Makyaj Ürünleri SecretWords'un Makyajı :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet ya,yok pohpoh bekliyormuş,yok sulu boya fırçasıymış,yok çocuk makyajıymış. bunlar onu kırmazmı. daha 15 yaşında. üzmenin anlamı ne ..
annesi babası var. onlar birşey demiyorsa,video sunu koymasına,karışmıyorsa bizlere ne oluyor.onu anlamıyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
Ablacım biz ona makyaj ekleme demedik ki
Sen de eğitimcisin senin de iyi biliyor olman lazım ki bu kız henüz reşit değil
Biz bile bazı fotoğraflarımızı eklerken yüzümüzü karalıyoruz, video çekerken giydiklerimize bile dikkat ediyoruz
Bu daha çocuk yahu, Allah kötü insanlara fırsat vermesin
Makyaj yapma demedik ki, cildine dikkat et, daha erken senin için, bu kadar ağır makyaj yapma diye uyardık
Karşılığında ne gördük ?
Gölge etme başka ihsan istemem dedi
Pekala dedik, üstüne giden o oldu.
Saygı sınırları aşıldıktan sonra isterse babam olsun aynı tepkiyi veririm, isterse bütün site beni haksız bulsun
Hala ısrar ediyorum o bir kız olarak yaşı küçük olarak böyle şeylere dikkat etmeli

heveslenmiş yapmış ve paylaşmış bunda ne kötülük var

ne topiğin yukarıda kalmasını dert ettiğini düşünüyorum ne de başka birşeyi paylaşmış !

kimsenin üzerine vazife değil yaşını sorgulamak önerilerinizi de kırıcı olmadan yaparsanız işe yarar.

yazılar kırıcı olmuş hacercim. biraz daha yumuşak ifade edilebilirdi bazı şeyler.

Keşke her şey çift taraflı olsaydı ablacım
İyi oldu ama bu konunun böyle olduğu
Anladım ki herkesi pohpohlamak lazımmış
Kendince uyarmak, tavsiyede bulunmak kötüymüş
Maleseff :nazar:

Özür diliyorum kırıcı olduğum ve iyilik düşündüğüm için
Herkesten :nazar:

Ablacım biz ona makyaj ekleme demedik ki
Sen de eğitimcisin senin de iyi biliyor olman lazım ki bu kız henüz reşit değil
Biz bile bazı fotoğraflarımızı eklerken yüzümüzü karalıyoruz, video çekerken giydiklerimize bile dikkat ediyoruz
Bu daha çocuk yahu, Allah kötü insanlara fırsat vermesin
Makyaj yapma demedik ki, cildine dikkat et, daha erken senin için, bu kadar ağır makyaj yapma diye uyardık
Karşılığında ne gördük ?
Gölge etme başka ihsan istemem dedi
Pekala dedik, üstüne giden o oldu.
Saygı sınırları aşıldıktan sonra isterse babam olsun aynı tepkiyi veririm, isterse bütün site beni haksız bulsun
Hala ısrar ediyorum o bir kız olarak yaşı küçük olarak böyle şeylere dikkat etmeli

hacercim sende eğitimcisin onun ergen psikolojisinden anlaman gerek. burda rencide etmeden özelinden uyarabilirsiniz eksiklerini. o yaşlarda hepimiz heyecanlıydık hepimizin imkanları kısıtlıydı. jenerasyon farkımız var bak biz 15 yaşındayken evimizde kameramız internetimiz yoktu.böyle bir paylaşım imkanıda yoktu.
başında ailesi var. biz ancak eksiklerini güzel bi dille ifade edebiliriz..
seninde videon var onunda var şimdi sen video koydun kötü mü oldun ?ne olacak onun videosundan?

hacercim sende eğitimcisin onun ergen psikolojisinden anlaman gerek. burda rencide etmeden özelinden uyarabilirsiniz eksiklerini. o yaşlarda hepimiz heyecanlıydık hepimizin imkanları kısıtlıydı. jenerasyon farkımız var bak biz 15 yaşındayken evimizde kameramız internetimiz yoktu.böyle bir paylaşım imkanıda yoktu.
başında ailesi var. biz ancak eksiklerini güzel bi dille ifade edebiliriz..
seninde videon var onunda var şimdi sen video koydun kötü mü oldun ?ne olacak onun videosundan?

Seldacım ben daha onun makyajına yorum bile yapmadım
Makyajın iyi olmuş, kötü olmuş, keşke şöyle yapsaydın demedim bile
Ben internetten çok korkarım, bakma video, resim eklediğime
Bak sana yemin ediyorum videoyu daha şimdi izliyorum
Ben ona eğer makyaj ekleme diyecek olsaydım göz makyajı topiğinde derdim ki senin yaşın küçük makyaj yapma
Ama resimleri görünce yorum yapmıştım diğer topikte, dedim ki şöyle olsun, böyle olsun, şurasını düzelt vs
Konu sahibi kardeşimiz zaten konuyu açmadan önce bana özel mesaj yolladı ve makyaj videosu çekeceğim iznin var mı dedi
Ben estağfurullah ne izni, aksine sevinirim dedim.
Ama keşke o zaman yaşının küçük olduğunu bilseydim, o zaman açmaması yönünde uyarırdım
Ben de geçtim o çağlardan, öğrencilerim de var o yaş grubundan, çok da iyi anlıyorum
Neler neler okuduk, paylaştık burada internetten gelen kötülüklerle ilgili
Yaşı ufak daha onun, fotoğraf neyse ama videoda insanın başına türlü türlü şeyler gelir
Benim de videolarım var, ama ben reşitim en azından, inan ki giydiklerime bile dikkat ediyorum çekerken

Ben sadece cildin daha çok taze, bebek gibi, bu yaşta ağır şeyler kullanıp da bozma dedim
Keşke de demeseydim, gençleri her konuda destekleseydim...
Kendimce doğru olanı yaptım, ama herkesin fikri bir değil işte...

hacer o kadar net ifade etmişsin ki
ekleyecek cümle bulamıyorum sana

demişsiniz ki yerden yere vurmuşsunuz...diğer yorumları çok net hatırlamasam da hacer ve benim yazdığımız ilk mesajlar gayet sevimli mesajlar kırmak dökmek yok....

ben tüm iyi niyetimle yazdığım ilk mesajın ardından aldığım cevap yüzüme tokat gibi çarptı açıkcası
uzun bi süre sustum,olanları izledim..

yine susuyorum..fakat bu noktaları da belirtmeden geçemedim..

hacer en doğrusunu yapmışsın canım kutlarımkaydirigubbakcemile2

bi eğitimci olarak senden iyi bilemeyiz heralde yerimseniben

çokk doğru söylemişsin bu çocuğun kullandığı cümleler bile özenti sizden ondan bundan görmüş özenmiş tam taklit yapmış

daha yaşı çok küçük neyin iyi neyin kötü olduğunu bilmiyo tabiki ama siz sadece uyarmışsınız

boşverin kim ne yaparsa yapsın başına bi iş gelirse ailesi bilir

baksana verdiği cevaplara 30 mübarek :1ninca:

hacer o kadar net ifade etmişsin ki
ekleyecek cümle bulamıyorum sana

demişsiniz ki yerden yere vurmuşsunuz...diğer yorumları çok net hatırlamasam da hacer ve benim yazdığımız ilk mesajlar gayet sevimli mesajlar kırmak dökmek yok....

ben tüm iyi niyetimle yazdığım ilk mesajın ardından aldığım cevap yüzüme tokat gibi çarptı açıkcası
uzun bi süre sustum,olanları izledim..

yine susuyorum..fakat bu noktaları da belirtmeden geçemedim..

evet canım ben de farkettim aldığın cevabı :1shok:
kadınlar her zaman bakımlı olmalıdır
bilmiyorduk öğrendik :1ninca:

ben ilk gordugumde makyaj resimleri bolumunde kucucuk surat sanki 5-6 yaslarindaki bir cocuga yapilmista bize yutturuluyor sandim meger gercekmis:kızgın: ozeniyo ablalari benimde 13 yasinda guzeller guzeli bir yigenim var oda ayni soylemedigimiz sey kalmadi ama yinede yapiyo

ben ilk gordugumde makyaj resimleri bolumunde kucucuk surat sanki 5-6 yaslarindaki bir cocuga yapilmista bize yutturuluyor sandim meger gercekmis:kızgın: ozeniyo ablalari benimde 13 yasinda guzeller guzeli bir yigenim var oda ayni soylemedigimiz sey kalmadi ama yinede yapiyo

Canıım bebeğim bitanem mesele makyaj yapması değill
Abartılı yapması, bir de video eklemesi
Bu yaş grubu büyükler gibi davranmaya özenir tamam
Ergenlik çağında ona da tamam
Sulu boya fırçası ile makyaj yapmış, ona da tamam
Elindeki imkanları değerlendiriyor ona da tamam
Amaaa saygısızlık oldu mu, KADIN dediğin bakımlı olmalı ama değil mi CANIM gibi imalı, ağır cümleler kullanıldı mı orada anlayış sona erebiliyor işte.. :nazar:

canım özensin de biraz da saygılı olsun
biz iyiyi kötüyü söyledik şimdi size düşmez diyecekler ama
ben birşey biliyorsam o bilginin zekatını vermeliyim
ben söylerim uyarırım
ki kötü birşey dediğime de inanmıyorum
yine olsa yine söylerim:smiley-cool:

bence hoş olmamış tatlım kırmızı o kadar yoğun kullanılmaz her kırmızı giyildiğine gozlere kıpkırmızı far sürülmez daha doğal bi makyaj olabilirdi

evet cok sert cikislari zeytin yagi misali uste cikislar su anda buyudum havalari var kendini ispatlamaya calisiyo videosynu koydugu mesajin en altindaki yazi 15 yasinda oldugumu belirtmeme gerek varmi bilmiyorum gibi bende yapabilirim bu isleri sizin elinizde degil sadece demekde istiyo olabiler bilemiyorum sacmaladim sanirim

X