Seks bağımlısı mıyım?

Van o kadar küçük bir yer değil ki.kim tanıyacak da bilecek?
Sen öyle san. Gaziantep bile Van’dan büyük olmasına rağmen her alanda namı alıp yürüyen insanlar var. Herkes bir şekilde biliyor o tipleri. Evine günde 3-4 erkek girip çıkacak da hakkında konuşulmayacak. Böyle bir şey imkansız. Sadece sana yansıtmıyordur o takıldıkların. Belki huzursuz olursun falan, bedava seksi kaybetme riskini göze alamıyorlardır. Vazgeçemiyorsun bari parayla yap bu işi. Hiç değilse ek gelir olur sana da. 🥴

Merhaba.benim bir sorunum var.seksi aşırı seviyorum.buradaki çoğu kadın seviyordur ama ben resmen 1 gün bile geçiremiyorum seks yapmadan.içimde çok rahatsız edici bir huzursuzluk hâli oluyor.resmen içim içimi yiyor, yerimde duramıyorum.tuhaf bir enerji oluyor.bazen memlekete gidiyorum 3 günden sonra uyutmamaya başlıyor o enerji.gece gece dört dönüyorum.durup dururken nefes alışverişim falan değişiyor.kendi kendime orgazm olmaya başlıyorum resmen.başka hiçbirşey düşünemez oluyorum.bir dönem biraz normale döner gibi oldum ama o zaman da resmen depresyondaydım.birazcık normale döneyim hemen bu hâle geri geliyorum.eee seviyorsan yap diyeceksiniz ama bir şeye bu kadar muhtaç olmak da sıkıntıya sokuyor insanı.resmen sevişemeyeceğim ortamlarda kalamıyorum.memlekete gidiyorum en fazla 4 gün kalabiliyorum.ne olacak halim bilmem.böyle olmak istemiyorum.acaba nasıl düzelir? Tecrübesi olan var mı?

Sıkıntı seks yapmayı sevmen değil. Asıl sıkıntı 3-4 kişiyle birlikte yapman.

Sen öyle san. Gaziantep bile Van’dan büyük olmasına rağmen her alanda namı alıp yürüyen insanlar var. Herkes bir şekilde biliyor o tipleri. Evine günde 3-4 erkek girip çıkacak da hakkında konuşulmayacak. Böyle bir şey imkansız. Sadece sana yansıtmıyordur o takıldıkların. Belki huzursuz olursun falan, bedava seksi kaybetme riskini göze alamıyorlardır. Vazgeçemiyorsun bari parayla yap bu işi. Hiç değilse ek gelir olur sana da. 🥴
İlerleyen yaşlarda jigolo tutmak için şimdiden birikim yapmalı bence de.

Para olmaz. Şikayet edilirse memuriyet nanayto.

Konu ciddiyse bunun net bir çözümü var. Ama uygulamada netlik çok önemli. Gerçekten kurtulmak istiyorsan, 21× 3 63 gün koyman gerekiyor. Bu kahve bırakırken de böyle bağımlılıklarda, sekste de böyle.

63 gün hiç o şeyi yapmamak. Düşünmemek. Bırakmak için bu niyetle başlamak...

X