Seks bağımlısı mıyım?

Neyin saçmalığı bu?
Hemşire bile olsan neden cinsellikle bulaşan hastalıklara baksinlar? Hadi HIV neyse...
Hangi hastane Klamidya testi yapıyormuş mesela? Çalişanina? Yalan, yalan ve yalan...
Kan testi var dedim zaten.vajinal muayene yok tabi ki.hıv dedin ya.

Kesinlikle. Cinsellik yaşaması benim için sorun değil ve bazi kadinlarin buna benzer yatkinliklari olabiliyor. Yargilamam ama korunmadan yapmasi ve karşıdaki insana bunu açıklamadan yapmasi sikintili.
Tertemizim diyor ama kıytırık bir HIV testi nile yaptirmamiş

Tabi, hikayemiz uzun neyle imtihan olacağımız belli değil. Bir kızım var. Allah muhafaza etsin.

Yani şu çocuk konularına annelik konularına takıntılı şekilde yorum yapmasa troll diyeceğim.

Birde bağımlı mıyım diye soruyor. Normalmisin sence ? Bu bağımlılık değil sen hastasın. Çoğu bakış açında mantık yok. Beni seven saygı duyan adamlarla sexin de dahil olduğu arkadaşlıklar kuruyorum diyorsun nasıl bukadar basite indirgeyebiliyorsun yaşadığın şeyi. Para alsan ticarete girecek iş farkında mısın ? Senin kendine saygı duyamaman gerekirken, Kimse böyle iliskiler yasadigi kadina saygi duymaz. bundan emin olabilirsin. Ağızdan ağıza arkadaşlarına anlatıp yayarlar anca

Bak sen tez elden git tedavi ol başına iş açacaksın birgün.

Hiç mi korkmuyorsun adamın biri seni gizli kameraya çekse ifşa etse ne yapacaksın .
Hayır birde şöyle bir şey var iki gün sonra allah esirgesin başına bir iş gelse dna alınsa vücüdündan çeşit çeşit örnekler alınır suçlu bulunmaz sonra al başına belayı uğraş dur

Sevgilim değil ama bana saygı, sevgi duyan insanlar.ten uyumu var, iyi anlaşıyoruz.beni sevdiklerini de hissediyorum.seksin de dahil olduğu güzel bir arkadaşlık gibi.saat yönetimine gelince bazen sorun oluyor gerçekten.aynı saatlerde aynı günlerde mesaj atanlar oluyor.ya başan erteliyorum ya da bir öncekini kısa kesmeye çalışıyorum.utanmıyor da değilim aslında da işte.hayat tarzımı değiştiremiyorum da.
Kız sekreter mi alsan bi tane 🥺

X