Seks bağımlısı mıyım?

Bu Kişiler sevgiliniz mi değilse nasıl ikna ediyorsunuz gelmeye ? VEYa saat yönetimini nasıl yapıyorsunuz ?
Sevgilim değil ama bana saygı, sevgi duyan insanlar.ten uyumu var, iyi anlaşıyoruz.beni sevdiklerini de hissediyorum.seksin de dahil olduğu güzel bir arkadaşlık gibi.saat yönetimine gelince bazen sorun oluyor gerçekten.aynı saatlerde aynı günlerde mesaj atanlar oluyor.ya başan erteliyorum ya da bir öncekini kısa kesmeye çalışıyorum.utanmıyor da değilim aslında da işte.hayat tarzımı değiştiremiyorum da.

Van'da bu kadar saygılı adamı bulmak da marifet.

partnerin yok mu ayşenimi? vardı diye hatırlıyorum

Ferho sen bir ara 30yaş depresyonuna girmiştin üst üste konular açıyordun artık hiç yapasım yok falan diyordun ne oldu eski formuna gerimi döndün?
O zaman doğum kontrol hapı kullanıyordum.düşündüm ki ondan olmuş.bırakınca aynen devam.depresyon yapıyor ya zaten.

Kızım seni bedava o.. olarak görüyolar. Bari tek eşli ol. Sonra sevgili arıyorum adam yok diye yakınıyosun sen yaşadığın yerde nasıl anıldığının farkında mısın? Bu hayat tarzı değil.

Erkekler size Musallat olmadan bu işi sürdürebilmeniz başarı gerçekten. duygu bağı olmadan bir meta gibi birbirinizin bedenini kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla ilginç bir hayat tarzı. Konu başlığına gelince bağımlısınız evet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…