Seks bağımlısı mıyım?

Hastanede de yapıyomuş. Epey bi kısmı hastane personelidir zaten. Yakalanma riski de var, bu riskin paylaştırılması lazım. Adamlar mutlaka bilir. Arkasını kollatır, ki erkeklerin bu konuda dayanışması dillere destandır. Onlar Ferhans kadar şansa yaşasalar şimdiye ohooo.
Neeee hahshshsks iş yerinde böyle şeyler yaparsan işsiz kalırsın bu işten para kazanmaya başla bari.
O tarz şeyler lisede kalmadı mı? Ben kimseye gidip şu kişiyle seviştim ya da görüşüyorum demem yani.
Seni baz alabilir miyiz sence konuyu açan sensin dön bak yazılanlara. Günde 5 adam istatistiğe vurursan habersiz kalmalarının imkanı yok, memur bunlar bi de takıldıkları döndükleri yer benzerdir nihayetinde konu çakmaya dökmeye varır.
Ergen beyninden farksız olabileceklerini sanmam iş yerinde heyecan arayanda.

Siteye üye olur olmaz cinsellik ile ilgili konu açan üyelere hoşgeldin Mahmut abi/dayı yazan üyeler nerde? :KK53:
Eski bir üye olduğu için mi inandırıcı bulunuyor? 🤔
Bazen görüyorum yorumlarını mantıklı geliyor,şaşırıyorum.
Bazen de böyle kaptırıyorsun değişik değişik!
Bir kadına ait olduğuna inanmadığım yorumların var.
Erkeksin veya gerçekten testosteron hormonun yüksek ya da tamamen trollsun bizimle kafa buluyorsun.

Siteye üye olur olmaz cinsellik ile ilgili konu açan üyelere hoşgeldin Mahmut abi/dayı yazan üyeler nerde? :KK53:
Erkeksin veya gerçekten testosteron hormonun yüksek ya da tamamen trollsun bizimle kafa buluyorsun.
Yoo hasta sadece, kendi de farkında. Napayım diyo kısaca, ben travma ya da çocuklukla ilgili sorunları olduğunu düşünüyorum.

Bir erkek günden birkaç kadınla birlikte olsa hasta mı deriz başka bir şey mi?
Yazdıkları doğruysa hasta dalan değil Ferhans.

Bir erkek günden birkaç kadınla birlikte olsa hasta mı deriz başka bir şey mi?
Yazdıkları doğruysa hasta dalan değil Ferhans.
İyi de kadınlarla erkekler aynı değil bence bu konuda. Hangi yurdumun kadını günde 3 farklı adamla yatıp içerde spermlerin halayından zevk alıyo ki?

Son düzenleme:
İyi de kadınlarla erkekler aynı değil bence bu konuda. Hangi yurdumun kadını oturup günde 3 farklı adamla yatıp içerde spermlerin halayından zevk alıyo ki?
Herkes aynı olmak zorunda değil ki.
Tecavüz, kürtaj da hoş geliyor kendisine.
Nasil bazi erkekler cinsel anlamda sapkın olabiliyorsa kadınlar da olabilir. Ferhansin yazdıklarından çıkan tek sonuç bu bence.

Bence troll. Asla bir kadin olduğuna inanmadığım bir üye.

Nasil bazi erkekler cinsel anlamda sapkın olabiliyorsa kadınlar da olabilir. Ferhansin yazdıklarından çıkan tek sonuç bu bence.
Yani sapkın mı değil mi bilmiyorum, sapkınlık belki hastalıktır onu da bilmiyorum

Kendi dedi offf bu hissi seviyorum dedi.
Vıcık vıcık geziyor :olamaz:
IMG_6255.png

Bencede sapkın zaten bir sürü çeşidi var. Tedavi olsada işe yaramaz sapıklıklar tedavi ile geçmiyor çünkü. Bence çok özgüvensiz biri ilgi görmeyen belki kendiyle sorunları olan biri direk erkek=seks olarak bağdaştırmış. İçinde evli çocuklu olan kadınlara nefret var. Mesela çok bariz erkekler için obje olduğu ama beni seven sayan insanlar ile seks yapıyorum diyor buna inanıyor.

Akrep burcu falan mısınız acaba? Hani akrep burçları da cinselliğe düşkün olurlar ya o yüzden soruyorum 🙄 akrep burcu tanıdığım kişiler bile bu kadar seks bağımlısı değil ama neyse
Litfen bir akrep burcu olarak alınıyorum güceniyorum örseleniyorum ashsjsj. Bu kadar da cozutuk değiliz ya😂

X