Selamın aleyküm hanım kardeslerım .Gümüşhanelı bır aıleye gelın gıden var mı? Gumushanenın erkekleri ınsanları nasıllar ıyılermıdır? Gümüşhane torullu

Kendini övmüşsün maaşlı adamları da yermişsin. Neyi nasıl istediğine dikkat et zenginden dayak yiyen de var maaşlıdan ekmek yiyen de.
Zengin koca dayak atmasın ayol.kendimi övmedim ayrıca olanı dedim.niye yani niye olmadı içimi de mi dökmek yasak

Zengin koca dayak atmasın ayol.kendimi övmedim ayrıca olanı dedim.niye yani niye olmadı içimi de mi dökmek yasak
Aile apartmanında yaşayan adam zengin değil yalnız ya, o bina onun değil ailenin. Hani ayıktırayım sonra gümbürtüye gitmeyin.

O da yok.hiç evi olan denk gelmedi ya ben olanı söyledim.ayrıca hep güzeller mi zengin koca buluyor sığ muhabbet bu.ayrıca wilma elles çirkin değilbenimki minik bi isyan

Hayır enerji çok değişik bir şey. Mesela sen zengin olsun dersin ama o enerji sadece zenginliğe yoğunlaştığı için tırt bir adamla da evlenebilirsin o yüzden neyi nasıl enerjileyip istediğin çok önemli. Ben hep homeoffice çalışayım derdim. Covid yüzünden çalışmak zorunda kalmıştım gibi gibi

O da yok.hiç evi olan denk gelmedi ya ben olanı söyledim.ayrıca hep güzeller mi zengin koca buluyor sığ muhabbet bu.ayrıca wilma elles çirkin değilbenimki minik bi isyan
Güzel de değil. Aman öyle evi olan denk gelmese de olur. Evin tapusu bile babalarının üzerine oluyor. Hiçbir hayrı yok kadına, huzursuzluktan başka.

2023 Şubat tatilinde memleketime gitmiştik, eve pazar günü döndük 12 saatlik yoldan. Öyle yorgundum ki. Ertesi gün okul var. Kar da yağıyordu. Şöyle bir iki gün okullar tatil olsa da dinlensem dedim. Öyle içten istedim ki gece deprem oldu, bir iki ay okullar açılmadı.

Artı vizyonumun halini sen anlabi evi olsun o da olur
Aşkım ev adamın değil. Satmaya satamaz aile izin vermez. Ya oturcak ya da kayınçoya kalcak o ev. Satamazsın, kiraya veremezsin. Boşansan zırnık alamazsın. Ev var ama içinde olmayınca faydası yok yani.

Aşkım ev adamın değil. Satmaya satamaz aile izin vermez. Ya oturcak ya da kayınçoya kalcak o ev. Satamazsın, kiraya veremezsin. Boşansan zırnık alamazsın. Ev var ama içinde olmayınca faydası yok yani.
Çoğu o eve güvenip başka bir ev de almak istemiyor. Birikim ancak araba modeli yükseltmek için oluyor.

2-3 ay arayla yeni bir kısmet, millet yllarca bekliyor bulamıyor. Size . Şimdi Hintli olsa evlenir misiniz? Hintli olan ya da Hindistan'a gelin giden var mı deseniz burda çok olumlu konuşan olmaz. Ama büyük şirketlerin (Google, Microsoft) CEO'ları hep Hintli. Bir önceki İngiltere başbakanı Hintli. Sizin yazdığınız güzel ülkemizin de elit illerinde herkes süper olamaz ya? Biraz methodlarınızı geliştirmeniz lazım.

Ya çok haklısın bunu bende tecrübe ettim fakat artık nasıl bir ruh halindeyim her şeye razı haldeyim.doğru bildiklerim olmadı,yanlış bildiklerim doğru oldu falan öyle bi haldeyim.kadının konusunu sabote etmek istemiyorum şimdi anlatıp

Ya bak şimdi o evde otururuz.benim evi kiraya veririz.aylık 15 kira cepte.benim maaşımdan aylık 30 benim masraflarım.kaldı 30 cepte.etti 45.adamın maaşıyla da gezsek dolaşsak yesek içsek.10 ayda 450 bin eder.altıma vs yatır.o evde bi beş yıl kalsak zaten güzel bir ev alırız.

Ya senin enerjin yüksek demek ki bana da bi zengin koca enerjisi yolla be

Şey gibi galiba ya çok donanımlı olunca işverende kocalarda yetemeyiz diye korkuyor bence fazla güzel ve donanımlı olmakta sıkıntı

Mhp’nin 40. yıldönümü kutlu olsun.

Bu arada eski konulara baktım Afgan göremedim ama şeyi hatırladım sen ziyaretçilerin yanında annesinin kalçasına cart diye iğne yapılan ve yorumlarda hemşire haklı bulununca "inşallah sizin annenizin de g..ünü görürler" diye beddua eden üyesin yavrum bir kere evlenip boşanmışsın zaten niye şimdi oradan buradan bulduğun herkesle evlilik, aile apartmanı vs derdine düştün ki kendine biraz zaman mı versen acaba

hahahahahahahahaha bu şakadır inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…