Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Nasil da tam uzerine geldi degil mi sinirsizca,umarsizca fikir beyan etme ozgurlugu ,edilen laflarin kisinin kendisini bagladigi :) Cevap ta alamadim zaten.
Bunu bana yazdinizsa ben cevabını yazdım ya okumadınız ya anlamadınız

Yine varsayım üzerinden gidiyorsunuz ama dün Cumhurbaşkanı 71 yaşında ağırlaştırılmış müebbet hapsi olan bir HİZBULLAH militanının geriye kalan cezasını affetti. Neden ? Teröristi kim affetmiş oldu? Kim hapisten çıkardı. Rahatlıkla yazabilirim çünkü Resmi Gazete de yayınlandı. Cumhurbaşkanı bir teröristi affetti. Ne tesadüftür ki bu kişi Hüda-Par Cumhur İttifakına katıldıktan sonra çıkıyor....Bu sizi rahatsız etmedi mi? Yoksa haberiniz mi yok
Asrın lideri her şeyi yapabilir, onun uhrevi yetkileri ve insan üstü öngörüleri var, mutlaka onun da varsır bir hikmeti lütfen eleştirmeyelim 🤣

Konuyu nereye getirdiniz ve ne alaka din Akp diyen mi oldu
Akp masum mu dedim ben orda tepkimi verdim bunu chp yapar akp yapmaz mı dedim tek kelime akp yazmadım her partide vardır inancli yada değil
Herkesin inancı kendine banane benim tepki o videodaki adama ha bizler o videolara inanıyoruz ama sizler nedense videolara inanmıyorsunuz oysa ki bir dünya şey paylaşıyorsunuz doğru sizler çok akıllısınız🤣👍🧿 ki ben zaten görüşümü yazmış biriyim benim için akp de chp de aynı ama chp bin adim otede diye
O videoları yayinlayanlarin,kesip biçip paylaşan akp trolleri olduğunu cümle alem biliyor.Neyse,sizin doğrunuz size,benim doğrum bana.

Cevap almanız mümkün değil
Daha önce konuşmaya çalışmıştım çünkü arkadaş, hem hükümetin yanlışları var diyor hem millet ittifakını beğenmiyordu.
Ama ne hikmetse CHP ve PKK ile devamlı millet ittifakını yeriyorken; cumhur ittifakına ve mevcut hükümete hık mık zık…
Sadece tek sorun Suriyeliler deyip geçiştiriyor.
Yok tanimiyorum hani nick&fikir olarak ta kendisinin yorumunu gorunce yazmak istedim. Neyse bu girdaba girmek istemiyorum.Buralarda olmama karari almistim bu secim.O yuzden ara ara bakiniyorum :)

Demi bunu diyeceğini biliyordum 👍 genelde cevabın böyle oluyor bir dünya video yazı paylaşıyorsun instagramda twiterdan nedense senin ve senin dusuncendekilerin paylaşımları trol değil montaj değil 🧿ama buraya arada bakıyorum bir şey paylaşıyorum hep trol oluyor montaj oluyor 🤣
Benim paylaşımlarımın büyük çoğunluğu twitter dan ve genellikle gazete haberlerini paylaşıyorum. İnstagram, TikTok gibi yerlerde çok fazla kırpılmış ve montajlanmış video olduğu için kolay kolay paylaşım yapmam....

Akp trollerini tüm dünya biliyor derken de bunu kastetmiştim.

Son düzenleme:
Bütün siyasetçilerin gafları var...Verdiğiniz örneklere bakıyorum yürüyen merdiven, Konya....Ben projelere bakıyorum. Liyakate bakıyorum. Dediğiniz gibi olsa ata binemediği için dalga geçilen Erdoğan Cumhurbaşkanı olamazdı. Sürekli yalan söyleyen bir Cumhurbaşkanı istemiyorum. Açmadığı üniversiteyi, havaalanını ben açtım demek bir yalandır. Konya ülke demek gaftır.
Sabaha kadar oturalım sizle isterseniz siyasilerin gaflarını konuşalım ne faydası olacak bize ? Üstelik 21 yılda iktidarda olan bir partinin çok daha fazla gafını bulup paylaşabilirim size.

21 yıldır yönetiliyor zaten siz henüz farkına varamamışsınız sadece...Gafların hepsi konuşuluyor ama ülke yönetmekle gaf ne alaka? Ülkeyi geleceğe yönelik projelerle yönetirsiniz. İktidarın hiç bir projesi yok. Sürekli geçmişle kıyaslayan bir adım yol alamayan bir iktidar var.
Gaflarla ilgili daha öncede yazdım

Evet bakın haklisiniz diyorum sizde şu var doğruyu ve yanlışı artırmıyorsunuz ben diyorum haklı olduğunuz konuda haklisin diyorum

Sadece gaf değil ki yine atkadaslarnyana yıkılıp gülmüşler

Neden liderlik vasfi yok bunuda yazdım daha önceki sayfalar da sizin için liderdir bunukjeyi olağan üstü lider olabilir benim için değil
Neden farklı bir dince olunca okulda bizim dediğimiz bizimki doğru sayfam anlamıyorum

Benim bu ülke için doğru biri değil hem yapacakları hem söyledikleri hem hep ile yapicaginortaklik ve demirtaş çıkma konusu özerklik vb..tekrarbtekrarnyazmayim feto dest3gi Abd desteği kendi başına lider olamacagi için 7 li masa ve avrupa abd feto hdp bütün bunlar ve seciminkazanirsa yapacakları bana doğru gelmiyor bu kadar basit

Yanı aynı seyleriminyazayim erdoğan attan düştü yere düştü gaf yaptı sayfam sabah olur bunun yarışına mi giricem
Hizbullahın çıban başının kararnameyle çıkarılması da bu kadar acı geldi mi size merak ettim. İkisi aynı kefeye sığar çünkü
Bununla ilgili yazdım zaten okuyun öyle yazın

Cevap almanız mümkün değil
Daha önce konuşmaya çalışmıştım çünkü arkadaş, hem hükümetin yanlışları var diyor hem millet ittifakını beğenmiyordu.
Ama ne hikmetse CHP ve PKK ile devamlı millet ittifakını yeriyorken; cumhur ittifakına ve mevcut hükümete hık mık zık…
Sadece tek sorun Suriyeliler deyip geçiştiriyor.
Sadece suriye yazmadığını okusaydiniz görürdünüz anlardınız

Nasıl da yazilan şeyleri kendinize çevirip yoruma yorum katip bambaşka sekle sokup alttan alta ezikliyoirsunuz

Kişinize gelmiyor dimi

Anlamaya ne anlatırsan anlat yine kendi anladigidir

Yok yok ben size cevap yazmistim haberiniz yokmus ya duymamissiniz kimin ne soylediginden.Bilgi gectim bende.
Bende gayet açıkça yazdım onunda eli dili yansın dedim daha ne çabanız anlmadim cevap alamadım falan diyorsunuz bence cevap aldınız ve işinize gelmedi

Sadece suriye yazmadığını okusaydiniz görürdünüz anlardınız

Nasıl da yazilan şeyleri kendinize çevirip yoruma yorum katip bambaşka sekle sokup alttan alta ezikliyoirsunuz

Kişinize gelmiyor dimi

Anlamaya ne anlatırsan anlat yine kendi anladigidir
Eziklemedim. O da sizin yorumunuz

Neden liderlik vasfi yok bunuda yazdım daha önceki sayfalar da sizin için liderdir bunukjeyi olağan üstü lider olabilir benim için değil
Neden farklı bir dince olunca okulda bizim dediğimiz bizimki doğru sayfam anlamıyorum
Hızlı yazmanıza gerek yok yazdıklarınız pek anlaşılmıyor.
Benim bu ülke için doğru biri değil hem yapacakları hem söyledikleri hem hep ile yapicaginortaklik ve demirtaş çıkma konusu özerklik vb..tekrarbtekrarnyazmayim feto dest3gi Abd desteği kendi başına lider olamacagi için 7 li masa ve avrupa abd feto hdp bütün bunlar veseciminkazanirsa yapacakları bana doğru gelmiyor bu kadar basit
Bakın yine iktidarın ağzıyla yazıyorsunuz! Demirtaş ın hakkında ki tüm suçlamalar düştü. Hiç biri ispatlanamadı ve hala hapiste sizce neden ?Özerklik konusu yerel özerklikten bahsediliyor, siyasi özerklikten değil. Siz şunu diyorsunuz o zaman zamanında Erdoğan onlar sayesinde lider oldu o yüzden Kılıçdaroğlu da ancak bu yapılar sayesinde Cumhurbaşkanı olabilir öyle mi ?

Gaflarla ilgili daha öncede yazdım

Evet bakın haklisiniz diyorum sizde şu var doğruyu ve yanlışı artırmıyorsunuz ben diyorum haklı olduğunuz konuda haklisin diyorum

Sadece gaf değil ki yine atkadaslarnyana yıkılıp gülmüşler

Benim bu ülke için doğru biri değil hem yapacakları hem söyledikleri hem hep ile yapicaginortaklik ve demirtaş çıkma konusu özerklik vb..tekrarbtekrarnyazmayim feto dest3gi Abd desteği kendi başına lider olamacagi için 7 li masa ve avrupa abd feto hdp bütün bunlar ve seciminkazanirsa yapacakları bana doğru gelmiyor bu kadar basit

Yanı aynı seyleriminyazayim erdoğan attan düştü yere düştü gaf yaptı sayfam sabah olur bunun yarışına mi giricem

Bununla ilgili yazdım zaten okuyun öyle yazın
Gaftan bahseden sizdiniz biz de cevap verdik.

Öncelikle 7li masa yok, herkes gibi ben de yazayım, siz inanmasanız da yok.

Demirtaş meselesine gelince, adamın AHİMden çıkmış beraat kararı var. AHİM kararları dünya çapında sorgusuz uygulanmak zorundadır, bu konuda mutabakat var. Şu an içeride olduğu her gün için dünyanın tazminatı yazılıyor türkiyenin hesabına. Adam oradan çıktığında hükümet tarafından zengin edilmiş olacak. Hakkında türkiyede verilmiş bir hüküm de yok zaten. Beraat ettikçe yeni bir dava açıp içeride tutuyorlar. Yani türkiye mahkemelerinde de davalardan BERAAT ediyor.

Hakkında delil bulunmadığı halde teröre destek şüphesiyle içeride olan binlerce insana da çıktıklarında milyonlarca lira tazminat ödenecek.

Feto desteği de demeyin allah aşkına, Bu konudaki gerçekleri herkes biliyor. Bu ülkede fetocu diye itham edilen bütün muhalif kitleler gerçekten fetocu olsa o darbe gerçekleşirdi emin olun. Paylaşılamayqn ganimetin bedelini zavallılara ödetiyorlar. Tüm gerçek bu

Bende gayet açıkça yazdım onunda eli dili yansın dedim daha ne çabanız anlmadim cevap alamadım falan diyorsunuz bence cevap aldınız ve işinize gelmedi
Daha önce ki bir paylaşımınıza düzeltme yaparak yazmışsınız o dediğinizi. Soran kişiye cevap olarak değil. Sanırım orada bir karışıklık olmuş.

Daha önce ki bir paylaşımınıza düzeltme yaparak yazmışsınız o dediğinizi. Soran kişiye cevap olarak değil. Sanırım orada bir karışıklık olmuş.
Ben de anlamadim noldu.Bu arada arkadasimiz ,sanane kardesim!! Reisin agzina saglik ,iyiki demis,aynen de oyle.Altina imzami atarim da diyebilir hatta keske oyle demis olsaydi.Bunda sorun yok.Vallahi yok ama hem oyle deyip hem de video paylasip kimsenin inancini kimse sorgulayamaz demek oluyor mu bilemedim🤷‍♀️

O kişi o partiye girip aday oluyorsa ve seçiiyorsa o parti adı altında bu düşüncesini gerçekleştirir heleki bu partide bunun gibi din düşmanları bayaca varsa bunu yapar mı yapar yani kişinin düşüncesi zaten partiyi belirliyor dimi demek ki bu düşüncede olan bir çok kişi olduğu için seçer partiyi siyasi görüşüne en uygun olanı

Ha geçmişte olmuş bu tarz şeyler ne acı konuyu buraya getirmek derdim değil fakat hatırlatmak isterim başörtüsü mevzusu da bunun gibiler yüzünden oldu listede bu düşman yoksa başkasi vardır yine diyorum Allah fırsat vermesin
Insanların inançlarına dil uzartanlarin dilleri elleri ateş tutsun
Bu tweet in sonuna eklemiş

Ben de anlamadim noldu.Bu arada arkadasimiz ,sanane kardesim!! Reisin agzina saglik ,iyiki demis,aynen de oyle.Altina imzami atarim da diyebilir hatta keske oyle demis olsaydi.Bunda sorun yok.Vallahi yok ama hem oyle deyip hem de video paylasip kimsenin inancini kimse sorgulayamaz demek oluyor mu bilemedim🤷‍♀️

X