Şeffaf Oda 4. Hafta konuğumuz B&M :)))

seni kıskandığını bildiğin halde , ona iyi davranmak zorunda olduğun kişiler var mı sempatiksalakcinni

eşinin eski yavuklusunu gördün mü hiç alsanaalsanasmile gördüysen ne hissettin

araba kullanıyormusun, özel aracın var mı?

ev işlerinde yardımcı alıyor musun

eşin ne işle meşgul..

idareli birimisin yoksa bugün varken yiyelim mi dersin

acıklı filmlerde kolay ağlar mısın

nette takip ettiğin başlıca site isimleri nelerdir :lepi:

ayrıca bana nefes al diyen arkadaşlara teessüflerimi belirtmek istiyorum.... ben nefes alıyorumda sizler nerdesiniz kızlar :1ninca:

günaydın fıstıklarrr
b&m cim eşimle düğün şarkımızdı ömrümün sahibi yazılarını okurkrn birden beni o ana götürdün.

evet ya tartışınca sesiz kalıp hiç konuşmamak galip getiriyor insanı bu bende onaylıyorum.

eşinle en çok hangi tür film leri seyredersiniz?

eşin sigara alkol tüketirmi?

giyim tarzlarınız nelerdir?

off off rafetin şarkıları çok fena vurur beni..... :a015:
kendisini sevmem ama :dilcikar:

dediklerinde çok haklısın
hakkını savunmaya kalkınca daha çok suçlu durumuna düşüyorum bende.. sen deyince farkettim sağol..
bundan sonra gücenicem ama sesimi çıkarmıcam :a015:
evet sessiz kal. merhamete geliyolar :jeyyar:

* biraz romantiğimdir evet :)))

* yok değiştirdiğim hiç bir huyum yok :sm_confused: sadece olayları çok kafaya tamamamı öğütlerdi bana, öylede yapıyorum artık :)

* pazar ortamlarını çok sevmesemde Fatih çarşamba pazarına gitmeyi severimkaydirigubbakcemile3

* dışarıda yemeyi severim boshayallersmile, dışarı çıktığımızda illa şu bardak mısırdan alıyoruz cokacimcoook

* 212 avmde lale diye bir yer var orada tavuklu makarna yeriz , yada cevahirde HD iskender de yeriz

* manevi derken ? inanç anlamında mı ? Kur-an okumak büyük huzur veriyo bana opuyorumnanaktan

* valla kitap okumakla aram yok benim, ben gezicem, görücem ,sorucam,fotoğraf çekicem öyle bi tipim, ama çocuktan dolayı çok çıkamıyoruzsempatiksalakcinni
en son okuduğum kitap "ömür boyu aşk (ve devamı)-cemil tokpınar"

* evde radyo dinlemeyiz ama arabada ya "slow türk" yada "pal station" açık olur sempatiksalakcinni

* Hiç bir dizi yada program takipçisi değilim eyvahedigeldismile Ama [Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu] nun Dosta doğru programını seviyorum boshayallersmile

Aslında beni kıskanıyo demek kendini beğenmişlik oluyo bir bakıma
ama benim bazı huylarımı kıskandığını yada iç geçirdiğini diyeyim , bildiğim bi kaç kişi var
hissediyo insan sonuçta sölerinden bakışlarından
:sm_confused: ve mecburen görüşüyoruz, ama mesafemi koydum artık

* valla eşimin eski yavuklusu olmamış hiç sempatiksalakcinni ama bekarlığında eşimi seven iki kişiyi biliyorum , hiç bişey hissetmedim , eşim benimdi zemuszemus sempatiksalakcinni hatta evime bile geldi sempatiksalakcinni

* ehliyetimi daha yeni aldım , arada kendi arabamızladeneme sürüşüne çıkıyorum eşimle birlikte , ama kendime ait arabam yok, olur inşlh sempatiksalakcinni

* yokk tüm ev işleri bana ait, hiç yardımcı almadım , düşünmedimde

* eşim özelbir şirkette müdür ve muhasebesini yapıyo sempatiksalakcinni

* bazen idareliyimdir , bazen amann bidahamı gelicez dünyaya deriz sempatiksalakcinni

* acıklı filmlerde yalnızsan ağlarım, yanımda biri varsa , sıkarım dişlerimi dolar dolar içime akar , çok gururluyumdur sempatiksalakcinni

* nette takip ettiğim başka site süper bir yer " 10marifet.org | Yaratıcı el becerileri ve hayatınızı renklendirecek cin fikirler " - "http://www.yelizindunyasi.com" - "http://www.sizdengelenler.com/"

ayrıca bana nefes al diyen arkadaşlara teessüflerimi belirtmek istiyorum.... ben nefes alıyorumda sizler nerdesiniz kızlar :1ninca:
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
"sen tüm soruları sormuşsun bize kaldımı" diye bahane sunucaklar sempatiksalakcinni

günaydın fıstıklarrr
b&m cim eşimle düğün şarkımızdı ömrümün sahibi yazılarını okurkrn birden beni o ana götürdün.
evet ya tartışınca sesiz kalıp hiç konuşmamak galip getiriyor insanı bu bende onaylıyorum.
yok canım düğün şarkımız değildi yanlış anlaşılmasınbilmiyorumkismile
bu aralar sıkça dinlediğimiz bir şarkı, birbirimize hitaben bilmiyorumkismile

evet sessizkalmak yumuşatıyo erkeği :jeyyar:

eşinle en çok hangi tür film leri seyredersiniz?

eşin sigara alkol tüketirmi?

giyim tarzlarınız nelerdir?

en çok kork-gerilim türünü seviyoruz ve seyrediyoruz
diğer filmler mıy mıy heycan verici gelmiyo bize sempatiksalakcinni

ama ben yalnızken gündüz seyrederim (seyrediniz mutlaka " remember me " - "dear john)

ne o ne ben çok şükür alkol yada sigara tüketmeyiz sempatiksalakcinni

giyim tarzımız CADIARZU
eşim rahatı sever, canvas kumaştan dikilme pontolonları tercih eder, yazın tsört , kışın ince triko giyer
renk seçimi için fikir veririm oda beğenir
mesela bayramlık alma yaşı geçti bizden ama
yeni aldırdığm mos mor bir trikosu var
bu bayram mor trikosunu ve siyah pantolonunu giyicek
bende mor eşarp ve siyah etek siyah gömlek giyicem, mor da yüzük sempatiksalakcinni
ben tarz olarak dışarıda pardüse giyiyorum, bazenağır hoşuma gidiyo bazen spor
moralime göre giyiniyorum kaydirigubbakcemile3

eşinin hangi davranışı seni çok sevdiğine inandırdı
Bakışları :kedi: opuyorumnanaktan

off off rafetin şarkıları çok fena vurur beni..... :a015:
kendisini sevmem ama :dilcikar:
sempatiksalakcinni

Son düzenleme:

yok be güzelim sormak isteyen arada atlar sorardı.. onlar sorsaydı da ben sorulmuş diye başka soru bulurdum ne var ki... sempatiksalakcinni

hadi şöyle saat 15 e kadar kenara çekiliyorum , sorusu olan buyursun :lepi:

:roflol::roflol: ben öğlen sanırım arkadaşa gidicem
sormak istediğim bişey varsa sor sen kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
tatlım zaten bizim şarkımız dı o sen bahsedince ben hatırladımkaydirigubbakcemile3olumunekankayizsmile

hımm anladım canım
"b&m cim eşimle düğün şarkımızdı ömrümün sahibi yazılarını okurkrn birden beni o ana götürdün"
aralıksız okuyunca öyle anlaşılıyo, vürgül olmadığı için bilmiyorumkismile

kaydirigubbakcemile3

b&m cim anket açıldımı ben göremedim
geçen sefer bugün açılmıştı saanırım yanlış mı hatırlıyorum yoksa canım?

Kızlar yarın akşam biryere davetliyiz
gitmeden patates pastasından yapıp götürcem oraya
resmini çekicem inşlh
buraya ve bloğuma eklerim :)

b&m canım seni tanıdığıma çok memnun oldum.seviyeli ve içten hoş sohbetin için çok teşekkür ederimolumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…