Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
O lüks devasa hastaneler doktorsuz kalırsa kulağını kime temizletmeyi planlıyorsun? Lüks kapı koluna falan mı?

Bana cahil dedin demedim duyemezsin de zaten .. yine kendince olmayan durum yorumu bunu nedense chp liler hep yapıyor
o taraf cahil kesim bu taraf elit yada buna benzer ayristirmalara gerek yok her iki tarafın okuyanı da var kendini geliştirebilenide ayrımcılığa yada ayirmaya gerek yok cahiller diye akp dahilse chp ye oy verecekler nerden mezun der insan chp ye hdp liler oy vericek sırf erdoğan gitsin diye ve mecliste daha cok yer edinmek için yada diğer masadakiler bütün seçmenler çok mu bilinçli herkes çokmu bilerek oy kullanıyor sence...anası babası kocası nederse ona atıcak bazı kesim bazı kesim baskıyla bazı kesim teröre destekle atıcak bazı kesimse ülkeyi bolmek icin bazi kesimin 14 mayıstan haberi bile yok şuna bas mührü denecek basicak bazilari çok bilinçli değil hatta hiç değil sokak röportajları videoları var o kadar haberi olmayanlar var ki bizim burda birbirumizibyedigimize bakma ama si var nedense chp liler bilinçli kültürlü modern zeka küpü yok oyke birşey

CHP’nin eski avukati tane tane aciklamis.

Siz tabi ki diyemezsiniz ,sizin adayınızı seçme lüksünüz yok ki.Kimi koyarlarsa önünüze ona vermek zorundasınız tıpış tıpış.Çoğunuz çok mu beğeniyor Kılıçdaroğlu nu ,hadi canım.Sonra da demokrasi diye avunun durun ancak.

Dedigin hiçbir şeyi kast etmedim yanlış ve eksik anlamissin. Evet hdpliler oy verecek, zamanında fetoculer de akpye oy vermistir yani, hudapar da akpye oy verecek. Secmenin kimden oldugu beni ilgilendirmiyor, iktidar degissin sonra yanlislari oturup konusuruz, hdp secmeni bana oy vermesin diyip bu çook önemli seçimi riske atamazlardi herhalde. Şu an elestirmek bana mantiksiz geliyor, bi kazansinlar ona göre konusuruz elbette.

Bu sabah okuduğum kitabın sayfalarında dikkatimi çeken cümleler tesadüfün böylesi yok tevafuk bu

Eklentiler

• IMG_20230505_100810.jpg
    126,9 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20230505_100823.jpg
    100,1 KB · Görüntüleme: 41
Yeni konu değil ki
Kendileri, kendi seçmenleri için dediler eğitim seviyesi yüksekdikçe oylarımız düşüyor diye
Biz desek kötü oluruz da allahtan kendileri dedi
Tamam siz süpersiniz maşallah tebarek Allah

O kadar üst seviyeli zeka ve oylar ondan kendi başınıza değilde masalarlar ve abd desteğiyle birliktesiniz onlarla ulke yoneceksiniz ha bide hfp kandil demirtaş

Vakit azaldı bakalım ülkemin cennet halini sizle görelim

Bir dediği bir dediğini tutmayan dünya liderine mi verelim?

Konuyla alakasi yok ama Volkan bey Savunma Sanayiinde cok kiymetli isveren bir abimiz. Depremzedeler icin ilk gunden beri sahada. Boyle bir paylasimi var; ihtiyac sahipleri faydalanmak isteyebilir.

Bu sabah okuduğum kitabın sayfalarında dikkatimi çeken cümleler tesadüfün böylesi yok tevafuk bu
Askim bak ben akplilerin dusuncesine saygi duymuyorum, çünkü benim ülkem yol geçen hanina donmusse ve halkim hâlâ aynı şekilde devam etmek istiyorsa hosgoru ile yaklasamam. Neler derdim de gerek yok icimden diyorum.

Eklentiler

• ECD8DEB4-EC24-4859-87FD-DA47F3F63DD4.png
    286,8 KB · Görüntüleme: 37
  • 28075586-A4F2-40EF-B667-C68E6A62F43C.png
    275,1 KB · Görüntüleme: 32
  • 2DDC7130-46F4-4B1D-B77A-A226C79F0324.png
    250,8 KB · Görüntüleme: 23
  • D965A42F-8693-4991-80CE-9BE06B64D59C.png
    175,7 KB · Görüntüleme: 42

Yaw sizin önünüzede yıllardır Tayyibi koyuyorlar başka aday yokki sizde mecbur onu seçiyorsunuz ozaman o nasıl bir savunmadır :) babamın oğlu mu mecbur muyum vermeye kılıçdaroğluna düşünceleri hoşuma gitti veriyorum. Ne anlarsınız siz demokrasiden tek elden yöneten adamın gönülden bağlıları

Ama sen çok dolusun ya
Videodaki ben değilim vallahi bak
Akrabam değil evde çekim yapılmadı
Kendi seçmenine diyor ben demiyorum.
Ben bilgilendirme için paylaştım
Güzel günler olacak allahın izniyle

Diyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…