Şeffaf Oda 2.Hafta Konuğumuz "aSkiTo" -Buyrunuz Onu Tanıyalım :)

Kadınlar kulübünde eskiden olup da şimdi olmayan özlediğin neler var? :uhm:
Üye olabilir, konu olabilir...vs

en son neye en çok güldünüz ?
yapmak isteyipte yapamadığınız ama ilerde de yapmak istediğiniz hayalleriniz var mı?

Canım 20 kiloyu nasıl verdin ?????*
Doğum sonrası benimde vermem gereken bi 5 kilo daha var...
Belki bu fakire :)))) bir yardımın dokunur yaptıklarınla.....

merabaa :) okuduklarım kadarıyla hamilesiniz. ilerleyen zamanlarda ve doğumdan sonra bugün ne giydin çek bölümüne eskisi gibi sık resim eklemeniz zor olur galiba dimi?

yo sanmiyorum :) Kilo alsamda eklerim ..
kendimle barisigim

annemden aldigim ögütler yok.
ama esim evdeyken Gezmeye gitmem.Bin de bir olur bu durum.
ve esim isten eve gelmeden önce mutlaka evde olurum.
Esim sinirliyken pek üstüne gitmemeye calisirim.. onun siniri dinince hincimi alirim ama :)

geriye dönmek isteseniz hangi ana, güne dönmek isterdiniz ve neden ?

esimle cikmaya basladigimiz an'a geri dönmek isterdim.. her güzelligi tekrar yasamak, hatalari tekrarlamamak icin.

Kadınlar kulübünde eskiden olup da şimdi olmayan özlediğin neler var? :uhm:
Üye olabilir, konu olabilir...vs

Sohbet,Chat bölümü güzeldi.
ayrica Edit tusunuda geri istiyorum...:umursamaz:

Bir cok sevdigim üye artik gelmiyor.
Teknolog ..
Hidennisko..
diye bu liste uzayabilir.

en son neye en çok güldünüz ?
yapmak isteyipte yapamadığınız ama ilerde de yapmak istediğiniz hayalleriniz var mı?

en son dün gece bir kamera sakasini izlerken cok güldüm.

Bir türk Tiyatro oyununda yer almak..

Canım 20 kiloyu nasıl verdin ?????*
Doğum sonrası benimde vermem gereken bi 5 kilo daha var...
Belki bu fakire :)))) bir yardımın dokunur yaptıklarınla.....

Bunu burda anlatmak uzun sürebilir.
kisa keseyim.
ilk olarak beyaz ekmek, bulgur, pilav , makarna ve hamur islerini kestim.
hergün yagmur camur demeden 1 saat yürüdüm, haftada 3 saat yüzdüm.

tarzini begendigim ilk 3 kisi..

Barbieveken

Jade

Tuti

öncelikle bu mesajından dolayı çok teşekkür ediyorum sana...

topiğin hayırlı olsun balım...açıkcası sendeki pozitif enerjiye hayranım ve baştan sona soru ve cevapları sıkılmadan çok keyif alarak okudum...efe'ye olan ilgin çocuklara karşı ve ailene karşı olan bağın beni hep etkilemiştir birde evinin düzeni ne zaman resimlerine baksam bugün ne giydinde hep çok düzenli olduğunu gördüm ne kadar arada dağınıktır evim desende yinede çok derli toplusun...makyaj topiğinde eyeliner sürüşüne hayranım bu nasıl bir beceridir maaşallah...az evvel resimde makyaj çekmeceni gördüm sanırım evlendiğimde banada öyle bir şey lazım olucak aşkitom =))))
ayakkabı 50-70 çift demişsin al bendende o kadar bende diyorum bu kızda beni çeken pozitif bişey var diye ...

aşkitom sana soracağım soru ise şu gelinliğini çok merak ediyorum balım =)

sağlıcakla kal efeyi öp benim için...topikte 2 erkeğimiz var biri selim diğeri efe hayranım onlara....
opuyorumnanaktan

Aşkito aşkitooo bana en sıcak gelen üyelerden bi tanesisin ...Sanki çok çook önceden yani kısaca 40 yıllık tanıdığım gibi hissediyorum seni...
Soracak bişey bulamadım yaa ama sana yuvanda eşin ve çocuklarında hep böyle mutlu bir hayat diliyorum canım ...Hayırlısıyla 2. evladınıda kucağına alıp hep aramızda görmeyi isterim böyle her anınla sıcacık ... :1hug:
Hee tarzımı beğendiğin içinde ayrıca teşekkürlerr... opuyorumnanaktan

canim benim ne güzel seyler yazmissin.. tesekkür ederimmopuyorumnanaktan
gelinligimin apacik göründügü tek basina bir pozum yok..
aslinda bu model istemiyordum ama diktirmek icin zamanim yoktu. bunu bulmustum..
yinede icime sindi gelinligim.

ama simdi olsa daha farkli bir model olurdu kesin :)

neise uzun lafin kisasi.. hafiza kartindan bulabildigim fotolardan kestim..
yukarda ve assagidaki fotolarda sac modelim farkli. assagidakiler tekirdagda kinamda cekilmisti. yukardakide , almanyada

Uploaded with ImageShack.us

saol canim.. ben de seni taniyormus gibiyim.. yani bulussak asla SIKILMam yaninda. eminim cok ho$sohbet birisindir.. ayrica cok tatlisin..
güzel temennilerin icin tekrar tesekkür ederimmopuyorumnanaktan

askitom güzel annem öncelikle koltugun hayirli olsun demek istiyorum... henüz gecmisi okumadim o yüzden ne soracagimi bilemedim ama yinede ihmal ettigimi düsünüp gelip tebrik etmek istedim canim ...
görmek istedigin resimleride özeline gönderecegim.. soracagim soruyuda sonraya sakliyorum

tamam selayim:) saol.. öperimm gocemennnopuyorumnanaktan

Ayyy gelinliğee bakk ..Benimki gibi aynı bunun gibi bişeydi benimde o zamanın modası iştee ...
Nasıl küçüksün yaa bende düğün resimlerimde kuru, çocuk gibi bişeyim..
Kaç senelik evlisin canım kaç yaşında evlendin daha önce sorulduysa sorry...
Buluşma olsa keşke tanışmak çok isterim internetten tanıştığım 2 arkadaşımla buluştum..Halada görüşürüz uzaktada olsak...Başka bi sitede tanışmıştık atıldığımız sitede daha doğrusu :roflol:
Çok heyecanlı ve zevkli oluyo kafanda nasıl çizdiysen aynı öyle oluyor yüzyüze görüşüncede.bende eminim sıkınılmaz senle hihoyyyt

aşkitom canım ben çok beğendim modelini çok güzel taşımışsın şimdiki modaya nazaran çok farklı bir tarz çok beğendim ben kabarıklığı bile harika el çiçeğin falan çok uyumlu sarışınmışsın o zamanlar sarı saç bile yakışmış sana...maaşallah resimler için çokk teşekkür ederim canım beni kırmadığın için...allah ailenle ağzınızın tadını hiç bozmasın hep mutlu olun...

doğumdan sonra kilolu olup olmucanızı düşünüp sormadım sorumu aklıma bile gelmedii o , pardooonnn yanlış anlaşıldı :kedi: sadece hani 2 tani bebeğiniz olucak zorlanırsınız günleriniz daha yoğun geçer diye demiştim. ama eklerseniz gözümüz gönlümüz açılır seviniriz tabi :)
sarı saçlarıda çok güzel taşımışsınız bu arada.
sorum :
kayınvalidenizle aranız nasıldır?

himm.. insallah performansim düsmez diyelim o zaman..

Kaynanamla aram, olmasi gerektigi gibi..
beni cok sever, kizlarindan ayri tutmaz..
bunun bozulmamasi icinde belirli bir mesafede duruyorum..
cok SIKI FIKI olmamak lazimsositososito

aşkito piercinglerimi evlendikten sonra yaptırdım demişsin eşin birşey demedi mi eşinin tepkisi nasıl oldu?

ya arkadaslar konuyla alakasiz ama ben iki gundur eski bi topic ariyorum.
eski genclik fotograflarini ekliyordu üyeler barcman ablanin fotolari falan vardi hatta ordan kalmis aklimda.
o topic nerde bileniniz var mi?

aşkito hoşgeldin şeffaf odamıza
ben daha önce ilarzu' ya da sormuştum
bu soruyu tanınmış ve ünlü bi kişiye makyaj
yapma şansın olsaydı kim olmasını tercih ederdin?

aşkito piercinglerimi evlendikten sonra yaptırdım demişsin eşin birşey demedi mi eşinin tepkisi nasıl oldu?

yok demedi.. karismadi olumunekankayizsmile

aşkito hoşgeldin şeffaf odamıza
ben daha önce ilarzu' ya da sormuştum
bu soruyu tanınmış ve ünlü bi kişiye makyaj
yapma şansın olsaydı kim olmasını tercih ederdin?

hosbuldum :)

Bülent Ersoya yapmak isterdim :roflol:sempatiksalakcinni
kadincagiz dogru düzgün bi makyaj görsün ölmedenkaydirigubbakcemile3

yok demedi.. karismadi olumunekankayizsmile

hosbuldum :)

Bülent Ersoya yapmak isterdim :roflol:sempatiksalakcinni
kadincagiz dogru düzgün bi makyaj görsün ölmedenkaydirigubbakcemile3

kilo kilo boya harcaman gerekirdi tahmin edebiliyorum:roflol:

aa niye öyle diyosun canim.. dogal güzelligini cikarirdim meydana :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…