Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Mevzular Açık Mikrofon Ali Babacan bölümünün hepsini izledim. Sakin, kendinden emin, kaçamak cevaplar vermeden herkesin sorusuna cevap verdi. Çok daha farklı bakıyorum artık kendisine.

Mevzular Açık Mikrofon Ali Babacan bölümünün hepsini izledim. Sakin, kendinden emin, kaçamak cevaplar vermeden herkesin sorusuna cevap verdi. Çok daha farklı bakıyorum artık kendisine.
Her ne kadar farklı ideolojilere sahip olsakta,ülkenin ekonomisini duzeltebileceğini düşündüğüm tek insan.Donanimi zaten ortada.Hayirlisi olsun ülkemiz için.

Her ne kadar farklı ideolojilere sahip olsakta,ülkenin ekonomisini duzeltebileceğini düşündüğüm tek insan.Donanimi zaten ortada.Hayirlisi olsun ülkemiz için.
Bende izledim
Çok beğendim üslubunu
İşini kim iyi yapacaksa o gelsin hangi mahalleden olduğu kimliği dini rengi hiç önemli değil
Yeterki ideolojisini dayatmasun
Eğer zaten bu şekilde olursa Ben ülkemin geleceğinden gerçekten umutluyum

Dün aksam ki ev ziyaretlerini izledim,ne kadar samimi,ne kadar halktan insanlar.Çok umutluyum,inşallah kursağımda kalmaz.
Evet o ziyarette önemliydi bence toplumdaki " alevinin sofrasına oturulmaz, yemeği yenmez " algısını yıkmak için önemli bir adımdı. Ayrıca Deva seçmenine de biz adayımıza güveniyoruz izlenimi vermek içindi.

mantığa gel.kendilerine gelince,başörtümüze karışıyorlar ühühü,bize gelince,kıyafete karışan mı var?

Evet sürekli Akp döneminde ki icraatlerinin sorulmasına rağmen çok sakin kaldı ve hepsine de cevap verdi. Her türlü düşünceye ve hayat tarzına saygı duyulması gerektiğini de vurguladı. Bir de dikkatimi çekti hiç Allahın izniyle ekonomiyi düzelteceğiz falan demedi :) Dinle ilgili mümkün olduğunca hiç bir konuya girmedi. Liyakate vurgu yaptı.... Bir de Cumhurbaşkanımızın talimatıyla demedi :)

iste sizin "sosyal yaşam standartınız".yani diyorsunuz ki,bana dokunmayan yılan bin yaşasın.hak hukuk adalet,umurunuzda değil.
depremde ölen insanlar umurunuzda değil,
pazar sonu çöpleri karıştıran insanlar umurunuzda değil,
bu ülkede yardım alarak yaşayan insanlar umurunuzda değil.
sürekli ben ,ben ,ben.

belki ben göremeyeceğim,yaşım itibariyle ama size ve sizin gibi düşünenlere inat,bu ülke güzel günler görecek.ve ilk "dönen" insanlar siz olacaksınız.

Son düzenleme:
Son 1 aydır dilimde tek şarkı
Çocuklar inanın inanın çocuklar
Güzel günler göreceğiz güneşli günler
Motorları maviliklere süreceğiz
Güzel günler göreceğiz güneşli günler
Zaten bu şarkıyı çok severim

Açıkladı ya zamla ilgili mevzuyu 1 mayısta, temmuzda hem iyileştirme hem zam yapacaklarmış. Önümüzdeki ay zam yok.

Kendileri giderse gelen düze çıkamasın diye her şeyi yapıyor. Son dakikada yapılan ihalenin, alınan imar kararının haddi hesabı yok. Kalırsa iki peşkeşe bolca swap bulup tekeri döndürür nasıl olsa, alışık böyle şeylere.

Şu süreçte harcadığı para akıllara ziyan zaten, benim içim acıyor her görüp duyduğuma

mantığa gel.kendilerine gelince,başörtümüze karışıyorlar ühühü,bize gelince,kıyafete karışan mı var?
Sanki bütün olay kılık kıyafetten ibaret. Dünyanın neresinde bir “kadın” 1 yılını doldurduğu işyerinden “evlilik” gerekçesiyle “istifa” ettiğinde “tazminat” alma hakkına sahip olabiliyor? Bu hakkın amacı ne, mantığı ne? “Küçüğün rızası vardı” diye beraat ettiriliyor bir sapık ama kılık kıyafetimize karışılmıyor şeriat gelmeyecek ohhh rahatlayabiliriz. “Kadınlar çalıştığı için erkekler işsiz” deniliyor ama kıyafetimize karışılmıyor şeriat gelmeyecek ohhhh rahatlayabiliriz. “Hamile kadınlar utanmadan dışarıda geziyor” deniliyor ama kıyafetimize karışılmıyor ohhh şeriat gelmeyecek rahatlayabiliriz. Yersen…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…