Seks bağımlısı mıyım?

Kesinlikle. Cinsellik yaşaması benim için sorun değil ve bazi kadinlarin buna benzer yatkinliklari olabiliyor. Yargilamam ama korunmadan yapmasi ve karşıdaki insana bunu açıklamadan yapmasi sikintili.
Tertemizim diyor ama kıytırık bir HIV testi nile yaptirmamiş
Hastanede kan veriyodur bence, asıl rahim ağzına baktırması lazım en önemlisi o çok eşlilikte

Yani ne bilim, o adamlar beni seviyor ve saygi duyuyor yazmış.
Çok iğrenç ama birde korunmadan yapiyormuş. Sperm üstüne sperm.
Bunu adamlar biliyorsa saygi duyduklarını hiç sanmiyorum ama neyse.
Bu işi parayla yapan kadinlar hijyen açısından kondon kullanıyorlar. Bizimki sperm coktailleri üretiyor
Yuhlamıyolar taşlamıyolar ya onu saygı sanıyo heralde. Neden bunu yapsınlar ki? Van'da böyle nimeti ha deyince bulamazlar. Parayla da yapmıyo. Zevkine. Bu haliyle çoğu ortadoğu erkeğinin rüyası diyebiliriz. Salak mı adamlar hor davransın?

Tabi ki bilmiyorlar.

Orasi kesin. Bilse zaten gelmez. Kim ister ayni kukuya iki saat arayla boşalan 4cü kişi olmayi? Bunu isteyen erkek zaten sıkıntılidir.
Bunu çok iyi biliyorsun. Burda beni seviyorlar, saygi duyuyorlar demene gerek yok. Kurduğun hayat kocaman bir yalan.
Yardim al ve en azindan HIV testi yaptir.

Yani sorma sen. Ben rüyamda görüyorum da bazen adama 3 gün 3 gece hesap soracak duruma geliyorum. 😄 gebelikte bir hatun vardı. Hep arkası dönük. Tam yüzünü dönecek birşey oluyor uyanıyorum. 🙄 ne kadar kızıyodum eşime 😄😄
😂😂boşver yüzünü tutsaydın saçından yoluverseydin bii 😂

Düzenli kan testiniz var bulaşıcı hastalığımız var mı diye.

Tabi ki bilmiyorlar
Benzer çevrelerdense biliyorlardır sen bildiklerini bilmiyorsundur. Küçük bir yerde yaşıyorsun diye aklımda kalmış büyük şehirlerde bile benzer çevrede insanlar birbirini bilir. Sosyal medyada ortak arkadaş çıkar en kötü sohbet bir şekilde döner. Hayattan haber yaşamana inanamıyorum gerçekten.

Yuhlamıyolar taşlamıyolar ya onu saygı sanıyo heralde. Neden bunu yapsınlar ki? Van'da böyle nimeti ha deyince bulamazlar. Parayla da yapmıyo. Zevkine. Bu haliyle çoğu ortadoğu erkeğinin rüyası diyebiliriz. Salak mı adamlar hor davransın?
Narin bir çicek gibi minnoş minnoş nasıl kıysınlar ona.

Benzer çevrelerdense biliyorlardır sen bildiklerini bilmiyorsundur. Küçük bir yerde yaşıyorsun diye aklımda kalmış büyük şehirlerde bile benzer çevrede insanlar birbirini bilir. Sosyal medyada ortak arkadaş çıkar en kötü sohbet bir şekilde döner. Hayattan haber yaşamana inanamıyorum gerçekten.
O tarz şeyler lisede kalmadı mı? Ben kimseye gidip şu kişiyle seviştim ya da görüşüyorum demem yani.

Hastanede de yapıyomuş. Epey bi kısmı hastane personelidir zaten. Yakalanma riski de var, bu riskin paylaştırılması lazım. Adamlar mutlaka bilir. Arkasını kollatır, ki erkeklerin bu konuda dayanışması dillere destandır. Onlar Ferhans kadar şansa yaşasalar şimdiye ohooo.

X