Seks bağımlısı mıyım?

Merhaba.benim bir sorunum var.seksi aşırı seviyorum.buradaki çoğu kadın seviyordur ama ben resmen 1 gün bile geçiremiyorum seks yapmadan.içimde çok rahatsız edici bir huzursuzluk hâli oluyor.resmen içim içimi yiyor, yerimde duramıyorum.tuhaf bir enerji oluyor.bazen memlekete gidiyorum 3 günden sonra uyutmamaya başlıyor o enerji.gece gece dört dönüyorum.durup dururken nefes alışverişim falan değişiyor.kendi kendime orgazm olmaya başlıyorum resmen.başka hiçbirşey düşünemez oluyorum.bir dönem biraz normale döner gibi oldum ama o zaman da resmen depresyondaydım.birazcık normale döneyim hemen bu hâle geri geliyorum.eee seviyorsan yap diyeceksiniz ama bir şeye bu kadar muhtaç olmak da sıkıntıya sokuyor insanı.resmen sevişemeyeceğim ortamlarda kalamıyorum.memlekete gidiyorum en fazla 4 gün kalabiliyorum.ne olacak halim bilmem.böyle olmak istemiyorum.acaba nasıl düzelir? Tecrübesi olan var mı?
Yani seksi herkes çok seviyor sevmiyorum derse zaten aklından şüphe ederim ama sizinki biraz fazla aşırı gibi 😂 yani günde 3-4 çok ciddi rakam sizde nasıl bir güç var ben anlamadım 😂 hayatınızda başarılar diliyorum kolay gelsin 😂💪🏻

Yani seksi herkes çok seviyor sevmiyorum derse zaten aklından şüphe ederim ama sizinki biraz fazla aşırı gibi 😂 yani günde 3-4 çok ciddi rakam sizde nasıl bir güç var ben anlamadım 😂 hayatınızda başarılar diliyorum kolay gelsin 😂💪🏻

Dimi Allah diline, beline kuvvet versin. 😏

jBJNHg.gif

Aynen benimde yüksek, ama ne bileyim ben tek eşlilikten yanayım. Yani midem kaldırmaz öteki türlüsünü. Bu kadın uçana kaçana veriyor.

Yani ne bilim, o adamlar beni seviyor ve saygi duyuyor yazmış.
Çok iğrenç ama birde korunmadan yapiyormuş. Sperm üstüne sperm.
Bunu adamlar biliyorsa saygi duyduklarını hiç sanmiyorum ama neyse.
Bu işi parayla yapan kadinlar hijyen açısından kondon kullanıyorlar. Bizimki sperm coktailleri üretiyor

Bu işi parayla yapan kadinlar hijyen açısından kondon kullanıyorlar. Bizimki sperm coktailleri üretiyor
Sperm üstüne sperm.... beni en çok tahrik eden de bu zaten.

adam işine bakar geçer sanmıyorum bu durumdan rahatsız olacağını..kondomsuz cesaretine de hayran kalmadım değil bu güne kadar hpvsiz iyi gelmiş

Sperm üstüne sperm.... beni en çok tahrik eden de bu zaten.
Akrep burcu falan mısınız acaba? Hani akrep burçları da cinselliğe düşkün olurlar ya o yüzden soruyorum 🙄 akrep burcu tanıdığım kişiler bile bu kadar seks bağımlısı değil ama neyse

Bi kaç defa bende dek geldim o tarz konulara mideleri nasıl kaldırıyor anlayamıyorum yani sorun bizde mi onlarda mı onuda bilmiyorum bir insan partnerini başka bir insanla izlerken nasıl zevk alabilir?

Yani sorma sen. Ben rüyamda görüyorum da bazen adama 3 gün 3 gece hesap soracak duruma geliyorum. 😄 gebelikte bir hatun vardı. Hep arkası dönük. Tam yüzünü dönecek birşey oluyor uyanıyorum. 🙄 ne kadar kızıyodum eşime 😄😄

A Aysenimi

Hastalığım yok, tertemizim diyorsun ama en son nezaman HIV testini yaptirdin?
Bu hastalin 3-15 yil sonra belirti verdiğini biliyorsundur

Nasil bukadar sorumsuz olabiliyorsun? Birde hastane çalışan bir memur olarak. Sevişmene kimse birşey demiyor ama bari korun. Hadi sen bile isteye yapiyorsun ama sana gelen adamlar 3cü veya 4cü olduklarini biliyorlarmi?

X