Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Çok korkunç ya, acaba kadının saçı mı sıkıştı,onu kurtarmaya mi çalıştı? Biz enkazda calisirken makas lazım oluyordu bazen, kadınların sıkışan saçlarını kesmek için : ((((
Aradım bulamadım. Fox da izledim. Bir kaç gün sesi gelmiş eşinin yardım edememisler. En son cesedine ulaşmışlar. Avuçlarında saçları vardı dedi.saclarini yolmuş karım dedi adam.

Siz nerede yaşıyorsunuz? Almanya ve Fransadaki enflasyon oranıyla Türkiye deki enflasyon oranı arasındaki farka baktınız mı hiç? Nasıl bir tutabilirsiniz? Arada a haber dışında bir kanal izlemenizi tavsiye ederim.
Ayrıca o konserde kazanılan para Darüşşafakaya bağışlandı. Konserin hesabını yapacağınıza, sarayın günlük bilmem kaç milyon tl olan maliyetini konuşalım isterseniz.
Çok iyi olmuş böyle güzel anlatmanız zaten bu gibi insanlar yüzünden kaybedicek CHP dua edelim de Pakistan gibi olmayalim şeriat gelince de versinler Erdoğan beye hakkediyoruz ama böyle insanlar yüzünden hakkediyoruz

Yorumların altında ki beğen durumuna baktım da millet ittifakı diyenlerde 1 tane beğenmedim görmedim ama cumhur ittifakı diyenlerde beğenmeme tuşu maşallah coşmuş. İşte bizim farkımız bu biz herkese saygı duyuyor oyumuzu verip geçiyoruz ama milletciler kendisinden olmayan herkese karşı agresif ve oteleyici. Benim ve ailemde ki herkesin oyu Cumhur İttifakına ben kendimce tarttim ve doğrusu bu olduğuna kanaat getirdim Rabbim yanıltmasın Erdoğan a oy verdiğim için illa kazansın diyemem Ülkem için en hayırlısı kimse o gelsin inş.
Ülken için şeriat gelmesini mi istiyorsunuz ülken için kadınlar ölsün mü istiyorsun ülken için çocuklar tacize uğrayip evlensin mi istiyorsunuz. Geri kafaliginiz yüzünden bunlar olucak. Ailece devam edin. 21 yıldır yapıyor koltuğa yapıştı. Bırakın da başkalarıni görün neler yapıyorlar tabi kasa da para kaldıysa

Ülken için şeriat gelmesini mi istiyorsunuz ülken için kadınlar ölsün mü istiyorsun ülken için çocuklar tacize uğrayip evlensin mi istiyorsunuz. Geri kafaliginiz yüzünden bunlar olucak. Ailece devam edin. 21 yıldır yapıyor koltuğa yapıştı. Bırakın da başkalarıni görün neler yapıyorlar tabi kasa da para kaldıysa
Başörtülü kızları okullara almamak devlet dairelerine sokmamak insanları kılık kıyafetine göre yargilamak hangi dinin şeriatiydı acaba
21 yıldır koltuğa yapıştı demişsin onu o koltuğa oturtan millettir insallah daha uzun yıllar da oturmaya devam edicek peki digerini koltuğa yapıştıran kim kac seçim kaybetti kimse onu oradan kaldiramadi

Adam savunma sanayisinde devrim yaptı dogalgazi buldu yerli otomobili yaptı ona oy verenler geri heykel.dikmekten başka bir icraatı olmayanlara oy verenler ileri görüşlü öylemi

Başörtülü kızları okullara almamak devlet dairelerine sokmamak insanları kılık kıyafetine göre yargilamak hangi dinin şeriatiydı acaba
21 yıldır koltuğa yapıştı demişsin onu o koltuğa oturtan millettir insallah daha uzun yıllar da oturmaya devam edicek peki digerini koltuğa yapıştıran kim kac seçim kaybetti kimse onu oradan kaldiramadi
İnşallah hiç bı şekilde o koltuğa oturmaz zaten senin gibiler yüzünden bu haldeyiz sen çocuğuna bı elbise alabiliyor musun veya gıda yiyecek alabiliyor musun. Senin o kullandığın türk parası yerler de hala bu adam için tapiyor musun şeriat gelmesin evet diretiyorum gelmesin. Çocuğun tecavüze uğraşa Erdoğan mı yetisicek sana kocan sana şiddet uygulusa bunun bı cezası var mı kadınlar çöp gibi gözlerinde. Zaten sadece su örtü meselesini yaptı. Kuranı ulu orta yerde oyuncak gibi ellinde salamasi mi gözüne geliyor. Tüm adamlarını işine koyması mi gözüne geliyor. Ayyy daha neler neler de senin gibi cahile daha fazlasını anlatamam. Sadece sizin gibi nesil defolup gitsin allahm nolur bunun gibilerin zihniyet yükselt çocuğum için sevdiklerim için müslümanim ama şeriat karşıyım.

İnşallah hiç bı şekilde o koltuğa oturmaz zaten senin gibiler yüzünden bu haldeyiz sen çocuğuna bı elbise alabiliyor musun veya gıda yiyecek alabiliyor musun. Senin o kullandığın türk parası yerler de hala bu adam için tapiyor musun şeriat gelmesin evet diretiyorum gelmesin. Çocuğun tecavüze uğraşa Erdoğan mı yetisicek sana kocan sana şiddet uygulusa bunun bı cezası var mı kadınlar çöp gibi gözlerinde. Zaten sadece su örtü meselesini yaptı. Kuranı ulu orta yerde oyuncak gibi ellinde salamasi mi gözüne geliyor. Tüm adamlarını işine koyması mi gözüne geliyor. Ayyy daha neler neler de senin gibi cahile daha fazlasını anlatamam. Sadece sizin gibi nesil defolup gitsin allahm nolur bunun gibilerin zihniyet yükselt çocuğum için sevdiklerim için müslümanim ama şeriat
Adam savunma sanayisinde devrim yaptı dogalgazi buldu yerli otomobili yaptı ona oy verenler geri heykel.dikmekten başka bir icraatı olmayanlara oy verenler ileri görüşlü öylemi
Başka ne yaptı haberleri izlediğine emin değilim. Yada başka ülkeleri de takip et neler oluyor diye ama sanmıyorum sizin kafa yapısında bir insanın basicsgini. Ama ne gelse başımıza sizin gibiler yüzünden hakkediyoruz. Otomobilmis 60 bin TL veriyorsn önden kuranin sana çıkması için. Kasalar boş kasalar. Yeter artık hırsızlıklarini görün görün deprem de ölenleri de mi görmediniz kimse yetişmedi. Ama anlatamiucam bı Erdoğan asigina sana güle güle umarım beter oluruz 😜 hakkediyoruz senin gibiler yüzünden

Ne denir bilemedim. Hiçbir esnaf malını çöpe dökmez durduk yere. Ya çürüktürler ya da o araç çöp kamyonu değildir. Ama anlatamazsın şimdi bunu paylaşanlara. Karşında manipülatör olunca mantıklı açıklama da sökmez
Tarihi geçmiş,çürük çarık ürünleri haliyle çöpe atıyorlar.Bunlar da tutup haber yapıyor işte😣.

Kılıçdaroğlu'nun kaybederek yine seçimlerde aday olması Avrupa basınında bile konu olmuş durumda maalesef

Ayy bırak ya zaten bunlar yüzünden bu haldeyiz biz buna hepsini anlatsak da Erdoğan Erdoğan Erdoğan diye bagirirlR 😂 Erdoğan'ın maymunları
Hanımefendi maymun demeniz hiç hoş olmamış saygı çerçevesinde yazsanız ne güzel olur değil mi? Size biri dese Kılıçdaroğlu'nun ayıları diye hoş olur mu? Bakın Tayyibi zerre sevmem ama ona oy verene saygımı duyarım Kılıçdaroğluna verene de saygı duyarım burası demokrasi ülkesi!!

Otomobil de zengine işte halk çalışır yapar ama binemez aynı pirinç üreten Afrikalılar gibi sadece bir günlük karın tokluğuna çalışıyorlar ayrıca Togg evet güzel bir proje ama sadece elektrik ile çalışıyor bildiğim kadarıyla ilk elektrikli aracı Toyota yapmıştı hibrit hem elektrik hem benzinli Togg ise sadece elektrikli tutacak mı merakla bekliyoruz tabii ki devrim yalan değil yerli otomobil fabrikamızı açtık oldu mu oldu araba da tutarsa süper zaman gösterecek

Hanımefendi maymun demeniz hiç hoş olmamış saygı çerçevesinde yazsanız ne güzel olur değil mi? Size biri dese Kılıçdaroğlu'nun ayıları diye hoş olur mu? Bakın Tayyibi zerre sevmem ama ona oy verene saygımı duyarım Kılıçdaroğluna verene de saygı duyarım burası demokrasi ülkesi!!
Bunların eline bir fırsat geçse kendinden olmayanı bir kaşık suda bogarlar
Rabbim fırsat vermesin

Vergi kaçırmak,kul hakkı yemek,çocuk istismarına kadına şiddete cesaret vermek tam olarak hangi şeriat?

Bunların eline bir fırsat geçse kendinden olmayanı bir kaşık suda bogarlar
Rabbim fırsat vermesin
Buradaki beğenmedimlerden ben de biraz bu kanaate vardım hee iki tarafın da olumlu olumsuz yanlarını söylediğim halde çok beğenmedim emojisi aldım karşılıklı fikir beyanı biraz zor oldu değişik kelimeler falan takıldı hoş değil

Yerebatan sarnıcı iftardan sonra gece 12'ye kadar ücretsiz.
Radaristanbul uygulamasından herkes için üyelik olustur, qr kod al, öyle girersin:)
Panorama 1453, miniaturk , şerefiye sarncii da aynı şekilde.

Bir de Ayasofya için hem esarpsiz almiyrolar hem de her camiide olan giyip bıraktığın yerler yok. Satış yapıyorlar. O yüzden gitmeyi düşünen yanına eşarp alsın da gitsin
Sadece Ayasofya için değil Bursada Ulucamide de aynı şekilde örtü ile girilmesini söylüyor güvenlikler yalnız şunu farkettim yabancı turistler inanılmaz saygılı ilk önce raflara gidip dini kıyafetleri giyip öyle giriyorlar görünce çok şaşırmıştım

X