Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Şehitler Gününde Hdp ziyareti yapana mı oy vereceğim peh

Cevap vermez öyle şeylere.
Allah kimsenin başına vermesin ne kadar zor bir şey.
Neyin önemi kalır böyle bir acıdan sonra.

Ben şahsen bazı şeyleri yaşayarak görmek istemem.
Neyse yine cevap alamadık.
Bu sefer aa araştırın diyemediniz yorumunuzu sordum ya.
Öyle yaşarayak göreceğiz ben sosyal yaşam standartlarımızın düşmesini istemem Millet İttifakının bunu sağlayabileceğini düşünmüyorum hiçbir seçimde bir tane proje ile gelmediler hep lafta sana söz sana söz bana laf kalabalığı yapmasın bana projelerle gelsin ülkeme ne yapacak

Şehitler Gününde Hdp ziyareti yapana mı oy vereceğim peh
Verme,git domuz bağı yapanlara ver oyunu.Ama bir daha seçim hakkın falan olmayacak,bu son!Bunu da yaz bir kenara.Şehitleri bari rahat bırakın,kirli siyasetinize alet etmeyin onları.Bir ailenin saltanatı sürecek diye,bunca insanın hakkına giren herkes sorumlu olacak günün birinde.

Niye doğru bu tam şehitler gününde Hdp ziyareti ne kadar maaaniiidaaarrrrr

Kararsızım dedikten sonra bu kadar keskin dönmeniz ilginç.
Sizin istediğiniz yerden alıp verdiğiniz basmakalıp cevaplarınız ile uğraşmak da istemiyorum.
Başından takındığınız tavır ile şimdikini gören herkes anlıyordur bazıları söylemese bile.
Hiç kendiniz yormayın bence.
Kimse size eğitimSiz demiyor da siz de yazan ve okuyanlara eğitimsiz muamelesi yapmayın yani.

Bu cümlenize istinaden yazıyorum Millet İttifakı seçilirse Öcalan dışarı çıkacakmış saraya yerleştirilecekmiş tüm aile efradıyla birlikte padişahım çok yaşa olacakmış

Eklentiler

• Screenshot_20230503-032005_Chrome.jpg
    127,1 KB · Görüntüleme: 34
Yaşayarak göreceğiz benden ve çevremden Millet İttifakına oy çıkmaz ha bizi şimdi de cahillikle suçlarlar şimdiokumuşluk düzeyin de seceresini tutturmayın bana şimdi
Yok estağfurullah.
Biziz cahil.Baştan beri aynı düşünüyoruz,çok kararlıyız tam gaz fikrimizin arkasındayız da hiççç vazgeçmedik o kadar kapalıyız yeniliğe işte.
Yenilik olmalı sendeki gibi.Çok yenilik,günlük hatta anlık değişebilen bir kafa açıklığı...
Ne yoldan anlarızzz,ne savunma sanayisinden ne ekonomiden.Hele parklar.Ahh parklarımız...

Şey Nilo bu arada dilek öcalan'ı,osman öcalan'ı,barzani'yi mevcut hükümet döneminde gördük şecereye ordan başlayabilirsin.
Öptüm kıss.

Anlık

Eklentiler

• Screenshot_20230503-033627_Chrome.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 28
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…