Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bu kadar mutsuz ve huzursuz olduğum bir dönem bilmiyorum hayatımda. Anlamıyorlar. Biz nankör oluyoruz bişey deyince. Görmüyorlar keşke ben de görmesem, mutlu ölürdüm. Hala uçuyoruz kaçıyoruz diyen var ya.

Bide bunların kaybettiğini bir düşün!
Dün akşam onu dedim eşime, bunun kazanmasından korkacağıma kaybetmesinden korkarken buluyorum kendimi, nereye varacak sonumuz allah bilir. İnşallah tüm güvenlik birimleri koruması gerekenin hükümet değil devlet olduğunun ayrımına varacak durumdadır. Ben sadece halktan korkmuyorum çünkü, amerika değil burası

Sen çalıştığın yerde ekstra gördüğün için her şeyin daha fazla farkındasın, korkun o yüzden daha büyük

Genç zeki dürüst gibi bir izlenim yarattı bende de
Lakin erdoğan güvenimize öyle bir darbe indirdiki kimseye çok güvenemiyorum
Sorulan bir soruda neden kılıçdaroğlu aday oldu dendi
Ali babacan ise devleti emanet edeceğimiz kişi her anlamda dürüst şaibesiz olmalı
Bu adayda kılıçdaroğluydu dedi

Konudan bağamsız muharrem incenin babala tv de ki ferformansı bana tayip erdoğanın sol versiyonu gibi geldi

Uçmak deyince aklıma geldi yeni Milli Muharip uçağımız KAAN uçamıyormuş galiba doğru mu?

Sizin için miting alanını canlı canlı çektim Akşener geliyormuş kıymetimi bilin herkese yapmam bunu
tosbik hanım,tenezzül edip sorularıma cevap verirsiniz belki diye alıntı yapıyorum.sizin hayat standartım dediğiniz,parklarda gezip çekirdek çitlemek ve hangi deterjan hangi markette daha ucuz diye market market dolaşmak mı,zira başka bir konuda bundan bahsediyorsunuz.çok da yüksek değilmiş hayat standartınız.

Malzemeden mi çalmışlar, neden uçmuyormuş

Ne güzel dünya ya, onlar yapınca çok doğal ama başkaları yapınca suç. Gel de delirme
Bilmiyorum prototip bile olsa uçması lazım ama tanıtımı yapılırken uçmamış. Uçmayınca da herkes uçamadığını düşünmüş haklı olarak. Bende merak ettim neden uçmadığını

Gerçek hayatta inşallah akrabam falan değildir ya

Marketler arası ciddi anlamda fark olduğu için 120 TL lik ürüne neden 160 tl ödeyim yahu elbette bakacağım hangi markette hangisi ucuz beni de ne güzel tabir etmişsiniz park park geziyorum çekirdek çitliyorum tam ben ya

Ya siz hiç mi şehrin havasından kaçıp temiz hava alabileceğiniz yeşillik arasında kitap okuyabileceğiniz yerlere gitmezsiniz pesssss doğrusu

mantığa gel.kendilerine gelince,başörtümüze karışıyorlar ühühü,bize gelince,kıyafete karışan mı var?
Size hakaret etmek istemiyorum ama algınız mı çalışmıyor elbette başörtüye karışılmayacak herkes istediğini giyebilecek bundan sonra alıntılamanıza gerek yok gözardısınız bu mesajdan sonra

He he evet bunu da Kılıçdaroğlu mu çözecek komik olmayın

Bu fotoğrafı cumartesi günü çektim bu tahinlinin fiyatı 20 TL önümüzdeki masadan kalkan gençler de simiti poğaçayı öylece bırakıp kalktılar bizler olsak çantamıza koyalım deriz ziyan olmasın gençler de çok aç ya hani giydikleri ayakkabıyı ben alamıyorum yahu

Eklentiler

• IMG_20230501_101631.jpg
    234,5 KB · Görüntüleme: 44
Nerde müsrif var hepsi sizin mahallede toplanmış sanki

Bugün oğlum anne araplarin hepsi böyle mi ?
Bunların içinde hiç bilimadami falan yok mu dedi.
Çocuğuma çok büyük Arap alimlarinden bahsettim . İçlerinde yine büyük insanlar var. Ama onlar bizim ülkemize gelmemiştir dedim.
Aaa ne kadar küçüğü varsa en kötülerini bize mi yollamışlar?
Ama amaçları ne ki?
Dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…