Seks bağımlısı mıyım?

Merhaba.benim bir sorunum var.seksi aşırı seviyorum.buradaki çoğu kadın seviyordur ama ben resmen 1 gün bile geçiremiyorum seks yapmadan.içimde çok rahatsız edici bir huzursuzluk hâli oluyor.resmen içim içimi yiyor, yerimde duramıyorum.tuhaf bir enerji oluyor.bazen memlekete gidiyorum 3 günden sonra uyutmamaya başlıyor o enerji.gece gece dört dönüyorum.durup dururken nefes alışverişim falan değişiyor.kendi kendime orgazm olmaya başlıyorum resmen.başka hiçbirşey düşünemez oluyorum.bir dönem biraz normale döner gibi oldum ama o zaman da resmen depresyondaydım.birazcık normale döneyim hemen bu hâle geri geliyorum.eee seviyorsan yap diyeceksiniz ama bir şeye bu kadar muhtaç olmak da sıkıntıya sokuyor insanı.resmen sevişemeyeceğim ortamlarda kalamıyorum.memlekete gidiyorum en fazla 4 gün kalabiliyorum.ne olacak halim bilmem.böyle olmak istemiyorum.acaba nasıl düzelir? Tecrübesi olan var mı?
Şap ?

Hamile kalıp kürtaj olmak istiyor, kürtajı da korunma yöntemi gibi düşünüyor zaten kendisi. Ferhansla ilgli öğrenecek çok şey var. :KK70:
Bence hamile kalsa bu sefer kürtaj olmaz. Sevgili bulamamaktan yakınan konuların hep altında düzgün adam bulamamaktan şikayetçi. Güzelim ama çirkinler bile buluyor evleniyor falan diyor hatta ben tayin ol bulursun dedim sanırım mantıksal olarak ne konumda olduğunu anlamıyor

Sevgilim değil ama bana saygı, sevgi duyan insanlar.ten uyumu var, iyi anlaşıyoruz.beni sevdiklerini de hissediyorum.seksin de dahil olduğu güzel bir arkadaşlık gibi.saat yönetimine gelince bazen sorun oluyor gerçekten.aynı saatlerde aynı günlerde mesaj atanlar oluyor.ya başan erteliyorum ya da bir öncekini kısa kesmeye çalışıyorum.utanmıyor da değilim aslında da işte.hayat tarzımı değiştiremiyorum da.
Maşallah ne kadar uyumlu bir tenin var ferhan herkese uymuş.

Bence hamile kalsa bu sefer kürtaj olmaz. Sevgili bulamamaktan yakınan konuların hep altında düzgün adam bulamamaktan şikayetçi. Güzelim ama çirkinler bile buluyor evleniyor falan diyor hatta ben tayin ol bulursun dedim sanırım mantıksal olarak ne konumda olduğunu anlamıyor
Van o kadar küçük bir yer değil ki.kim tanıyacak da bilecek?

Bence tek eşli dayanamaz heyecan tutku biter kısa sürede . Zihnen de bedenen de kendini buna alıştırmış ve benimsemiş .
Ama şu var seks organizasyonu geldi gitti heyecanı da bu vaziyeti diri tutuyodur Ahmet mi gelecek Mehmet mi gelecek derken. Ama koca evde istediğin an hazır yavas yavaş söndürür bence yangını.

Nasıl olmayacak ki, kimden Hamile kaldığını nereden bilecek? Tek başına anne olurum kafasında biri değil zaten.
Tayin istemiyor çünkü batıda yüzüne bakılmayacağını düşünüyor. Ilk konularinda giyinip, kuşanıp hastane koridorunda geziyorum ama kimse bakmıyor diye ağlayan da kendisiydi. Güzellik kısmı sıkıntılı yani. Ne yazdığını kendi de bilmiyor çoğu kez. Kafasına göre, konuya göre başka başka şeyler yazıyor.

Ama şu var seks organizasyonu geldi gitti heyecanı da bu vaziyeti diri tutuyodur Ahmet mi gelecek Mehmet mi gelecek derken. Ama koca evde istediğin an hazır yavas yavaş söndürür bence yangını.
Doğru tabi bu da bir ihtimal belki de evleneceği kişide böyle doyumsuz olur bilemeyiz😆

Nasıl olmayacak ki, kimden Hamile kaldığını nereden bilecek? Tek başına anne olurum kafasında biri değil zaten.
Tayin istemiyor çünkü batıda yüzüne bakılmayacağını düşünüyor. Ilk konularinda giyinip, kuşanıp hastane koridorunda geziyorum ama kimse bakmıyor diye ağlayan da kendisiydi. Güzellik kısmı sıkıntılı yani. Ne yazdığını kendi de bilmiyor çoğu kez. Kafasına göre, konuya göre başka başka şeyler yazıyor.
2 gün yeni kişi bulamasam bu psikolojiye giriyordum çünkü o zamanlar.eee hergün yeni birini bulmak da mümkün değil tabi.daha sonradan isteklerimi daha makul seviyelere indirdim.

İnsan zevkine kürtaj olur mu ya çok mantıksız. Evlenmek, ciddi ilişki istenen konularda hep var zaten şuan bulunduğu yerde yüzüne bakanlar seks için bakıyor çok yazık gerçekten. Hele hastane dedikodusu öyle bir oluyor ki bine bin katılır, ister küçük ilçe hastanesi olsun ister kocaman şehir hastanesi. Bunca insan içinden manyak biri çıksa musallat olur diyede korkmuyor.

X