Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ama sen çok dolusun ya
Videodaki ben değilim vallahi bak
Akrabam değil evde çekim yapılmadı
Kendi seçmenine diyor ben demiyorum.
Ben bilgilendirme için paylaştım
Güzel günler olacak allahın izniyle

Keşke böyle dalgaya almak yerine aaa ben miyim belki sensin belki onun kılığına girdim aynaya bakayım gibi gibi deyip yuvarlayıp kıvırıp yazacak bir şey bulamayıp dur bakalım ıki kelime yazmış olayım demek yerine
Düzgünce yazsanız
Işine gelmeyince yazacak bir şey olmayınca yapılan taktik dalga geç tiiye al yana yıkıl gül
Hepsi bu
komik oluyorsunuz

Sadece siz istediniz diye değil beğenmediğiniz hdp ile de görüşülüp anlaşıldı zamanında.
Umuyorum insanlar artık farkında pek çok şeyin bahar gelecek ülkeme
Sonbahar olmasında gelen...
Sabah akşam sizin gibi burada öldürecek vaktim yok benim arkadaşlar,akşamdan beri meşgul ettiniz beni.Kalın sağlıcakla

Neyse niloya parktan havuza oradan da hastaneye doğru gelişim gösterdi. 1 haftaya kalmaz ülkenin gelişimine doğru ilerler. Ben inanıyorum.
yok niloya ,parkta çekirdek çitleyip,dolaşmaya devam edecek.bir de market market dolaşıp,fiyat araştırması yapacak,bunlardan başka şeylere fırsat kalmaz.
bu arada parkta kitap okuduğunu da araya sıkıştırmış ki,bak bak,ne kadar da entellektüel diyelim.

niloya beni görmezden gelmiş ama yazayım.belki bir yerlerde denk gelir okur.

Yorumunu okuyunca sen de farkedeceksin komik olduğunu

yok canım ne bol para vermesi.eşinin verdiği para ancak,parkda çekirdek çitlemeye yetiyor.hani nerde bunu antep fıstığı,fındığı,kajusu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…