Şeffaf Oda 4. Hafta konuğumuz B&M :)))

b&m canım seni tanıdığıma çok memnun oldum.seviyeli ve içten hoş sohbetin için çok teşekkür ederimolumunekankayizsmile

rica ederim canımmm bendeee opuyorumnanaktan
ama daha burdayım yarın gece bitiyo sürem :))sempatiksalakcinni

patates pastanın resmini koymamışsın herhalde canım merak ettim

yok daha yapmadım canım
akşama doğru yapıcam
eğğer akşam yetiştitremezsem fotoyu
yarın eklerim
6 gibi çıkıcaz çünkü

Son düzenleme:
Öncelikle hoşgeldin koltuğa...Ben 3 soru soracağım şeker şeyyyy....

1.KK Değer verilmeyecek insanlara değer veripte sonradan pişman olduğun oldumu???Olduysan Neden...
2.KK da tınlamadığın görmezden geldiğin kişiler varmı?Sayısı çokmu yoksa azmı ?
3.''ben yapmam,ben yazmam,benim midem kaldırmaz''diyipte sonradan bu dediklerini yaptınmı?yANİ TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALADINMI...

Son düzenleme:
Öncelikle hoşgeldin koltuğa...Ben 3 soru soracağım şeker şeyyyy....

1.KK Değer verilmeyecek insanlara değer veripte sonradan pişman olduğun oldumu???Olduysan Neden...
2.KK da tınlamadığın görmezden geldiğin kişiler varmı?Sayısı çokmu yoksa azmı ?
3.''ben yapmam,ben yazmam,benim midem kaldırmaz''diyipte sonradan bu dediklerini yaptınmı?yANİ TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALADINMI...[/
B]

a.s. hoşgeldin şeymacım opuyorumnanaktan

öncelikleseni tanıdığıma çok sevindim

1.KK.dan Reelde görüşmediğim kişilere değer vermem , yani şöyle ;
Tabi kk'dakilere insan olarak değer veririm ama birşey olduğunda incinmem
Verdiğim değeri alamayıp incinmem için bir paylaşımım yüz yüze görüşmüşlüğüm olması gerek
Evet , reelde görüşüp, değer verip imkanlarımı zorlayıp ayağına gittiğim ama aslında o değeri hak etmeyen ve sonradan aslında bu dostluğu istemediğini öğrendiğim kişiler olduğunu gördüm
bazen insanlar maske takar değer veriyo gibi görünür ama aslında sizin dostluğunuzu istemiyordur, dürüst olamazlar aklinialirimsmile

pişman oldum.. ama neden pişman oldum ? balık baştan kokar derler ya ...:sinifsinif:
başta bellidi herşey sırf sevdiğim bir dostum adına yumuşamıştım şakkıdı ki gördüm ki zorlamanın bi anlamı yokmuş,içinize kurt düştüğü anda orada bitirmeniz gerekiyomuş sengözlerimebaksanab

2.Evet var :KK1: sayısı çok az, bir elimin 5 parmağı etmez şakkıdı

3.Çok şükür tükürdüğümü yalamadım sempatiksalakcinni miğdesiz değilim okadar,
insanlık hali eğer başıma gelirsede böyle bişey dürüstçe yanlış konuştuğumu dile getirebilirim :nazar:
çok gördüm böylelerini ama sengözlerimebaksanab

a.s. hoşgeldin şeymacım opuyorumnanaktan

öncelikleseni tanıdığıma çok sevindim

1.KK.dan Reelde görüşmediğim kişilere değer vermem , yani şöyle ;
Tabi kk'dakilere insan olarak değer veririm ama birşey olduğunda incinmem
Verdiğim değeri alamayıp incinmem için bir paylaşımım yüz yüze görüşmüşlüğüm olması gerek
Evet , reelde görüşüp, değer verip imkanlarımı zorlayıp ayağına gittiğim ama aslında o değeri hak etmeyen ve sonradan aslında bu dostluğu istemediğini öğrendiğim kişiler olduğunu gördüm
bazen insanlar maske takar değer veriyo gibi görünür ama aslında sizin dostluğunuzu istemiyordur, dürüst olamazlar aklinialirimsmile

pişman oldum.. ama neden pişman oldum ? balık baştan kokar derler ya ...:sinifsinif:
başta bellidi herşey sırf sevdiğim bir dostum adına yumuşamıştım şakkıdı ki gördüm ki zorlamanın bi anlamı yokmuş,içinize kurt düştüğü anda orada bitirmeniz gerekiyomuş sengözlerimebaksanab

2.Evet var :KK1: sayısı çok az, bir elimin 5 parmağı etmez şakkıdı

3.Çok şükür tükürdüğümü yalamadım sempatiksalakcinni miğdesiz değilim okadar,
insanlık hali eğer başıma gelirsede böyle bişey dürüstçe yanlış konuştuğumu dile getirebilirim :nazar:
çok gördüm böylelerini ama sengözlerimebaksanab

Tşk ederim bende çok sevindim bayadır tanıyordum yazışıyorduk ama 2 çaocukla pek takılamadım sonradan şu sıralar rahatım artık her daim inşş..

insanlar yaşamadan öğrenemiyor malesef bazı şeyleri,,bir şer olmadan şerreti göremiyor anlayamıyorsun...Benimde başıma geldi ama çok vakit kaybı olmadan sildim attım çıkarrtım böylelerini hayatımdan ne konuşurlarsa ne derlerse desinler umrum olmuyo çünkü umursuz ınsanların yazdığı şeyler bunlar çakma kültürlüler sırnaşık şey
Hayat bu iyiside olucak kötüsüde ama insan herzaman layık olduklarıyla kalıyor sonradan ne olursa olsun...O yüzden silip attığım ,kırıldığım ,kırdığım insanlar için ben dehiç pişmanlık duymadım ve bir kez daha iyiki dedim daha yeni

Bir sürü dostunun içinde elbet düşmanların olacak ama unutma ki, Onca düşmanın içinde belki seni dostun vuracak.

Tşk ederim bende çok sevindim bayadır tanıyordum yazışıyorduk ama 2 çaocukla pek takılamadım sonradan şu sıralar rahatım artık her daim inşş..

insanlar yaşamadan öğrenemiyor malesef bazı şeyleri,,bir şer olmadan şerreti göremiyor anlayamıyorsun...Benimde başıma geldi ama çok vakit kaybı olmadan sildim attım çıkarrtım böylelerini hayatımdan ne konuşurlarsa ne derlerse desinler umrum olmuyo çünkü umursuz ınsanların yazdığı şeyler bunlar çakma kültürlüler sırnaşık şey
Hayat bu iyiside olucak kötüsüde ama insan herzaman layık olduklarıyla kalıyor sonradan ne olursa olsun...O yüzden silip attığım ,kırıldığım ,kırdığım insanlar için ben dehiç pişmanlık duymadım ve bir kez daha iyiki dedim daha yeni

Bir sürü dostunun içinde elbet düşmanların olacak ama unutma ki, Onca düşmanın içinde belki seni dostun vuracak
.

işte bu söz çok güzel ve çok anlamlı :nazar:
bunu aşılamak lazım kendimize ,
iyi oluyo aslında gözümüz açılıyo insan türlerini tanıyoruz bir yerde

sana tavsiyem ,ne oldu neye üzüldün bilmiyorum, bilmeme de gerek yok, herkesin özeli kendine, ki herşey dışarıdan çok net görünüyo burasıda bi gerçek :nazar:
sadece kendini kullandırmıycaksın , ve tam anlamıyla tanımadan değer verip bazı şeylerini paylaşmıycaksın
Adem oğlu hilebazdır bilmezsin fendini , kime iyilik yaptıysan ondan sakın kendini a.s

Çok hakılısn evet her beladan bi ders çıkarıyorum ..

bir haftadır yoktum baştan sona okudum merakımdan zemuszemus
tüm sorular sorulmuş eşinle oğlunla güzel bir ömür diliyorum..
aklıma gelirse sorarım...

papates pastasını yaptım
ama biraz dolapta beklemesi lazım :))
yarın inşlh resimelri yükliycem

patates pastam
resimli nalatımı için bloğuma buyrun :))

ben şimdi kaçar giyinmem lazım
adda gidicez :))

off süper görünüyo hemen bloğuna dalıyorum canım ellerine sağlık

X