Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Uçaklarla havaya uyku ilacı sıkma fikri cık aklımdan😅😅😅
Bana kalsa en güzel tepki milletçe hiçbirine oy vermemek olur ama Timurlenk’e fili iade etmek isteyen Nasrettin hoca gibi yarı yolda bırakılırım, herkes tamam der arkamı bir dönerim kimse yok, e ben de o zaman bir de filin dişisini isterim çift olsunlar :KK70::KK70:

Bana kalsa en güzel tepki milletçe hiçbirine oy vermemek olur ama Timurlenk’e fili iade etmek isteyen Nasrettin hoca gibi yarı yolda bırakılırım, herkes tamam der arkamı bir dönerim kimse yok, e ben de o zaman bir de filin dişisini isterim çift olsunlar :KK70::KK70:
😂😂😂😂
Peki öyle bişey olursa mevcut iktidar mı devam ediyo acaba🥴

😂😂😂😂
Peki öyle bişey olursa mevcut iktidar mı devam ediyo acaba🥴
Valla bilmiyorum ama seçime gidilince kimseye de oy çıkmayınca herhalde hiçbiri seçilmemiş olur, inanır mısınız ben bu detaylardan anlamam, hatta ben hangi siyasi görüşe sahibim onu bile bilmiyorum, sağcılık solculuk neyi hedefliyor çok da fikrim yok ama ikisi de değilim bence, Atatürkçüyüm ve inançlıyım ama ne akp ne chp’yle ilgim var, özgürlükçüyüm, herkes istediğine inansın, istediği gibi yaşasın, kimse kimseye karışmasın, ekonomik eşitlik olsun, okullara sınavla değil öğrencinin başarı puanı ve yeteneğine göre girilsin, eğitimde eşitlik olsun, bilim, sanat, kültüre ağırlık verilsin.
İnsanlar sgkya hem emeklilik hem sağlık primini birlikte öderken emekli maaşlarından muayene ve ilaç parası kesilmesin, alacakları maaşlarla hobilerine, en azından yurt içi turlara katılıp emekliliklerinde 2 ekmek parasını hesap etmek zorunda kalmasınlar, bir evleri olabilsin, ölünce mezar yerine bile para ödemesinler istiyorum.

Kısır döngülerden sıkıldım, yıllarca aynı şeylerin konuşulup yaşanmasından da sıkıldım ya da vazgeçtim seçim günü siyasiler uyuya kalsın biz özgürce gezelim kahkahalar atalım sokaklarda 😂😂

imza hayalperest seçmen hahahahaha

Valla bilmiyorum ama seçime gidilince kimseye de oy çıkmayınca herhalde hiçbiri seçilmemiş olur, inanır mısınız ben bu detaylardan anlamam, hatta ben hangi siyasi görüşe sahibim onu bile bilmiyorum, sağcılık solculuk neyi hedefliyor çok da fikrim yok ama ikisi de değilim bence, Atatürkçüyüm ve inançlıyım ama ne akp ne chp’yle ilgim var, özgürlükçüyüm, herkes istediğine inansın, istediği gibi yaşasın, kimse kimseye karışmasın, ekonomik eşitlik olsun, okullara sınavla değil öğrencinin başarı puanı ve yeteneğine göre girilsin, eğitimde eşitlik olsun, bilim, sanat, kültüre ağırlık verilsin.
İnsanlar sgkya hem emeklilik hem sağlık primini birlikte öderken emekli maaşlarından muayene ve ilaç parası kesilmesin, alacakları maaşlarla hobilerine, en azından yurt içi turlara katılıp emekliliklerinde 2 ekmek parasını hesap etmek zorunda kalmasınlar, bir evleri olabilsin, ölünce mezar yerine bile para ödemesinler istiyorum.

Kısır döngülerden sıkıldım, yıllarca aynı şeylerin konuşulup yaşanmasından da sıkıldım ya da vazgeçtim seçim günü siyasiler uyuya kalsın biz özgürce gezelim kahkahalar atalım sokaklarda 😂😂

imza hayalperest seçmen hahahahaha
Hayaller isveç norveç isviçre hayatlar ..🥹
Benimde siyasi görüşüm hicbi partide yok zaten.. ama varolan düzenden umudum olmadıgı için yerine gelecek herhangi birine tamamım.. değişim iyidir..

Onlar gelmeden ben açık edeyim kendimi Erdoğan da Erdoğan varmı itirazı olan gidin günlüğünüze yazın ağlaya ağlaya 🤣
Ne itirazimiz olacak, hatta sevinirim senin ve sizin gibiler icin yine iktidar kazanirsa. Daha iyi bir yasami hak etmiyorsunuz çünkü.

Pasaportunun bile bir değeri yok, parayı geçtim.
Nereye gidebilirsin o pasaportla haydi anlat dinliyorum😂 bak benim pasaporta bile ihtiyacim yok, kimligimle giriyorum bircok ulkeye.

Sen turkiye icinde baska bir sehre gidebiliyor musun acaba o ayi deliksiz gecirmeden?😂

Tatili matili, disarda bir yemegi, bir tiyatro sinemayi geçtim bunlara ihtiyaciniz bile yoktur😂

Ama halâ Erdogan Erdoğan Erdoğan...
yasayabildiginiz bir hayatiniz bile yokken,
herseyiniz elinizden alınmışken
Ekmek alamaz duruma gelmisken...
daha iyisini zaten hak etmiyorsunuz.

Bak ben ayda 7 bin euro kazaniyorum, gelip senin yasadigin turkiyede, baska ulkelerde en guzel tatili yapıyorum, haftasonu icin iki günlüğüne bile italyaya gidiyorum kafama eserse, her sey benim keyfime kalmis yani, markete gittigimde senin alamadigin 1 kg kiymayi 2 Euroya aliyorum, ( ha belki sen de bu standartlardasindir bilemem genel konusuyorum)
Yine kafama eserse arabami degisiyorum, telefonumu degisiyorum vs vs, sen kazandigin maasla ne yapabiliyosun bana bi sayar misin? Hani oyle bi savunuyorsun ki, say bakalim?

Dur ben soyleyim, mum isiginda oturup tasarruf yapiyordun en son😂
Yaa Allah aşkına siz Türkiye ile Almanyayı bir mi tutuyorsunuz pes ya merak etmeyin düne kadar Türkiyede de herkes isteyince arabasını değiştirebiliyordu

Yaa Allah aşkına siz Türkiye ile Almanyayı bir mi tutuyorsunuz pes ya merak etmeyin düne kadar Türkiyede de herkes isteyince arabasını değiştirebiliyordu
Bir olmadıgını ve olamayacagını daha da kötüye gittiğinin de bilincindesiniz😨

Bak ben ayda 7 bin euro kazaniyorum, gelip senin yasadigin turkiyede, baska ulkelerde en guzel tatili yapıyorum, haftasonu icin iki günlüğüne bile italyaya gidiyorum kafama eserse, her sey benim keyfime kalmis yani, markete gittigimde senin alamadigin 1 kg kiymayi 2 Euroya aliyorum, ( ha belki sen de bu standartlardasindir bilemem genel konusuyorum)
Yine kafama eserse arabami degisiyorum, telefonumu degisiyorum vs vs, sen kazandigin maasla ne yapabiliyosun bana bi sayar misin? Hani oyle bi savunuyorsun ki, say bakalim?

Dur ben soyleyim, mum isiginda oturup tasarruf yapiyordun en son😂
Ortaokulda her çocuğun elinde android telefon kışın burada çocukla yüzmeye ücretsiz gidiyor müsait bir ara size evimin karşısındaki dev yüzme havuzu kompleklerinin fotoğrafını atıcam olimpiyatlar oluyor sizin orada ücretsiz yüzme havuzuna gidiyor mu çocuklar he yazın ücretli haliyle çocuğumu gruplara zor kattım benim çocukluğumda yüzme havuzu mu vardı eh zenginlerin villalarının bahçesinde olurdu işte

Ben de ona benzer bi cümle hatırladım da geçmişe gidip aramadım
Baştan beri hükümeti beğenen sözleri vardı diye hatırlıyorum
İstediğimi beğenirim size ne yahu 33 yaşında kadınım size hesap mı vereceğim 😂😂bugün cumhur derim yarın fikrim değişir Sinan derim hey Allahım sanki hakim karşısında hesaba çekiyorlar bunlar iktidara gelse vay haaalımıza vayyy😂

Bugün hatta babamla konuştum babam AKP karşıtıdır baba kime vereceksin dedim ben kullanmaya gitmicem dedim babamın ağzından ilk defa AKP ye vereceğini duydum annem AKP yi savununca evde bize bağıran babam söylüyor bunu
Bizim mahallede dayılar var hep AKPye verir. Bugün kahvenin köyüne gittim sevgili dayılar kime vereceksiniz dedim. CHP'ye vereceğiz yeeeeeeeenim dediler . Ben şok. 🙊

Bugün hatta babamla konuştum babam AKP karşıtıdır baba kime vereceksin dedim ben kullanmaya gitmicem dedim babamın ağzından ilk defa AKP ye vereceğini duydum annem AKP yi savununca evde bize bağıran babam söylüyor bunu
Ne diyelim ne kadar kör, bencil bir baban var mı diyelim? Çok acayip bir kişiliksin niloya çok.

Ortaokulda her çocuğun elinde android telefon kışın burada çocukla yüzmeye ücretsiz gidiyor müsait bir ara size evimin karşısındaki dev yüzme havuzu kompleklerinin fotoğrafını atıcam olimpiyatlar oluyor sizin orada ücretsiz yüzme havuzuna gidiyor mu çocuklar he yazın ücretli haliyle çocuğumu gruplara zor kattım benim çocukluğumda yüzme havuzu mu vardı eh zenginlerin villalarının bahçesinde olurdu işte
Telefonunu cikar goster diyen dayilara benzettim😂

X