Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Açıkçası al birini vur ötekine. Hiçbirinin halkı düşündüğünü sanmiyorum, bugün sempati duyduğum siyasi figür sayısı bir ya da iki falan.
Hepsi kendine göre berbatlar. Ama biri daha berbat, o kesin :))) bu yüzden oyum ötekine 😇
Hay ağzın bal yesin sanki benim iç sesim 😂😂

Varsayımlara değil de gerçeklere odaklanalım. Öcalan ın hapisten çıkarılacağı iktidarın seçmenlerini elinde tutmak için söylediği koca bir yalan. Kılıçdaroğlunun böyle bir açıklaması yok! Ama az önce yukarıda paylaştığım Resmi Gazete de de yayınlanan karar Cumhurbaşkanı tarafından alınmış gerçek kararlar. Bir daha düşünün lütfen teröristleri kim hapisten çıkartıyormuş.

Bu cümlenize istinaden yazıyorum Millet İttifakı seçilirse Öcalan dışarı çıkacakmış saraya yerleştirilecekmiş tüm aile efradıyla birlikte padişahım çok yaşa olacakmış
Şaka mısın sen ya, o adamı oradan feriştahı gelse çıkaramaz. Kimsenin de böyle bir açıklaması yok. Öyle bir şeye teşebbüs edecek adamı kim olursa olsun alnının ortasından vururlar. Şu dediğini kanıtlayan bir video göster.

Buyuksehirler öyle malesef,gerçi onların olmadığı yer kalmadı.Yakinda azınlık olacağız😔.
Paramızın degeri yokki dotumuzun dibindeki kulturparka gidiyoruz çocuk misir istiyo gorup ufak bir bardak misira 25 tl, dondurma topuna 15 tl diyorlar aynı külturparkta, bir oyuncaga binmek 20 tl göruyorum araplar ayni misiri dondurmayi ellerinden düşmüyor, oyuncaklardan inmiyorlar.. bize pahali gelen onlara sakız parası.. ama niloyaya sorsan o parklardan biz faydalanacagız

Son 2 yıldır kendi ülkemizden kaçar hale geldik inşallah yeni değişimler gelir de ülke gene rahata çıksın artık duyulmayan küfür edilmeyen hakaret kalmadı inşallah büyük kitle uyanmıştır artık...
ÇOğu insan artık farkında inanki
Ev fanatiği bile eh çalıyorlar ama çalışıyorlar diyor
Düşün konya konya! Bile artık bundan olmaz diyor
Konyalı arkadaşlar kusura bakmasınlar ama en güçlü kalesiydi iktidarın
Doğuda oy oranları çok düştü
Akdeniz zaten vermez ege vermez trakya vermez iç anadolunun bir kısmı vermez
GEriye karadeniz ve iç anadolunun bir kesmi kalıyor
Eğer usulsüzlük yamazlarsa hayatta kazanamazlar
Bekleyelim görelim

Öyle yaşarayak göreceğiz ben sosyal yaşam standartlarımızın düşmesini istemem Millet İttifakının bunu sağlayabileceğini düşünmüyorum hiçbir seçimde bir tane proje ile gelmediler hep lafta sana söz sana söz bana laf kalabalığı yapmasın bana projelerle gelsin ülkeme ne yapacak
Adam video video proje anlatıyor. Siz projeyi halk kahvelerinde bedava kek ve çay olarak algıladığınızdan mı bunları göreniyorsunuz ben anlayamadım.

X