Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Gozardi listeme ayirdigim yorumlasma suremin sonuna geldik. Simdi asil gundeme doneyim.

Sende değilsin sen paylaştım bende yorum yazdım
Cahil denmiş ya hımmm maşallah 🧿🧿🧿size black zehir gibisiniz oku oku nereleri okudunuz nerden mezunsunuz iste okuduğunuz için chp lisiniz diğer taraf cahil doğru dedin canım benim👍👍👍🌹🌹🌹
Ne zor dimi cahillerle uğraşmak oysa chp liler bilgeler alimler ilim irfan sahipleri :KK9: :KK28:
Yok CHP li değil sadece Ak partiye oy vermeyen herkes demelisin :)

Cahil denmiş ya hımmm maşallah 🧿🧿🧿size black zehir gibisiniz oku oku nereleri okudunuz nerden mezunsunuz iste okuduğunuz için chp lisiniz diğer taraf cahil doğru dedin canım benim👍👍👍🌹🌹🌹
Ne zor dimi cahillerle uğraşmak oysa chp liler bilgeler alimler ilim irfan sahipleri :KK9: :KK28:
Parecim ben ortaokul mezunuyum, chpli değilim doğru ve yanlışlari oldugu gibi konuşurum. Chp iktidar olunca onu da elestiririm, hakkım bu. Evet okuyorum çok şükür, egitimim olmasa da bilgim var kendimi gelistiriyorum ve beni gerizekali yerine koyan bir iktidari istemiyorum. Sana cahil dedigim bir yorumum olmadi, genel bir yorumu neden üzerine alindin anlamadım.

Heee yaa heee,kazanırsak seçimden sonra hepimiz elimizde kalas nikoflarla dağlara çıkacağız.Ne yiyip içiyorsunuz siz ya?
Yine işinize gelmedi konuyu dalgaya aldınız neden evet ellerinde paçavra vardı demiyorsunuz diyemezsiniz siz bol bol yana yatıp yatıp gülün
Yeme kısmı bu pahalilikta ne buluyorsak yiyoruz ama sizin yedikleriniz işinize gelmeyini görmeme ve duymama gibi yan etki yapıyor galiba demistim yine diyeyim size bir sey yazmak anlatmak sıkıcı ve gerek yok iyi gunler

İlber Ortaylı diyor ,en kötüsü yarı cahil,okumuş görmüş ama malesef anlayamamış idrak edememiş ....
Uzun cümleler kurmaya gerek yok zahmete girmeyin ... İlber hocayı örnek alın ben öyle yapıyorum...

Konunun basini goremedim ya da yakalayamadim ama niye konu hep Izmire gelince kokuya geliyor? Baska arguman yok mu ? Ha bir de nasil biraktiysam hep oyle deniliyor.3 hafta once Izmirdeydim koku almadim ..Sadece yazın 40 dereceyi bulan sicakta ve o Izmirin meshur ruzgari cikinca aliyorum. Ne bekliyorsunuz pardon bir sehirden? Bursanin siluetini mahvettikleri gibi merkezine dikilen 30 katlı ucubeler mi dikilsin? Kiz kulesi gibi tekrardan berbat sekilde mi restore edilsin? Ne bekliyorsunuz? Kemeraltindaki hanlar restore edilsin denilip betona mi donussun? Kordon boyu binalar yikilip rezidanslar mi yapilsin? Niye surekli Izmire bu sekilde geliyor konu su mecrada anlamadim.

İlber Ortaylı diyor ,en kötüsü yarı cahil,okumuş görmüş ama malesef anlayamamış idrak edememiş ....
Uzun cümleler kurmaya gerek yok zahmete girmeyin ... İlber hocayı örnek alın ben öyle yapıyorum...
Aynen ilber hocamin bir ömur nasıl yasanir kitabini tavsiye ederim, güzel elestirilerde bulunmus🥰

Yine işinize gelmedi konuyu dalgaya aldınız neden evet ellerinde paçavra vardı demiyorsunuz diyemezsiniz siz bol bol yana yatıp yatıp gülün
Yeme kısmı bu pahalilikta ne buluyorsak yiyoruz ama sizin yedikleriniz işinize gelmeyini görmeme ve duymama gibi yan etki yapıyor galiba demistim yine diyeyim size bir sey yazmak anlatmak sıkıcı ve gerek yok iyi gunler
Ben sizinle uğraşmaya bayılıyorum Pare hanım,hele ki o muhteşem argümanlariniz beni benden alıyor.Cincap hanim gibi engel listesine alabilirsiniz,çok basit🙂.

Parecim ben ortaokul mezunuyum, chpli değilim doğru ve yanlışlari oldugu gibi konuşurum. Chp iktidar olunca onu da elestiririm, hakkım bu. Evet okuyorum çok şükür, egitimim olmasa da bilgim var kendimi gelistiriyorum ve beni gerizekali yerine koyan bir iktidari istemiyorum. Sana cahil dedigim bir yorumum olmadi, genel bir yorumu neden üzerine alindin anlamadım.
Önemli olanda kendini geliştirmek yok şurada yaşadım burada yaşadım demekle olmuyor helal olsun size.

Benden iki yaş büyüksün. Hep mi reisçi oldun? Hiç başkasına oy vermedin mi? Hiç için çekilmedi mi bunca yıl? Hiç kandırıldığın hissi gelmedi mi? Reise bile geldi bu his. Nasıl gençleştin? Ne oldu, anlatsana.
Evet hep reise verdim,bizim sevenleri olarak onunla gönül bağımız ,ayrı bir muhabbetimiz var.Bunu asla anlayamazsınız siz, anlamanızı beklemiyorum inanın.Çünkü vefa yok sizde ,geçen seçim yere göğe sığdıramayıp oy verdiğiniz İnce ye etmediği hakaret kalmadı sizin mahallenin.Demezler mi bu adam bu kadar kötüydü,niye oy verdiniz ya da işinize gelmeyen herkes bir anda mı mankurtlaşıyor size göre.

Yeni konu değil ki
Kendileri, kendi seçmenleri için dediler eğitim seviyesi yüksekdikçe oylarımız düşüyor diye
Biz desek kötü oluruz da allahtan kendileri dedi

Önemli olanda kendini geliştirmek yok şurada yaşadım burada yaşadım demekle olmuyor helal olsun size.
Orda veya burda yasamak biraz da paraya bagli, paramiz olsaydi biz gençler de gormek isterdik Roma'yı, Paris'i, gelisme ölçütü olmamali bence 😁
Teşekkür ederim 💖

Evet hep reise verdim,bizim sevenleri olarak onunla gönül bağımız ,ayrı bir muhabbetimiz var.Bunu asla anlayamazsınız siz, anlamanızı beklemiyorum inanın.Çünkü vefa yok sizde ,geçen seçim yere göğe sığdıramayıp oy verdiğiniz İnce ye etmediği hakaret kalmadı sizin mahallenin.Demezler mi bu adam bu kadar kötüydü,niye oy verdiniz ya da işinize gelmeyen herkes bir anda mı mankurtlaşıyor size göre.
Bakın kendiniz ne güzel söylüyorsunuz. Bugün onu savunurum yarın başkasını, demokrasi budur arkadaşım. Biz gözlerimizi, kulağımızı kapatıp düşünmeyi bırakıp ince de ince yada kılıçdaroğlu demedik hiçbir zaman sizinle farkımız bu işte.

Gönül bağınız ve muhabbetiniz reis tahttan indikten sonra da devam etsin inşallah 🙏
Aileye damat seçmiyoruz Cumhurbaşkanı seçiyoruz. Önce Allah sonra başımızdaki demeyeceğim hiçbir zaman

Ben Twitter takip etmiyorum çok, bu adamın dediğine göre Selahaddin Demirtaş bir tweet dizisi atmış ve gündem olmamış, bilen var mı?

Bakın kendiniz ne güzel söylüyorsunuz. Bugün onu savunurum yarın başkasını, demokrasi budur arkadaşım. Biz gözlerimizi, kulağımızı kapatıp düşünmeyi bırakıp ince de ince yada kılıçdaroğlu demedik hiçbir zaman sizinle farkımız bu işte.
Ben sadece iktidar degissin istiyorum dedigim için fanatik chpli ilan edildim, en son 14 yasindayken fanatiktim sevdigim bir sarkicinin o da ,ben diyormuyum beni bununla sununla itham ediyosunuz diye 🤣
Chpli değilim evet ama iktidar olmasini isterdim, çünkü denemeliyiz, umudum var gelecek için, tesetturluyum, dinime de düşkünüm ama ak parti benim dinimi yansitmiyor ki, hatta kötü gösteriyor bence, çünkü din bu degil.
Hem 21 senelik iktidar mi olur ya, hem de tek adam🥲

X