Selam arkadaşlar ovulasyon testimi yorumlayabilir misin

mrererdem

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
327
106
41
A3044059-5788-4E84-B74C-7F6CB6303818.jpeg
ben şimdi
Adet bitttiği gün test yapmaya başladım ama hep lh çizği belirgin çıkıyor 1 yazan numara ilk testim orada çizgi çok hafif sonra koyulaşıyor ama hala belirgin çizgi marka olarak innovita kullandım sizce yumurtlamam olmadı mı

Eki Görüntüle 3467734 ben şimdi
Adet bitttiği gün test yapmaya başladım ama hep lh çizği belirgin çıkıyor 1 yazan numara ilk testim orada çizgi çok hafif sonra koyulaşıyor ama hala belirgin çizgi marka olarak innovita kullandım sizce yumurtlamam olmadı mı
2 de yumurtlama olmuş. 3-4 te çatlamış.
O günleri değerlendirmedin mi

2 de yumurtlama olmuş. 3-4 te çatlamış.
O günleri değerlendirmedin mi
Evet canım değerlendirme yaptık sperm sorunu yok o gözden her günü değerlendiriyoruz peki
Bu lh rengi tamamen silikleşecek mi yoksa hep mi böyle hafif kırmızı çıkacak ben hiç anlayamadım

Evet canım değerlendirme yaptık sperm sorunu yok o gözden her günü değerlendiriyoruz peki
Bu lh rengi tamamen silikleşecek mi yoksa hep mi böyle hafif kırmızı çıkacak ben hiç anlayamadım
Gebelik testinden farklı. Çizgi hep olacak. Sen yumurtlamayı görmüşsün , değerlendirmesinde artık adet gününü bekleyeceksin hayırlısı olsun inşallah 🤲🏽

Ciddimisin :))) allahım inşallah bu ay olur 2 yıldır uğraşıyorum tüp bebek denemem de oldu oda kimasal oldu
Bu ay ben de bu testlerle yakaladım yumurtlamamı. adetime altı gün kaldı bakalım🥲🥲
Benim de bir Kimyasal gebeliğim ve negatif bir tüp bebek denemem var.

Hayırlısı olsun hakkımızda 🤲🏽

Bu ay ben de bu testlerle yakaladım yumurtlamamı. adetime altı gün kaldı bakalım🥲🥲
Benim de bir Kimyasal gebeliğim ve negatif bir tüp bebek denemem var.

Hayırlısı olsun hakkımızda 🤲🏽
Aynı markayı mı kullandınız ben bir gebenin günlüğünden almıştım onu hiç anlayamadım bu daha belirgin innovita marka bu Buda hep iki
Çizgi
Var çıkıyor 🤣

X