfen bi detaylı nasıl yapacağız yazarsanız sevinirim

Bende geldimm canımmm

aynen pekı bu yazıların sonuna kalp falan koyuyo kımısı yazı sureklı aynı cıkıyo ama onu nası yapmıslar

<3 acaba böyle mi yapılıyor bilmiyorum ki

Tabikiii bendeee

kızımla hayat bir başka güzel...&#128150;&#128158;&#128149;&#128147;&#128151;

Pzt akşam olanişir ama ayrıntılı yazın ok neler yapıcaz :)

&#9829;&#9829;&#9829;&#9829;&#9829;

Arkadaslar 10kisi tamamlandiginda 4444 adeti 10kisiye bolunce 444adet yapar ve 4fazla kalir.kisi basina herkes 444adet okusun bende 448adet okuyayim.Ve niyet ettigimizde tek tek isimlerimizi soyleyerek niyetlenelim .Ne dersiniz?Baska birsey eklemek isteyen var mi canlarim?Unutmadan herkes kendi gercek ismini yaza bilirmi lutfen:) :) Benim biliyorsunuz Fatima :) :) :)

Bebissizgobus
Polisesi
Fatima
Pamukprenses
Şeker pembe
Eski9
Mina87
Nargazeli
Anotomi
1arkadas lazim gel arkadasim neredensin:) :) :)

benide ekleyin lütfen bi detaylı nasıl yapacağız yazarsanız sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…