Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bu cümlenize istinaden yazıyorum Millet İttifakı seçilirse Öcalan dışarı çıkacakmış saraya yerleştirilecekmiş tüm aile efradıyla birlikte padişahım çok yaşa olacakmış
Niloyatospikk inşallah hiçbir terör örgütü, o örgütleri kurup askerimiz, polisimiz, halkımızın üzerine salan pislikler amaçlarına ulaşamasın
Söz konusu teröristlerse yardım eden destekleyen babamın oğlu olsa affetmem, öte yandan bence hepimiz o öyle demiş bu böyle demiş gibi medyadaki spekülatif haberler yerine devletin resmi kurum kuruluşların açıklamalarına itibar edersek daha sağlıklı bilgiler edinebiliriz belki.
Örneğin “Terörle Mücadele Kanununun Bazı Maddelerinde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı. 21 Nisan 2006 tarih ve 1/1194 numara ile Başbakan Erdoğan ve Bakanlar Kurulu üyelerinin imzalarıyla Meclis Başkanlığı’na gönderilen tasarı” hakkında TBMM tutanakları.

Sayın Bahçeli’nin 03/05/2006 konuşma metni:

Sizin için miting alanını canlı canlı çektim Akşener geliyormuş kıymetimi bilin herkese yapmam bunu

Eklentiler

• IMG_20230503_132641.jpg
    118,2 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20230503_132525.jpg
    116,1 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20230503_132921.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 65
Bu cümlenize istinaden yazıyorum Millet İttifakı seçilirse Öcalan dışarı çıkacakmış saraya yerleştirilecekmiş tüm aile efradıyla birlikte padişahım çok yaşa olacakmış

Reisimiz zaten Öcalanı 3 odalı, küveti olan banyosu ve bilgisayarına kadar karşılamış ekmek elden su gölden resmen yaşıyormuş orada.

Hmm ayni anda 3 partiye reklam veren koca yürekli burhan altıntop birde dedelerden ak partiliydi kendisi
O sahneyi unutmuş olamazsın Kirmizibalik88 para için apartmana asilacak afişler konusunda 3 partiye de aynı anda onay veriyordu ya yanina asilması icinde cinsel ürün reklamina da onay veriyordu da ortalik karısmıstı tabi o sahnenin ak partiyle göruştügü kismında benim buyuk dedemde sizi tutardi biz dedelerden beridir ak partiliyiz demişti o bölümün yayinlandigi yillarda ak partinin sadece birkac yildir var oldugunu unutmuş tabi dedelerden beridir ak partiliyiz derken niye saşirdin ki
Tabi yine de benim de oyum burhan altintop a olurdu.. ülkeye renk gelirdi

Valla damardan uyuşturulmuş çok büyük kitle var umarım çok da büyük değildir
Valla insanlar bi at gözlüğünü çıkarsa görecekler de sağımız sudi,solumuz Arap,önümüz afgan, arkamız haiti bizlerde sobe diyecek duvar arıyoruz. Kata kulle olmaz ise değişime gider ülke

Ben Recev İvedik'e verirdim,yine hak edeni tokatlıyor Recep.

Dün gece yarısını izledim, izlemenizi tavsiye ederim. Millet İttifakı olarak sağlam çalışmışlar

O bölüm silik bende valla Yoksa Burhan Altıntop hastasıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…