Makyaj Ürünleri SecretWords'un Makyajı :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
216175emk31jc9ew.gif

Özgecim mesele makyaj yapması, söylediklerimizi beğenmemesi değil.
Her şeyi söylemenin bir üslubu, adabı var
Biz ondan büyüğüz bunu unutuyor sanırım.
Konuşmayayım, konuşmayayım diyorum da neyse
Hadi sustum yine
216175emk31jc9ew.gif

yaşına nası yorum yapılmasın ama ....benim senden 1 yaş küçük kardeşim var şok oldum yani... hani nası çocuklar eline parfüm şişesini alır şarkıcılık oynarsa sanki sende hcr ya da ilarzu gibi davranmışsın şimdi büyük ihtimal nefret ettin benden çünkü yapılan ufak uyarmalardan dahi hoşlanmadın diiceksin madem bunu biliosun nie diosun amaannn boşver diemiicek kadar önemsedimde ondan yaşın makyaj için çoooooook küçük gerçekten hele hele öle far uygulamaları allıklar filan ... cildine zarar kendine zarar hele hele şimdi senin cildin bebiş daha göz derisi en hassas deri orayı daha şimdiden yoruyosun belki yaşına göre güzel yapıo olabilirsin kendini bunlara alıştırma ya çok istiorum dersende dudağına niveanın çilekli dudak korucusunu kullanırsın gözüne de offf bunu da asla önermem ama ince bi kalem çekersin Bunları yazmam gerektiğini hissettim yoksa akşam huzurlu uyuyamazdım

Özgecim mesele makyaj yapması, söylediklerimizi beğenmemesi değil.
Her şeyi söylemenin bir üslubu, adabı var
Biz ondan büyüğüz bunu unutuyor sanırım.
Konuşmayayım, konuşmayayım diyorum da neyse
Hadi sustum yine
216175emk31jc9ew.gif

Ne demişim ben şimdi? De suçlu oldum. 3 sayfadır yaşın küçük muhabbeti dönüp duruyor ortada... Gencim ben yahu. Kim karışır.?

Ne demişim ben şimdi? De suçlu oldum. 3 sayfadır yaşın küçük muhabbeti dönüp duruyor ortada... Gencim ben yahu. Kim karışır.?

Efendim çok özür dilerim
Nasıl bir hata yapıp da sizin gibi dokunulmaz, hatasız bir insana akıl vermeye kalkıştım
Nolur affedin beni
Siz ne derseniz haklısınız
Makyaj sizin kadar kimseye yakışmıyor
Muhteşemsiniz, emsalsizsiniz
Aaa sabrım da bir yere kadar benim
İyilik yaptık uyardık diye hatalı olduk
Buyur burdan yak ya
Al KARDEŞİM yerimseniben
Göz de senin, gözenek de senin, video da senin
Topiğin tavan yapsın, herkes sana hayran kalsın gözüm varsa gözüm çıksın
Hasbinallah ya akşam akşam iyilik yaptık maraz doğdu ya
Üff gittim ben, lütfen benim adımdan konuşma olmasın artık !

:eek: :eek: :eek:

tamam canım benim onlar seni art niyet olmaksızın uyarmışlar ki zaten bunda atarlancak birşey yok...sende heveslenmişsin yapmışsın..ama onlar senn iyiliğin için söylemişler...

canim daha sadece ilk videonu izledim o yuzden makyajina birazdan yorum yapicam... ama lutfen kirmizi farlara dikkat et, ozellikle de markasizsa, cunku en zararli ve tehlikeli maddeleri kirmizi farlar iceriyormus... bu arada gozunun altina concealer, hele markasizsa surmemeye calis, gencecik yasinda yag bezeleriyle basetmek zorunda kalmayasin =) onun yerine ten rengi aydinlik bir far sur illa ki goz altlarini aydinlatmak istiyorsan canim... goz kapagina da concealer surme, parani biriktirip bir far sabitleyici al... iyi bir markadan iki uc temel urunun olsun, naturel renklerde ikili ya da uclu bir farin, iyi bir maskaran, kullaniyorsan nefes aldiran bir pudran ve alligin olsun... bunlari hep iyi markalardan sec, cildini riske atma... bu yaslarini onlarla gecir... inan gencken insanin markasiz, ucuz urunlere hic bulasmamasi gerekiyor... =)

makyaja gelirsek =) 3.cu kismi goremedim herhalde henuz koymadin ama, farini goz kapagindan disariya fazla tasirma, ondan sonra crease dedigimiz kas alti kemiginin alt kismina, gozun katlanma noktasina golge yap... yani goz kapagina surdugun temel renk kasinin altina dogru uzamasin... ozellikle gozunun ic kismini her zaman ucgen seklinde yap ve goz kapaginin sekline gore kavislensin, ic kismi kas altina kadar yayarsan guzel gozukmez... bunu degrade, yani koyudan aciga dogru yapabilirsin ama tek renk yapmamalisin... kas altina hafif bir renkle biraz aydinlik verebilirsin, son olarak ne renk yapiyorsan goz altina da ayni sirayla yap, ornegin kirmizi kahverengi yaptiysan gozunun alt tarafina da kirmizi kahverengi ince bir cizgi yapip birlestirebilirsin. firca hareketlerini biraz gelisiguzel gordum, daha cok hafif hafif vurarak ve kucuk daireler cizerek uygula, yoksa daginik bir goruntu elde edersin...
kendi kendine antreman yapmaya devam et ama olabildigince kaliteli urunler kullanmaya calis =) makyaj biraz pahali bir hobi ne yazik ki, cunku kaliteli malzemeyle yapilmasi gerekiyor. bu yuzden de birkac yil beklemekte fayda var =) elimdekiyle idare edeyim ne yazik ki bu konuda gecerli degil...

Son düzenleme:
bu yasta makyaj yapman hiç normal olmadigi gibi internete wideonu koymanda hiç normal gelmedi bana.. neyse.. makyajina gelince tam bir çoçuk makyaji olmus..

canım çok cici bir kızsın chocolatestarın yazdıklarına katılıyorum malzemelerini dikkatli ve kaliteli ürünlerden seç ve iyi temizlemeye dikkat et cildinin en güzel olduğu yaşlardasın

ayrıca emek vermişsin uğraşmışsın iyi niyetli uyarılar dışında yaşının kaç olduğu kimsenin üzerine vazife değil.

ama temizlerken çok özenli ol canım makyajını

canım çok cici bir kızsın chocolatestarın yazdıklarına katılıyorum malzemelerini dikkatli ve kaliteli ürünlerden seç ve iyi temizlemeye dikkat et cildinin en güzel olduğu yaşlardasın

ayrıca emek vermişsin uğraşmışsın iyi niyetli uyarılar dışında yaşının kaç olduğu kimsenin üzerine vazife değil.

ama temizlerken çok özenli ol canım makyajını

aynen .katılıyorum. 16 yaşında makyaja başladım. ilk farımı rujumu ve rimelimi annem hediye etti ve bana makyajı öğretti.,önemli olan kullandığın malzeme canım. kaliteli ürünler sürmeye çalış.
bu arada ,sanırım bu video için bu kadar koyu makyaj yaptın. reelde bu kadar koyu yapma. çokaçık bir far,rimel,ve parlatıcı yeter sana...

Son düzenleyen: Moderatör:
makyajın yaşla ilgisi yok..cildinin kıymetini kendisi de biliyordur zaten.eğence için yaptığını da söylemiş.. bu kadar tantanaya gerek yok bence.resmen fikir değil akıl verilmeye çalışılmış..

sulu boya fırçasını gözüne süren bir genç kızı uyardığımız için tüüü olsun bize...

kalp kırmak ne kadar kolay
siz sanki 15 yaşında makyaj yapmadınız ,özenmediniz ,imrenmediniz.!!
kızcağız cesaret etmiş yapmış video eklemiş. yerden yere vurmuşsunuz. iyiliğini düşünüyorsanız burda açıkça rencide etmeden özeline yapın uyarılarınızı.
bu mu küçüklere sahip çıkmak ,örnek olmak? :mymeka:

Seldacım doğru 15 yaşında bir rujla makyaj yaptık
Ama hiçbirimiz videosunu çekip internete koymadık yerimseniben

Ayrıca hiçbirimiz büyüklerimize karşı bu kadar kırıcı olmadık !

X