Şekerli parfüm önerisi ?

Miskokulukiz

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2018
15
1
Merhabalar kızlar. Ben şekerli ya da baharatlı kışlık ve kalıcı bir koku arıyorum. Bargello’dan neyi tavsiye edersiniz? Hani şöyle buram buram kokan, farkedilirliği yüksek olan bir koku. Şimdiden sağolunn

merhaba, bargello ne bilmiyorum. ama sana fikir olabilecek şekerli ve yoğun kokular ysl - opium black, emperio armani -because its you (epey yoğun), giorgio armani - si, lancome - la vie est belle.
ucuz bir alternatif ararsan kesinlikle versace red jeans öneririm. sanırım yaşın 21, red jeans yaşına göre de yukarıdakilerden çok daha uygun.

merhaba, bargello ne bilmiyorum. ama sana fikir olabilecek şekerli ve yoğun kokular ysl - opium black, emperio armani -because its you (epey yoğun), giorgio armani - si, lancome - la vie est belle.
ucuz bir alternatif ararsan kesinlikle versace red jeans öneririm. sanırım yaşın 21, red jeans yaşına göre de yukarıdakilerden çok daha uygun.
Bargello, parfümlerin sahtesini satan bir marka.Aslında bu zamana kadar hep orijinal kullandım. (Kenzo amor, chopard wish,good girl) fakat şu an için bir tane daha orijinali kaldıramaz bütçem :KK43: Ysl- opium’u ben de çok beğeniyorum. Si ve La vie est belle dışındakileri bilmiyordum. Mutlaka bakmalıyım çok teşekkürler :)

Şekerli olarak çok bilindik demezsen eğer Escada Magnetism tavsiye ederim.
212 Sexy de çok tatlı bir koku pamuk şekeri andırıyor.
Magnetism şekerli fakat güzel. Tekrardan bir bakacağım ama 212 sexy hep aklımdaydı. Onun da çok methini duymuştum. Peki kalıcılığı nasıl 212 nin ? Yani açık parfüm olarak.

Magnetism şekerli fakat güzel. Tekrardan bir bakacağım ama 212 sexy hep aklımdaydı. Onun da çok methini duymuştum. Peki kalıcılığı nasıl 212 nin ? Yani açık parfüm olarak.
Ben 212 sexy dp den kullanmıştım, birkaç sene önceydi çok emin değilim ama gayet kalıcıydı diye hatırlıyorum. Yani öyle hemen uçup gitmiyordu, zaten koku tatlı olduğu için.

Bu arada aklıma geldi 212 sexy Bargello daki çok iyiymiş. Bana yakın Bargello yok, o yüzden ben açık alınca dp den almıştım ama sana Bargello yakınsa önce orada dene istersen.

Lolita lempicka klasik olan kokusu şekerli parfümlerin kraliçesidir:)) Bu kış bende kendisine geri dönüş yapmayı düşünüyorum. Uzun zaman oldu kullanmayalı.
Ayrıca ekstra olarak Ysl black opium, elie saab girl of now ( yeni denedim cok değişik acı badem kokusu ama şekerli) , birde jimmy choo klasik olan kokusu cok güzeldir baharatlı şekerli:) ayrıca bunun bargello versiyonu güzel diye duymuştum.

X