Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
İstanbul’u gördük mü kaç sene istanbul’u gördük siz şakamısınız ya 15 seneye 5 sene karşılaştırmaları filan ayrıca akp acaba bütçe veriyor mu başka parti belediyesine ayrıcaaaa koca ülkeyi bir şehir yönetiminle bağdaştıran kapasiteler zaten oy vermesin hatta bence siz aynı şekilde oy vermeye devam edin siz böyle sığ yaşamaya alışmışsınız ama ben çocuğumu sizin gibi düşünceli insanlarla birlikte yetiştirmicem ALLAH KORUSUN...
İmamoğlu vaatlerini yerine getirmedi... Devamlı kaçamak cevaplar verdi. İstanbula çok üzüldüm gerçekten.

LGBT yide savunuyor musunuz başımıza taş yağacak taş her şey normal geliyor daha fazla mi ülkeyi berbat etmek istiyorsunuz
Ya size ne LGBT’den? Bu sizi neden bu kadar rahatsız ediyor? SİZE NE KİMİN KİMİNLE SEVİŞTİĞİNDEN? Kendi işinize baksanıza siz.
Böyle ahlak bekçiliği yapan ne kadar insan varsa başta kendi ailesine sonra akraba çevresine bakıyoruz taciz, tecavüz, ensest…
Bu zihniyetle aynı ülkede yaşadığımız için başımıza taş yağmasına ihtiyaç olmuyor.

Hakaret etmeye gerek yok,biz toplum olarak genel olarak tartışmayı kavga etmeyi seviyoruz maalesef ve bundan besleniyoruz…sosyal medyada örnekleri çok…Benim için sakinlik edep çok önemli…Konuşma dili önemli
Karşıt görüş paylaşmak imkansız hale geldi
En sakin insan bile atıyorum 40-50 sayfa sonra salak, koyun, beyinsiz hakkim helal değil demeye başlıyor.
Geçen senelerdeki seçim başlıklarında da masaallah ne sakin ne edepli açıklıyor dedigimiz arkadaslar, son sayfada dayanamayip edebi bozmuştu :)

@Kazen yazdıklarına aynen katılıyorum😌

Siyasi görüşlerinde taraflı olmaları normal ama şikayet et butonuna basarken tarafsız olup hakaret eden veya üslupsuz yazan kendilerinden de olsa rapor etmeliler.

Bizim görevimiz burada adalet sağlamak değil, kuralları uygulamak, bunu da şikayet et butonuna a kişisi b kişisi demeden tarafsız olarak basıp bildirirlerse yapabiliriz, her zaman diyoruz, ki kullanım sözleşmemizde de var, bizim gözümüzden kaçan yorumlar durumlar olabilir, şikayet et butonuna basarak bunu bildirmesi gerekenler sizlersiniz, bu bir kuraldır da ayrıca.

Bu kısmı da yazdım zira ben topiğe girip cırcır yazıyorum, tüm mesajları okuyorum okuyup da görmezden geliyorum sanılabilir ama öyle değil, misal ben gece yazmışım sonra siteden çıkmışım topik karışmış🙄
Evet, sizden sonra birinin salak demesiyle başlamış her sey.
Satır satır okuyordum, bu günden sonra vazgectim okumayacam.

Ben yine bir açıklama yapayım;

2 konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum

- şikayet açıklamasını kısa detay rica ediyoruz. Hakaret diyip geçiyorsunuz bakıyoruz hakaret yok ama kötü üslup var.

hakaret ile kötü(bozuk) üslup 2 farklı tanımdır.

Hakaret ;

1.
isim Onur kırma, onura dokunma.

2. isim Küçültücü söz veya davranış

Üslup;

1.
isim Anlatma, oluş, deyiş veya yapış biçimi, tarz

diğer bir konu da ; eğer bir gram adalet duygunuz var ise X üye hakaret etmiş ise sizinle aynı düşüncede olan Y kişinin de hakaret ettiğini gördüğünüzde beğenmek yerine şikayet edersiniz. Bu konuda pek umudum yok ama dışarıdan nasıl gözüküyor bilin istedim.

Bizim adaletimizi sorgularken Mune Mune ve benim hakim veya hakem olmadığımızı bir kez daha hatırlatmak isterim.

Şimdi Türkçeyi(Türkçe'yi değil, 50 yaşında öğrendim bu yanlış kullanımı) iyi kullanan biri yazıda hatalarımı söyleyebilir.
Kötü uslûplara da kahkaha gülme butonuna tikaniyor, öyle olunca suç degil gibi görülüyor :)

En göze çarpan ulaşımda indirim vaadleri. Yaa İstanbul İstanbul olalı böyle trollenmedi

En göze çarpan ulaşımda indirim vaadleri. Yaa İstanbul İstanbul olalı böyle trollenmedi
Aslnda petrol (mazot,benzin,lpg) bu kadar zamlanmasa yapardı ki ulasımla ilgili yaptgı şeyleri yengenc arkdasımzda yazmıstı okuyabilirsiniz. Bu arada petrole zammı o yapmadı kim yaptı biliyomusunuz?

Aslnda petrol (mazot,benzin,lpg) bu kadar zamlanmasa yapardı ki ulasımla ilgili yaptgı şeyleri yengenc arkdasımzda yazmıstı okuyabilirsiniz. Bu arada petrole zammı o yapmadı kim yaptı biliyomusunuz?
Dünya genelinde zaten tekel petrol . O yüzden bı merkez belirler fiyatları.
Yanan otobüsleri de mi o yaktı😂? Size kötü bi haberim var kendisi üretimini yapmıyor😅
Bakım için başvuran Mercedesi kabul etmemiş.

Kafasına göre bir firmaya vermiş otobüs bakımlarıni Sonuç bu. Liyakat diyoruz ya, burda da o eksik

Bence CHP senin heykelini dikmeli Mune Mune
😂😂
Aman yok hiçbir partiyle adım bile yan yana gelmesin istemem, kusura bakılmasın da siyasetin olduğu yerde yalan da çok oluyor gıybet de çok oluyor, ben kimsenin anasına karısına kızına, inancına kadar laf söyleyip dün söylediğimi bugün çevirip buna da beka için halk için diyemem, bundan 17-18 yıl evvel muhtar adayı olayım diye teklif geldi kabul etmedim, benim günahım bana yetiyor vatandaş vebali alamam.

X