Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Evet,bu da Akp'nin kuruluş aşamasını anlatan bir video.
Eeee yani bana niye Akp tarihini kuruluşunu anlatıyorsun ki biliyorum bu videoyu

Ben akp ile görüşümü dedim zaten dünde bütün gün yazdım yanlış kişiye diyorsun ve halen dayatıyorsunuz ve bu neyin dayatması anlamış değilim

Akp böyle kurulmuş parti olmuş keşke ama keşke chp de ilk kurulduğu düşüncede kalsaydı Atatürkün düşüncesi ve ideallerinin olduğu geleceği parlak o ilk haliyle ilkesi vatansever ileri görüş fikirleriyle kalsaydı şuan ki chp bambaşka bir sekle girdi karmancorban her çeşit var sec beğen sırf birinden kurtulmak için 6 li masa ve hdp yurt dışı destek ve ağızlarından çıkan sözler teröre destek lafları
bu ülkeyi kuran Atatürkün partisi bu ülkeyi bölmek için özerklik lafları eden şuan ki hali
Vah ki vah

Eğer cidden ilk kurulduğu haliyle o düşünce ve ülke için aydınlık gelecek ilkeleriyle kalsaydı chp oyumu verirdim yada çok daha lider vasfi olan kimseye bağlı kalmayan birilerinin desteğine ihtiyacı olmayan cesur ve cesaretli biri olsaydı doğuya gidip pkk bayrakları altinda zafer işaretleri yapılan mitingler yerine bunlara yasak getiren demirtaş yazık deyip onca şehidi harcayan bunların yok etmek yerine onlara sırtını dayayan biri yerine ülkeye düzen getirmek ve düşmanlardan uzak etmek için ugrasan Atatürk gibi biri olsaydı oyum yine chp olurdu..

Çok keskin burnunuz var her yerden geliyor demek
35 yıldır izmirdeyim bir dönem Körfez kaynaklı koku olduğunu ben yazmıştım.
Şuan yok hatta yıllardır yok.
Ama dolanmış dilinize İzmir de İzmir.
İktidara henüz gelmemiş CHP nin yapmadıklarını konuşmak yerine, 21 senedir iktidarda olanların eksiklerini konuşmak daha mantıklı bir bilgi alışverişine neden olur diye düşünüyorum.

@wMasalw arkadaşım sabahtan beri surekli beğenmedim yapıyorsun neden beğenmiyorsun tek kelime yazmıyorsun ama.begenmedim yapiyorsun yaz.begenmeme sebebin nedir belki bende seni begenmiyecem yada muhtesemsin diyecem
Sen de aynısını yapıyorsun ve hala dediğinin arkasında değilsin

Tertemiz siyaset yapiyor kadincagiz, masallah.

Sen de aynısını yapıyorsun ve hala dediğinin arkasında değilsin
Ben arkadaşa yazdım siz niye cevap verdiniz ki
Ben herşeyin arkasindayim ama sizin işinize gelmeyince görmezden geliyorsunuz yada anlamıyorsunuz
Sabah sabah gerilmeyim benim için önemli gun
Siz neyi nasıl anlıyorsanız devam edin

Gerilmeyin işiniz varsa
Ben de size aynısını yazdım
Anlaşılmaya muktedir bir durum yok herşey ortada

Akp'nin Büyük İsrail Projesi yani BOP'a hizmet eden bir proje partisi olduğunu anlatıyor.Yerli ve milli dediğiniz bir partiyi sorgulamamaniz da sizin sorununuz.Chp hep vardı ve var olacak ama AKP'nin de tıpkı ANAP gibi bir son kullanma tarihi olacaktır.

Evet chp hep varolacak ama sadece varolacak o kadar

Akp yerli millî bunu ben demedim onayda vermedim doğru demedim destek vermedim halan akp li diyor sizin parti diyor ve onca şey yazdım şu yazdığınızda bakin ben chp eskisi gibi değil dedim olsaydı oyum onaydı dedim bana varolmaktan akp tarih olucaktan bahsediyorsun
Diyorum ya sen ne anlatırsan anlat anlattığın karşının anladığı kadardır o yüzden boşa çaba cidden bazılarınıza bir şeyler yazıp zaman ayırmak boşa

Ben sizi etkilemeye çalışmıyorum zaten,gerçekler bu yönde sadece.

Tertemiz siyaset yapiyor kadincagiz, masallah.

Kadına neler demediler kocasını aldatıyor dediler eli değmemiştir de başka yeri değmiştir diyen zihniyetleri niye söylemiyorsun. Salak kelimesimi sizi rahatsız etti?

Kadına neler demediler kocasını aldatıyor dediler eli değmemiştir de başka yeri değmiştir diyen zihniyetleri niye söylemiyorsun. Salak kelimesimi sizi rahatsız etti?
Sürtük çürük dinsiz fln rahatsız etmiyor bunları. Üslup böyle demek

İyi yolculuklar Ban konusunda söz veremiyorum (yana yıkılayım şöyle biraz) çünkü neden ban yediğimi bile anlamayacak kadar kendinden bozuk bir üslübum var galiba
Hoş geldin, çok şükür hızlı dönmüşsün, seçime kadar dönemezsin diye korkmuştum

Daha vakit var azcık daha konuşup istişare edeydik clara
Vakit kalmadı, 2 hafta ne ki
daha fazla foruma göz atamam, aklım kalbim hararetli tartışmalarda yazışmalarda ama buraya takılınca işlerim aksıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…