sedef ile onur'un cicileri =)

Sağol kuzum fatihe de bakarim o zaman :) valla kafamda net bi model yok. Nette de güzel gelinlik göremedim hic. Ama ben prenses model gb alti kabarik olanlardan istiyorum. Onur balik modelleri begeniyo :) akisina birakip o gün hangisi içime sinerse alican artik. Benim kuzenim 3 provada halletmişti daha önceden. Umarim bizim de öyle olur.
Hayirlisiyla atlatsak da kurtulmak :)
Bi de şey dicem. Nikahi da ayri yapcaz biz, nikah için eldiven basa takilan aksesuarlar falan bunları da fatihte gelinlik satan yerlerde bulabilir miyim acaba kuzum?
Ayy kuzum ya bende balık modelleri hiç sevmiyorum he gelinliğe benzemiyor elbise gibi duruyor nedense bana öyle geliyor.
Ama sana hepsi yakışır :nazar:
Kesinlikle akışına bırakmak lazım ama benim kafamda hep aynı model var mesela hiç değişmiyor :)
Bence fatihte her türlü bulursun o tür aksesuarları kuzum
Çünkü gelinlikle de kullanıyor insanlar
Ay ben heycanlandım senin için ya :) İnşallah gönlüne göre bir model bulursun bebeğimm :KK200:

Ayy kuzum ya bende balık modelleri hiç sevmiyorum he gelinliğe benzemiyor elbise gibi duruyor nedense bana öyle geliyor.
Ama sana hepsi yakışır :nazar:
Kesinlikle akışına bırakmak lazım ama benim kafamda hep aynı model var mesela hiç değişmiyor :)
Bence fatihte her türlü bulursun o tür aksesuarları kuzum
Çünkü gelinlikle de kullanıyor insanlar
Ay ben heycanlandım senin için ya :) İnşallah gönlüne göre bir model bulursun bebeğimm :KK200:
İnşallah ikimiz de gönlümüze gore buluruz canim benim :) ikimiz de çok bekledik bu ani :)
Balik model konusunda seninle hem fikirim. Yakin bi akrabamin düğününde de o tarz bi elbise giyebilirim. Ama kabarik modeli bi nisanda giydim, bi de yine kendi dugunumde giyebilirim, bi daha giyemem. O yüzden bu konuda onurcugumu dinleyemicem :)
Artik o gün gelse de evlensek :)

İnşallah ikimiz de gönlümüze gore buluruz canim benim :) ikimiz de çok bekledik bu ani :)
Balik model konusunda seninle hem fikirim. Yakin bi akrabamin düğününde de o tarz bi elbise giyebilirim. Ama kabarik modeli bi nisanda giydim, bi de yine kendi dugunumde giyebilirim, bi daha giyemem. O yüzden bu konuda onurcugumu dinleyemicem :)
Artik o gün gelse de evlensek :)

Kesinlikle tatlım, hani bende çok kabarık modelleri sevmem başkasının düğününde vs. giyilmez
Ama kendi düğünün başka ya, zaten bi orda giyicez bi kere olacak yani :)
Aman Onur okumasın bu yazdıklarını :KK70:
Aynen kuzum çokkk bekledik rabbim hayırlısıyla kavuştursun sevdiklerimize :KK200::nazar:

Cici askiliklarim
BestMe_20151026132250.jpg

Diz battaniyemiz
BestMe_20151026133422.jpg

Panduflarim
BestMe_20151026133657.jpg

Ruj düzenleyici kavim
images (4).jpg

Su meşrubat cay bardaklarimiz
images (1).jpg
images.jpg
images (3).jpg

canım sergilediğin tüm çeyizini zevkle inceledim, maşallah. mutlu günlerde kullan:nazar::nazar: düğün 2016 sanırım. sen de benim gibi çeyize bir çok gelinciğe göre erken başlayanlardansın. ben bu durumdan çok memnunum, hemen hemen çoğu tamamlandı. beyaz eşyalarım, y.odası takımım vs gibi büyük parçalar kaldı. onları da araştırıyorum bakalım. bosch veya siemens alacağım gibi. allah kolaylık versin bütün gelinciklere:KK48:

canım sergilediğin tüm çeyizini zevkle inceledim, maşallah. mutlu günlerde kullan:nazar::nazar: düğün 2016 sanırım. sen de benim gibi çeyize bir çok gelinciğe göre erken başlayanlardansın. ben bu durumdan çok memnunum, hemen hemen çoğu tamamlandı. beyaz eşyalarım, y.odası takımım vs gibi büyük parçalar kaldı. onları da araştırıyorum bakalım. bosch veya siemens alacağım gibi. allah kolaylık versin bütün gelinciklere:KK48:
merhaba canım :KK19: beğenmene sevindim, daha güzelleri senin olsun inşallah :KK68: evet düğünüm 2016 da, geçen yıl başladım çeyize, ben de çok memnunum bu durumdan, çeyizlerimden de anlamışsındır, bitti sayılır artık, çok rahatladım :KK49: biz beyaz eşyaları siemensten aldık. çok araştırdık. tabii kullanmadığım için yorum yapamıcam, ama şunu söyliyebilirim. siemens kullanan kişilerden olumlu yorumlar duyduk. bosch la siemens arasında kalmıştık ve 2 sinin de aynı fabrikadan çıktığını öğrendik. :KK48: 2 sinde de ürünler aynı, sadece birinde üzerinde siemens diğerinde bosch yazıyor. :KK51: 2 sinin de fiyatları aynı. siemensten alıverdik. :KK5: Rabbim bu süreçteki her geline kolaylık versin :KK68:

Sedefim su bardaklari ve sekerlik de cok guzelmis kuzum ya. Keske bitmeseydi de biz de alsaydık. Ama nisanlim dedi ara ara ayni malzemeler geliyor diye. Takip edeyim de gelirse alayım ben de insallah.

Gule gule kullan canim arkadaşım:KK200:
Kuzum ben bu bardaklari ne zamandır bekliyorum. Bu sene benim bildiğim bundan önce 3 defa geldi belki daha bile fazla.. Ben bunu tesadüfen yakaladim. Su bardaklari da çok güzel boyut olarak da iyi. Sık sık takip et yine gelir merak etme. Her çarşamba bak int ten persembeleri yeni ürünler geliyor kuzum. Ben de gorursem sana haber veririm. Evlenene kadar kesin denk gelirsin :)

sedefcim Allah tamamına erdirsin inşallah. daha önce de nişan ve söz fotolarını görmüştüm çok güzeldi. benm gibi bu konularda bir şey bilmeyen biri için çok iyi fikir olmuştu teşekkür ederm. sizin düğün ne zaman
nişan ve sözün ne zaman olmuştu canm

teşekkür ederim, beğenmene sevindim canım =) düğün önümüzdeki yaz olucak kısmetse

teşekkür ederim =)

teşekkür ederim canımm

teşekkür ederim canımm, zevklerimiz birmiş =) ben sana sırayla söyliyeyim nerden aldığımı
bu english homedan
Eki Görüntüle 1604626
bu özdilekten
Eki Görüntüle 1604627
bunlar markafoni veya trendyoldan
Eki Görüntüle 1604628 Eki Görüntüle 1604630
bunlar karaca homedan
Eki Görüntüle 1604629 Eki Görüntüle 1604631 Eki Görüntüle 1604632
bu pazardan =)
Eki Görüntüle 1604633
ben 3 boyutlulara doyamıyorum, 2 tane daha alıcam =)
canm bu pazardan aldığın 3 boyutlunun fiyatı nedir?
aynı zamanda diğer 3 boyutlularıda sorayım canm =)

Hepsi cok guezeller bayildi.mm allah güle gule kullanmak nasip etsin:anneadayı:
teşekkür ederim canımmm =)
sedefcim Allah tamamına erdirsin inşallah. daha önce de nişan ve söz fotolarını görmüştüm çok güzeldi. benm gibi bu konularda bir şey bilmeyen biri için çok iyi fikir olmuştu teşekkür ederm. sizin düğün ne zaman
nişan ve sözün ne zaman olmuştu canm
rica ederim canım. zaten fikir olsun diye paylaştım, insan yaşanmış örnekleri görünce daha iyi fikir sahibi oluyor. fikir verebildiysem ne mutlu bana =)
benim sözüm 18 mayıs 2014, nişanım 30 temmuz 2014 de oldu. düğünüm de 31 temmuz 2016 da olucak kısmetse =)
canm bu pazardan aldığın 3 boyutlunun fiyatı nedir?
aynı zamanda diğer 3 boyutlularıda sorayım canm =)
pazardan aldığım 160 tl di, diğerleri ortalama 200-300 arasında değişiyor canım

X