Seks bağımlısı mıyım?

Tecavüze bile iç geçiren Ferhans için sorun olacağını sanmıyorum birinin musallat olmasının. Yazdıkları gerçekse karşımızda normal bir insan yok ki, endişeleri de o yönde olsun.
Beni ancak Ferhansin tüm konularına, yorumlarına hakim olanlar anlar.

Ohaa tecavüze iç geçirmek mi. Karşımızda tam bir psikolojik vaka var o zaman. Ben ilk konularını falan bilmiyorum tabi

Ferhans konusunda mantık aramayacaksın yoksa anlayamazsın.

Van'da 574 bin erkek varmış. Doğu taraflarında insanlar bol çocuk yapar, toplam 418 bin çocuk varmış, bunun yarısı erkek olsa 209 bin. 574-209 365 bin. E bunların belli bi yaş üstünü kabul etmiyosundur diye düşündüm, 49'dan üstünü almasan 170 bin de oradan elendi, kaldı 195bin. Günde 3-4 kişi, 2'si rutin 2'si yeni kişiler olsa haftada 14 hadi yuvarlayalım 15 kişi, ayda 60 kişi. Yaşın 30, 18'inde fafenke başlamış olsan 12 sene, 144 ay, 144x60'dan 9 hadi yuvarla 10 bin yeni kişi girmiş hayatına bu yaşına kadar

Yani daha 185 bin kişi var sıradan geçirilecek, daha var bunu dert etmene Ferhan.

Yeni nickname önerisi ile geldim: hiperseksüel
Ve kriz anlarında dinlemen için bir şarkıyı da ekliyorum

Helal olsun beybi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…