Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bence de vurucu videolar, Saadet partisinin gençlik kollarının videoları da çok iyiydi, bu aralar sessizler

Tam bunu yazdım önüme bu video düştü, birileri bizi gözetliyor bence

Allah affetsinde babasından bu kadr irite olmuyodum bu cocuk cok itici yaa🤨 bi bana mı böyle geliyo acaaba

işte okumadığınız için böyle.keşke biraz okusanız.ayrıca siz 6 lı masaya oy atmayın zaten.atarsanız ben kendimden şüphe duyarım.
Sanırsın herkes kendisini ikna etmeye çalışıyor, o Milet İttifakına oy versin diye toplandık burada. Bastıra bastıra söylüyor. Niloya yoksa biz de yokuz, Niloya kırmızı çizgimiz ✌🏻

Atma deyince insan biraz utanır ya
Akp ve medyasından daha fazla atan mı var ülkede
Uydu muyduyu bırak sen (devletimiz) hangi medeniyetin önündesin
Ya sen ülkendeki göçmenler konusunda bile söz sahibi değilsin dolar olmuş 19 20 tl dahada hülyalardasınız
Bu chp akp meselesi değil
Paçalarımıza kadar pisliğe batmış durumdayız
Mafya göçmenler ekonomik kriz çarpık şehirleşme yap işlet devret adı altında torunlarımızı dahi borçlandırmışlar
Ülkedeki tek sorun chp hdp vatan elden gidiy
İkincisi ise dinn elden gidiy
Onlar dünya nimetleriyle semizleşe dursunlar çocukları torunları eş dost akrabasıyla
Ha sizde akp nin kaymağını yiyen tarafsanız bilemem
Bizde uyduyla uzayda gezelim rüyalarda :olamaz: :olamaz: :olamaz: :olamaz:
CHP nin hdp ile el ele olmasına ne diyorsunuz peki

Siyaset konusuna dini karıştırmamak mümkün değildir. Din dibine kadar siyasi bir oluşumdur ve medeni toplumlarda bireye indirgenmiştir. Toplumu etkilemeye devam ettiği sürece din konuşulur. Medeni bir toplum olamadıysak ve din, siyasetin önemli bir parçasıysa kimse kusura bakmasın konuşulur ve tartışılır. Cemaatler yok edilene kadar din siyasete alet olacaktır. Bireyler dini içinde yaşamayıp topluma dayatmaya devam ettikçe din, masumluktan çıkıp direnilecek bir baskı olacaktır.

Cemaatler değil dini siyasete karıştıran canim Müslümanı tek istediği özgürce dinini yaşamak sadece evinde değil sosyal alanların heryerinde kafede parkta hakaret yemeden gezmek dolanmak başı kapaliyi görünce hadi yallah iran a denmesi gibi
İşte bunlar tekrar ayyuka çıkmasın
Orayi gordunuz mu . İnsanlarin perisanligini gordunuz mu ? Corapsiz gezen cocuklari gordunuz mu ? Deprem paralari nerde sorma hakkimiz var cunku hepimizden deprem vergisi kesiliyor. Ustune halktan bile yardim bagisi toplandi nerde ? İki ay gecti hâlâ cadir isteyen insanlar var orda. Benim kuzenim basvuru yaptigi hicbiyer dönmedi ona ne cadir ne yardim ulasmadi.
Bakın sunu belirtmek istiyorum tup yag kuyrugu deyip duruyorsunuz eskiden boyle zorluklar olmus evet ama çag ve teknoloji oyle degisti ki o zamandan bu zaman kadar simdi mecburlar zaten onlari degistirmeye. Ve chp su bu parti olarak soylemiyorum diger partileri begenmemeniz bu partinin dogru isler yaptigini göstermiyor. Onlar yanlis bu dogru degil boyle bisey yok.
10 ili etkileyen büyük bir deprem oldu ben demiyorumki herseyi yaptılar her yere yetistiler illaki eksikler var ama elinden geleni yapmaya çalışan bir devlet var demek istediğim şu eğer bu hükumet başta olmasaydı bu beğenmediğiniz yardımların yapılanların 10 da 1 i bile yapılmazdı
Benimde hatayda marasta akrabalarım var onlarda akşam sabah devlete dua ediyorlar
"Aman Erdoğan bastan gitmesin eğer gidersen bunlar 10 sene geçse evleri teslim edemezler diyolar"insanlar tedirgin

CHP nin hdp ile el ele olmasına ne diyorsunuz peki

Cemaatler değil dini siyasete karıştıran canim Müslümanı tek istediği özgürce dinini yaşamak sadece evinde değil sosyal alanların heryerinde kafede parkta hakaret yemeden gezmek dolanmak başı kapaliyi görünce hadi yallah iran a denmesi gibi
İşte bunlar tekrar ayyuka çıkmasın

10 ili etkileyen büyük bir deprem oldu ben demiyorumki herseyi yaptılar her yere yetistiler illaki eksikler var ama elinden geleni yapmaya çalışan bir devlet var demek istediğim şu eğer bu hükumet başta olmasaydı bu beğenmediğiniz yardımların yapılanların 10 da 1 i bile yapılmazdı
Benimde hatayda marasta akrabalarım var onlarda akşam sabah devlete dua ediyorlar
"Aman Erdoğan bastan gitmesin eğer gidersen bunlar 10 sene geçse evleri teslim edemezler diyolar"insanlar tedirgin
Ne anlatıyorsunuz acaba siz?
Benim de Hatay’da yakınım var abisi,ablası ve yeğenleri hepsi gitti. Evi on sene veremez diye düşünemiyor kimse çünkü on sene geçse de gelmeyecek bir şeyler var.
Bunları yakınlarının sesini duyup hiçbir şey yapamamanın çaresizliği ile bekleyenlerin yüzüne söyleyebilir misiniz çok merak ediyorum

Ne anlatıyorsunuz acaba siz?
Benim de Hatay’da yakınım var abisi,ablası ve yeğenleri hepsi gitti. Evi on sene veremez diye düşünemiyor kimse çünkü on sene geçse de gelmeyecek bir şeyler var.
Bunları yakınlarının sesini duyup hiçbir şey yapamamanın çaresizliği ile bekleyenlerin yüzüne söyleyebilir misiniz çok merak ediyorum
Boşuna öfkelenmeyin onlar biizi biz onları anlamıyoruz galiba yaa.. hayata aynı ülkede devam ediyoruz .. ama ben penceremden hep korkuyla endseyle bakarken, onlar sanki teletubilerin bahcesinde geziniyo gbi hissediyorum🥹

emiyorumki herseyi yaptılar her yere yetistiler illaki eksikler var ama elinden geleni yapmaya çalışan bir devlet var demek istediğim şu eğer bu hükumet başta olmasaydı bu beğenmediğiniz yardımların yapılanların 10 da 1 i bile yapılmazdı
Ben hatayliyim.Sehrim yok oldu bas bas bagirdik orda hepimiz. 4.gun biseyler yapma gosterisine girdiler. Ben ilk andan gidip 2.depreme yakalandim orda ama gelemedik dediler ben nasil gittim ?. Ve asla oyle demiyoruz evler 10 senede yapilmaz bu gidisle . Daha enkazlar bitmedi. Hala cesetler cikiyor. Daha yikilacak binalar onlar kalkacak bir suru zaman. Nereye ev teslim ediyo bunlar ?

X