Selamın aleyküm hanım kardeslerım .Gümüşhanelı bır aıleye gelın gıden var mı? Gumushanenın erkekleri ınsanları nasıllar ıyılermıdır? Gümüşhane torullu

Hanim kardeslerim deyince bana yaşca baya büyük bir abla konuşması gibi geldi

Sanki ulusa sesleniş gibi

Yaşınız kaç merak ettim de hanım ablam

Yine mi aile apartmanı? Kızım apartmansız adam bulamıyon mu sen?

Sen aklını toplayana kadar evlenme. Her konun evlilik üzerine Kastamonu’dan tut tokata sürekli evlilik kovalamışsın. Ne hikmete çoğu da aile apartmanı. Evlenmek için evleneceksin gibi duruyor

Hayatını mahvetmek istiyorsan devam et.

Valla sırayla gidiyorsun gibi, Erzurumla başlamışsın Bayburt, Sakarya, Tokat, Kastamonu araya da bir afgan sıkıştırmıştın. Şimdi de Gümüşhane. 80 günde devri alem mübarek
Hiç mi hayat meşgaleniz yok yahu milletin hayatının seceresini tutmuşsunuz
Kendi kişisel gelişiminize vakit harcayın daha ziyade
Bence ihtiyacınız da var

Bu arada bneı bilen bilir
Gelen cevap konu sahibinden ya da aşina oldugum uyeler tarafından olmayınca asla açmıyorum, hani kendinizi yırtacak olursanız hıc bana ugramayacak bile, haber ediyim ona göre efor harcayın dedim

Ay ne uğraşıcam senle Ben sadece eğleniyorum. Ayrıca seceresini çıkartmama gerek yok zaten hatırlıyorum. Lanet olası hafızam

Gümüşhanesini bilmem ama altlı üstlü oturmak bi zulüm . Asla evlendiğini anlamıyorsun evlilik hayatı diye bi şey olmuyor ve inan bana biri için düzenini bozup şehir değiştirmeye değmez

Nereli olduğunu boşver bence de aile apartmanında oturmak için biraz deli olmak lazım yoksa akıllı işi değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…