Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Benim sorduğum soruya cevap değil bu yazdığınız, Laf kalabalığı yapmışsınız sadece. Maşallah TOGG u da her önüne gelen yapıyor sizinkinin yerlilik oranı kaç ?

Sevgili Musa;

İsinize gelmeyince laf kalabaligi mi oluyor?

13.000’e yakin kitabiniz arasinda var mi bilmem. Okumaniz gereken protokol bu. WTO | Rules of origin - Technical Information
Neyse ki WTO sistemi Mense kurallarini gayet net tanimliyor. Ve sukur ki bu tanimlari, haliyle belirtilen oranlari konunun uzmani olanlar yalanlamiyor. Tipki Karadeniz gazimizin misss gibi tertemiz oldugunu soyleyen CHP MV ve BB gibi.

Bunun yani sira Global Value Chain’i de idrak etmek gerek. Ona da bir kaynak onereyim asagida.

Eklentiler

• 52CBAD93-6423-45DB-BD61-6BBD5913919C.png
    117,3 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

Ya pardon kaynaklarim İngilizce olmus. Siz gecenlerde bir TRT cocuk kanalindaki İngilizce sarkiya Arapca muamelesi yapanlardandiniz sanirim. Hani su “Neden altyazili izlesin ki cocuklar?” Diye soran.

Sorunuza simdiden cevap vereyim 2,5 yasindaki oglum Turkce, İngilizce, Cince konusuyor. Hani ulkede yasayan musluman ve yabanci cocuklari gectim, bizler gibi coklu dilli cocuk yetistiren de var.

Sizi niye gozardi etmisim vaktiyle bilmiyorum ama daha fazla diyaloga girmeyecegim. Donusumun ilk gunu hatrina gozardilari aciyorum da. İyi forumlar.

Bu arada İstanbul’da yasayanlara bir tavsiye. İGDAS bu ay okuma yapmiyor ve fatura kesmiyor; telefonla arayinca da teyit ettiler. Normalde tek personel İSKİ ile ayni gun okuma yapardi.

Aynisini pandemi zamaninda da yapip katmerlisinden fatura yollamisti. Neyseki emsal mahkeme karariyla mahsuplasmistik sonrasinda.

Devletimiz 24 Nisan-31 Mayis tarihleri arasinda harcanan gazin Bakanlik butcesinden karsilanacagini Resmi Gazetede de ilan etti.

Sayacinizdan gunluk fotograf almanizi tavsiye ederim. Mahkeme surecinde kanit olur.

Ben devlet malı olan bu gemiler ve uçaklarla ne yapmaya çalıştığınızı anlamıyorum. Şimdi KK seçilince RTE buna binip bununla beraber mi gidecek? Kendi malı mı?

İBB’nin “Temel Atmama Toreni” gibi bir ornek ortadayken gerisini hayal gucunuze birakiyorum. He bir de; Kilisdar secilmeyecek.

Atma Ziyaaaaa

Yemiyoruz diyoruz günlerdir size Niloya hanım, yeter artık yani.

MssPARE hanımcığim niye gülücük attınız,adam doğruları söylüyor ve bu videolardan çok var.Buna da yalan,yanlış,iftira diyebilir misiniz?

MssPARE hanımcığim niye gülücük attınız,adam doğruları söylüyor ve bu videolardan çok var.Buna da yalan,yanlış,iftira diyebilir misiniz?
Sen her gülücük yada beğenmedim yapınca ben soruyormuyum niye böyle yaptın diye

videolardan çok varsa ki vardır zaten montaj falan değildir ve zaten doğrudur izleyin o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…