Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bu cümlenize istinaden yazıyorum Millet İttifakı seçilirse Öcalan dışarı çıkacakmış saraya yerleştirilecekmiş tüm aile efradıyla birlikte padişahım çok yaşa olacakmış
Şimdi ironiyi anlamadınız mı dersiniz diye yazıyorum anladım ama kadın o kadar şey yazmış tek cümleyi alıp cevap vermeden ironimsi yapmanıza binaen yazdım.
Yoksa eminim hahah bunu mu anlamadın demeyiniz diye.
Artık açıklama gereği duyuyorum napayım

Şimdi ironiyi anlamadınız mı dersiniz diye yazıyorum anladım ama kadın o kadar şey yazmış tek cümleyi alıp cevap vermeden ironimsi yapmanıza binaen yazdım.
İroni falan değil bu ya,tamamen düşünceleri bu.

Bu topikte ilk defa duymadım şeriat gelecek diye cümle bir tane daha görünce yazıyorum ee Millet İttifakı seçilirse Öcalan çıkabilir diyolla

Sinan oğanın oyu neden bukadar düşük ? K.kılıçtaroğlu ile onun arasında gidip geliyorum . Perşembeye kadar karar verip kullanıcapım oyumu .

Niye sinirlendiniz şimdi şeriat gelecek diyorlar ne oldu Öcalan çıkacak diyorum size işte tartıya koysak terazide dururlar söyleyeyim size
Hüdapar hükumet ortağı olunca şeriatın gelmemesi için hiç bir engel olmayacak.Zaten amaç Cumhuriyet rejimini yıkmak değil mi?Parka gidip biraz hava mı alsan,ama geçte oldu😌.

Biraz mantıklı şeyler yazın Allah aşkına ülkede herkes istediğini dini yaşıyor istediği kıyafeti giyme özgürlüğü varken gören de yaptırım var zannedecek de şeriat gelecek diyorlar he yavrum he Öcalan çıkacak diyorum size

Defalarca kez aynı şeyi anlatmayacağım tabii ki rahatsızım ama bunun çözümü Millet İttifakı değil ve ona da oy vermeyeceğim
Peki çözümü ne asla göndermeyeceğiz dediler ya.
Şimdi on milyon beş sene sonra on sene sonra ne kadar kim bilir çözümü ne?
Bugün Pakistan’da çekilen bir videoya denk geldim kanım dondu.
Her neyse çözümü ne söyler misiniz merak ettim sizce?

Hüdapar hükumet ortağı olunca şeriatın gelmemesi için hiç bir engel olmayacak.Zaten amaç Cumhuriyet rejimini yıkmak değil mi?Parka gidip biraz hava mı alsan,ama geçte oldu😌.
Ee pkk ile iş birliği yapana karşılık böyle olması gerekiyor demek ki mecliste dillerinden anlayacak parti lazım herkes o dilden konuşamaz ya o yüzden beni meclise soksalar ben ne anlarım pkk sempatizanının dilinden

Peki çözümü ne asla göndermeyeceğiz dediler ya.
Şimdi on milyon beş sene sonra on sene sonra ne kadar kim bilir çözümü ne?
Bugün Pakistan’da çekilen bir videoya denk geldim kanım dondu.
Her neyse çözümü ne söyler misiniz merak ettim sizce?
Yaşayarak göreceğiz benden ve çevremden Millet İttifakına oy çıkmaz ha bizi şimdi de cahillikle suçlarlar şimdi😂😂okumuşluk düzeyin de seceresini tutturmayın bana şimdi 😂😂

Ee pkk ile iş birliği yapana karşılık böyle olması gerekiyor demek ki mecliste dillerinden anlayacak parti lazım herkes o dilden konuşamaz ya o yüzden beni meclise soksalar ben ne anlarım pkk sempatizanının dilinden
Niloyatospikk uzun hikaye,el altından yapılan görüşmelerden hiç haberin yok.Muhalefetin ise pkk ile işbirliği yaptığı işe koskoca bir palavra.Çünķü tek kozunuz bu..Daha bugün 23 yaşında bir kız Suriye'li bir mülteciyi red etti diye öldürüldü.Hic mi vicdan yok sizde ya?

Yaşayarak göreceğiz benden ve çevremden Millet İttifakına oy çıkmaz ha bizi şimdi de cahillikle suçlarlar şimdi😂😂okumuşluk düzeyin de seceresini tutturmayın bana şimdi 😂😂
Ben şahsen bazı şeyleri yaşayarak görmek istemem.
Neyse yine cevap alamadık.
Bu sefer aa araştırın diyemediniz yorumunuzu sordum ya.

X