Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Cok teşekkür ederim . 🤩
Ben de cok merak ediyorum Yerebatan Sarnıcını . Gitmişken oraları da gezelim .
Yerebatan sarnıcı iftardan sonra gece 12'ye kadar ücretsiz.
Radaristanbul uygulamasından herkes için üyelik olustur, qr kod al, öyle girersin:)
Panorama 1453, miniaturk , şerefiye sarncii da aynı şekilde.

Bir de Ayasofya için hem esarpsiz almiyrolar hem de her camiide olan giyip bıraktığın yerler yok. Satış yapıyorlar. O yüzden gitmeyi düşünen yanına eşarp alsın da gitsin

Yerebatan sarnıcı iftardan sonra gece 12'ye kadar ücretsiz.
Radaristanbul uygulamasından herkes için üyelik olustur, qr kod al, öyle girersin:)
Panorama 1453, miniaturk , şerefiye sarncii da aynı şekilde.

Bir de Ayasofya için hem esarpsiz almiyrolar hem de her camiide olan giyip bıraktığın yerler yok. Satış yapıyorlar. O yüzden gitmeyi düşünen yanına eşarp alsın da gitsin
Süpersin teşekkür ederim 🤩
İndireyim hemen :))

Erdoğan mülakatı kaldıracakmış, üniversite öğrencilerine telefon, bilgisayar ediniminde vergi muafiyeti ve internet desteği sağlayacakmış 😁 Orijinal fikirler. Bunca yıl sonra nereden geldi acaba aklına 🤔
Pandemi döneminde yapacaktı onu, geç kaldı.
Yerebatan da mi geçmiyordu yoksa. Sultanahmet te biryerde ödeme yapmıştım diye hatırlıyorum.
Hareme müze kartla girilmiyor. Biz onun dışında her yere girmiştik.

Abla Zeus Altarı kapalı. Eylül’de gitmek istedik Adatepeden sonra, sadece bariyer koymuşlar ne için kapalı o bile belli değildi :işsiz: çok merak etmiştim
Allah Allah çok şaşırdım, ya acaba bazı kendini bilmezler sunağa giden çam ormanına arabayla girmek istiyor veya oralarda piknik yapmaya kalkıp ağaçlara zarar veriyor diye mi kapatıldı?

Üstünüze alınmayın genelleme veya insanımızı kötüleme gibi algılanmasın ama maalesef bir gerçek var ki Adatepe Zeus Altarı dahil bazı antik yapıların vb olduğu alanlara çekirdek çitleyeyim, piknik yapayım diye gidenler var ve ortalığı leş gibi bırakıp gidiyorlar, gitme imkanınız olsaydı da sunağın içini bir görseydiniz:KK43:
Oraya giden yol orman içinden geçen yürüyüş yoludur ve yürüme mesafesi uzundur, bazıları araba sokmaya çalışıyor, altarın olduğu en uç noktaya arabayı çekecek açacak müziği son ses, yakacak mangalı oh sabahlar olmasın, bu yüzden halk kendisi bile koymuş olabilir bariyeri zira orada tek bir ağaç alev alsa hem koca çam ormanı yok olur hem ormandaki hayvanlar ölür hem Adatepe köyü yok olur, ki Adatepe köyündeki evlerde eski rum evleridir, tarihi bir değerleri var, ki nitekim bir ara Priene de kapatılmıştı çünkü etrafındaki ormanlık arazide yangın çıkmıştı.

Screenshot_20211119-103502_Twitter.jpg

Son düzenleme:

Et pahalılığı içinde inek dağa kaçtı dağ yandı.
Yüksek ev kiraları içinde... onu uyduramadim.

Ne denir bilemedim. Hiçbir esnaf malını çöpe dökmez durduk yere. Ya çürüktürler ya da o araç çöp kamyonu değildir. Ama anlatamazsın şimdi bunu paylaşanlara. Karşında manipülatör olunca mantıklı açıklama da sökmez

Ben o günden beri düşünüyorum ama üç gün diye düşünmedim. İstanbul'da üç günde kimse bizi bulamaz. Biz o gün gelince yok olacağız.Tek dileğim, ben çocuğumdan önce yok olayım. Şimdi bir şeyler değişecek ya da hayatından memnun olanlar (bileziğine, elbisesine, köprüsüne, yoluna başlamayayım hiç) mutlu hayatlarına devam edecek. Üç günlük ömrümüz var belki. Biraz huzur istediğimiz.
Evet orada yollar çok dar gerçekten hep dua ediyorum hiç bir canlı yaşamasın diye çünkü rahatı bozulmasın diye bol bol yokmuş gibi davranan bir kitle var umarım önlem alınır umarım ülkem feraha çıkacak bir sonuç alir

Evet orada yollar çok dar gerçekten hep dua ediyorum hiç bir canlı yaşamasın diye çünkü rahatı bozulmasın diye bol bol yokmuş gibi davranan bir kitle var umarım önlem alınır umarım ülkem feraha çıkacak bir sonuç alir
Bir anne vardı, çocuğunun son anlarını herkes izlemişti. Muhabire sormuştu; siz izlediniz mi, ben izleyemedim, diye. Ben o duyguyu cehennemle falan karşılaştıramam. Bilmiyorum, bir insan için ölümden daha acısı varsa tam olarak budur herhalde. Çocuğunun son anlarını izlemek ya da izlememek için direnmek... Onu son kez görmekten korkmak, kaçınmak...

Bir anne vardı, çocuğunun son anlarını herkes izlemişti. Muhabire sormuştu; siz izlediniz mi, ben izleyemedim, diye. Ben o duyguyu cehennemle falan karşılaştıramam. Bilmiyorum, bir insan için ölümden daha acısı varsa tam olarak budur herhalde. Çocuğunun son anlarını izlemek ya da izlememek için direnmek... Onu son kez görmekten korkmak, kaçınmak...
Çok korkunç gerçekten. Bende bir adamın röportajini izledim isyanını aslında. Karım saçlarını yola yola ölmüş diyordu . Kadının avuçlarımda hep saçları varmış . Günlerce uyuyamadım.

Çok korkunç gerçekten. Bende bir adamın röportajini izledim isyanını aslında. Karım saçlarını yola yola ölmüş diyordu . Kadının avuçlarımda hep saçları varmış . Günlerce uyuyamadım.
Çok korkunç ya, acaba kadının saçı mı sıkıştı,onu kurtarmaya mi çalıştı? Biz enkazda calisirken makas lazım oluyordu bazen, kadınların sıkışan saçlarını kesmek için : ((((

X