Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Çok güzel yazmışsınız ama maalesef yazdıklarınızla yaptıklarınız uyuşmuyor. Burada bir sürü iktidarın yaptığı yanlışlar paylaşıldı hangisine tepki gösterip iki kelime bir şey yazdınız ? Arada buraya gelip bir video paylaşıp ( ki bu video nedense hep muhalefetle alakalı oluyor ) sonrada ben iki tarafında yanlışlarını eleştiriyorum derseniz ve bu konuda samimi olmazsanız bu tarz tepkiler görürsünüz. Demek ki insanlar sizin samimi olduğunuzu düşünmüyor.
Kimin ne düşündüğü inan umrumda değil

Ben ne düşünüyorum o önemli kimse hatasıyla doğrusuyla eleştirmiyor hangi parti olursa olsun hatanın üstünü örtüyor iyisini tepeye çıkarıyor

Hatasını söyleyen olunca da bahane üstüne bahane açıklamalar falan filan evet öyle bir hata yaptı denmiyor diyen olursa da her türlü baskı oluyor bana yazıldığı gibi ne cüret ediyorsun elestrimeye diye ve buna alkış yapılıyor siyaset böyle pis bir şey heleki tartışmayı bilmeyenlerle

Herkes tutuğu partiyi yere göğe sığdıramıyor

Yazdıklarınla yasadiklarim aynı fikrim de ayni yorumlarım da aynı farklı hic bir şey yok samimi bulunsun bulunmasın herkesin işine geldiği gibi anladığına göre

Bana samimi gelmeyenler de var ama dayatmıyorum illede benim görüşüm illede benim doğrum diye

Fanatiklik var bazende at gözlüğü bi hedefe saplanmış hataları arkaya atıp gidilen bir yol var az kaldı seçime bakalım 14 mayıs 'ta ne olucak
Hayırlısı olsun

X