Seks bağımlısı mıyım?

Baya baya psikolojik olarak destek almanız gerekiyor testesteron yüksek olabilir ama bu denli olacağını sanmıyorum hormonlarınıza baktırın ilerde daha büyük sıkıntı sorun yaşarsınız

Nevresim dayanmaz değiştirmekten bel fıtığı olursun yakında bi hamile kalıyormuşsun bul bakalım bulabilirsen kimden
Hakikaten, devamlı üstünde bi baskı, yatağa gömülürsün. Bi herifle haftada iki, gözümde şimşekler çakıyor.

işin garip tarafı millet 30 yıllık kocasıyla seks yapıp cinsel hastalık kapıyor.ben günde 3,4 kişi deviririm. Tertemizim.korunan yok.
korunmazsan bir gün sen de hastalık kaparsın. Çok eşlilik kanser ve enfeksiyonların ana nedeni. Sağlıkçısın diye biliyorum.

Cocuk olana dek herkes seks bagımlısıdır Ferhan.

Kendimden biliyorum
Merhaba.benim bir sorunum var.seksi aşırı seviyorum.buradaki çoğu kadın seviyordur ama ben resmen 1 gün bile geçiremiyorum seks yapmadan.içimde çok rahatsız edici bir huzursuzluk hâli oluyor.resmen içim içimi yiyor, yerimde duramıyorum.tuhaf bir enerji oluyor.bazen memlekete gidiyorum 3 günden sonra uyutmamaya başlıyor o enerji.gece gece dört dönüyorum.durup dururken nefes alışverişim falan değişiyor.kendi kendime orgazm olmaya başlıyorum resmen.başka hiçbirşey düşünemez oluyorum.bir dönem biraz normale döner gibi oldum ama o zaman da resmen depresyondaydım.birazcık normale döneyim hemen bu hâle geri geliyorum.eee seviyorsan yap diyeceksiniz ama bir şeye bu kadar muhtaç olmak da sıkıntıya sokuyor insanı.resmen sevişemeyeceğim ortamlarda kalamıyorum.memlekete gidiyorum en fazla 4 gün kalabiliyorum.ne olacak halim bilmem.böyle olmak istemiyorum.acaba nasıl düzelir? Tecrübesi olan var mı?

X