Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yaa Allah aşkına siz Türkiye ile Almanyayı bir mi tutuyorsunuz pes ya merak etmeyin düne kadar Türkiyede de herkes isteyince arabasını değiştirebiliyordu
yav almanya bizi kiskaniyor demedi miii? Ondan kıskandir beni diyorum, bin tane sey saydim ve bir soru sordum. Sen maasinla ne yapabiliyorsun?

Ya sen onu boşver çocuğun Almayada yüzmeye ücretsiz gidiyor mu onu de sen beya bana
tabi gidiyor yuzmeye ucretsiz, ama evimin bahcesinde kocaman bir havuzum var o ucretsiz seye bile muhtaç degiliz inanir misin? anaokuluna bile ucretsiz gitti inanir misin? Yani ucretsiz sayilabilcek bir paraya😂 ve hayatimda okula ne bir top kagit parasi ne baska bir sey icin para verdim😂 tamamennnnnnnnnnn ucretsiz bir egitim aliyorlar.
Ayrica dogduklarindan beri her ay cocuk parasi aliyorum, harcamıyorum da ha, turkiyede ev alcam 😂

Mune Abla ısrarla seçimlere saygı duyun dedikçe Senin bunu deme hakkını nerden aldığını merak ediyorum..
Kör oluyoruz bencil oluyoruz babamız da keza öyle bunlar anca hakaret eder bunlarda karşı tarafa oy vericem de var ya diri diri ezerler seni yahu bir de oy atacağım demiyorum he başlarda evet atıcam dedim sonra depremden dolayı karar değiştirdim görüyorsunuz hakaretleri 😂inadına verdirtecekler oy tek aday kalsa yine vermem o 6 lı oy yine vermem masada bir olamayan ülke mi yönetecek aylardan beri aday belirleyemediler o kadar düşündüler ki Kılıçdaroğluna karar verdiler çok zor bir karardı eminim 😂😂😂vermiyorum 6 lı ya oy ver-mi-yo-rum anamın başındaki örtüsünü açtırmaya niyetim yok benim 😂😂😂

Valla bilmiyorum ama seçime gidilince kimseye de oy çıkmayınca herhalde hiçbiri seçilmemiş olur, inanır mısınız ben bu detaylardan anlamam, hatta ben hangi siyasi görüşe sahibim onu bile bilmiyorum, sağcılık solculuk neyi hedefliyor çok da fikrim yok ama ikisi de değilim bence, Atatürkçüyüm ve inançlıyım ama ne akp ne chp’yle ilgim var, özgürlükçüyüm, herkes istediğine inansın, istediği gibi yaşasın, kimse kimseye karışmasın, ekonomik eşitlik olsun, okullara sınavla değil öğrencinin başarı puanı ve yeteneğine göre girilsin, eğitimde eşitlik olsun, bilim, sanat, kültüre ağırlık verilsin.
İnsanlar sgkya hem emeklilik hem sağlık primini birlikte öderken emekli maaşlarından muayene ve ilaç parası kesilmesin, alacakları maaşlarla hobilerine, en azından yurt içi turlara katılıp emekliliklerinde 2 ekmek parasını hesap etmek zorunda kalmasınlar, bir evleri olabilsin, ölünce mezar yerine bile para ödemesinler istiyorum.

Kısır döngülerden sıkıldım, yıllarca aynı şeylerin konuşulup yaşanmasından da sıkıldım ya da vazgeçtim seçim günü siyasiler uyuya kalsın biz özgürce gezelim kahkahalar atalım sokaklarda 😂😂

imza hayalperest seçmen hahahahaha
Homo sapiens sapiens nesli tükendikten sonraki dünya 🤌🏻 Oyumuz gök taşına 🪨

tabi gidiyor yuzmeye ucretsiz, ama evimin bahcesinde kocaman bir havuzum var o ucretsiz seye bile muhtaç degiliz inanir misin? anaokuluna bile ucretsiz gitti inanir misin? Yani ucretsiz sayilabilcek bir paraya😂 ve hayatimda okula ne bir top kagit parasi ne baska bir sey icin para verdim😂 tamamennnnnnnnnnn ucretsiz bir egitim aliyorlar.
Ayrica dogduklarindan beri her ay cocuk parasi aliyorum, harcamıyorum da ha, turkiyede ev alcam 😂
Yazıklar olsun . Almanya bizi gısganıyor.

yav almanya bizi kiskaniyor demedi miii? Ondan kıskandir beni diyorum, bin tane sey saydim ve bir soru sordum. Sen maasinla ne yapabiliyorsun?
Yaa sen çocuklarını kaç tane ücretsiz aktiviteye yolluyorsun onu boşver o parayı anca sosyal aktivitelere verirsin bak benim evimin karşısı devasa yüzme havuzu yazın çocuklar katılıyor neredeyse yarısı kışın ücretsiz geliyor atletizm stadyumu var ücretsiz gençler spor yapıyor başlarında 15 er lik grupların başlarında hocaları her yaştan çocuk ücretsiizzzzz okçuluk binası yapılıyor büyük bir bina açılsın onun da fotoğrafını atacağım ya sen bana söylesene yüzmeye çocuğunu kaç Euroya yolluyorsun ben bunlara para vermiyorum

Dogumlari da ucretsiz oldu bu arada onu da soyleyim, bes kurus para vermedim, bes kurus.
Hem de hangi yontemle doguracagimi kendim sectim, suda dogum yaptim😂 arap yagi bol bulunca misali😂
hastaneye dogum cantasi bile goturmedim cunku oyle bir uygulama yok, herseyini karsiliyorlar ucretsiz olarak, bebegin ve senin kiyafetlerin dahil, hastaneden ayrilirkende kocaman bir kutu hediye ettiler icinde en az 6 aylik bebekle ilgili hersey oluyor, gelmis bana ucretsiz yuzmeye gidiyorlar mi diye soruyor 😂

Bir dakika yahu, niye üsluplara dikkat etmiyorsunuz ? Ne güzel gülüyorduk az evvel, birden ortalık buz kesmiş, ayyyyy buz dedim aklıma geldi sene 1988 inanır mısınız İstinye’de buz pateni pisti cafesi olan bir mekan vardı, sabah gözü açar kahvaltıyı ettikten sonra pırrrrr arkadaşlarla paten yapmaya giderdik o mekana.
1990’larda İstanbul’da belediyelerin yüzme havuzları da vardı, aranızdaki dinosoryus olarak bunu da not düşeyim 😂

Yaa sen çocuklarını kaç tane ücretsiz aktiviteye yolluyorsun onu boşver o parayı anca sosyal aktivitelere verirsin bak benim evimin karşısı devasa yüzme havuzu yazın çocuklar katılıyor neredeyse yarısı kışın ücretsiz geliyor atletizm stadyumu var ücretsiz gençler spor yapıyor başlarında 15 er lik grupların başlarında hocaları her yaştan çocuk ücretsiizzzzz okçuluk binası yapılıyor büyük bir bina açılsın onun da fotoğrafını atacağım ya sen bana söylesene yüzmeye çocuğunu kaç Euroya yolluyorsun ben bunlara para vermiyorum
Ama bilim adına hep geri adımlar atılıyor biliyosunuz dimi? Fen bilimleri dersleri azaltıldı fakültelerde bölümleri kapatıldı.. tübitak saçma sapan projeleri desteklerken, desteklemediği projeler yurtdısında kabul gördü gbi.. tamam ne güzel spor anlamında biseyler yapılmış olanı görmezden de gelmeyelim ama en önemli sey çağımzda bilim ve teknolojiye destek.. bunu cxouklardan genclerden almaya calısıyolar..

Ben Paris'te yaşıyorum. Ve 2 çocuk için 400 euro ödüyorum senelik. Maaşlara göre güzel bir para..

Ama bilim adına hep geri adımlar atılıyor biliyosunuz dimi? Fen bilimleri dersleri azaltıldı fakültelerde bölümleri kapatıldı.. tübitak saçma sapan projeleri desteklerken, desteklemediği projeler yurtdısında kabul gördü gbi.. tamam ne güzel spor anlamında biseyler yapılmış olanı görmezden de gelmeyelim ama en önemli sey çağımzda bilim ve teknolojiye destek.. bunu cxouklardan genclerden almaya calısıyolar..
Seni bilim düşmanı. Dua okuyunca açan çiçek tamamen bilimsel tamam mı Tübitak'ın arkasındayım.

X