Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Millet ittifakına vereceğim oyumu.
Ama maalesef bu Eyt ile yine çok oy topladılar gibi. Onlar gitmezse ben ülkeyi terk edeceğim. Çocuklarımın Suriyelilerle, Afganlarla büyümesine razı gelemem.
O zaman ileride pkk ile büyümesi daha iyi o zaman sizin için düşünceniz bu kadar

Siz nerede yaşıyorsunuz? Almanya ve Fransadaki enflasyon oranıyla Türkiye deki enflasyon oranı arasındaki farka baktınız mı hiç? Nasıl bir tutabilirsiniz? Arada a haber dışında bir kanal izlemenizi tavsiye ederim.
Ayrıca o konserde kazanılan para Darüşşafakaya bağışlandı. Konserin hesabını yapacağınıza, sarayın günlük bilmem kaç milyon tl olan maliyetini konuşalım isterseniz.
Hadi ordan dar-ül safakaya kendinizi öyle kandirin

Bağlanayım cidden sinir krizi geçirdim direk saldırdınız bende o yüzden saldırdım ben selen hanımla konuşurken direk diğerleri üstüme cullandı hani özgürlük

Siz haklısınız yazmayın diyorum hala yazıp dalga geciyor biscuit hanım derdi ne anlamadım
.M bitinden Hanıma geçiş hızlı oldu

Bakın bu mahkeme adalet korkusu

Birde gerçekten ciddi cezalar olduğunu düşünün. Suç oranı nasol azalır

Gece yine olanlar olmuş.
Ama seviye yerin dibine kadar inmiş.
Kimse kimseye hakaret edemez, suratına bakarken edemeyeceği lafları sanalda sallamak çok çirkin.
O yüzden dedim bir buluşma hayal ediyorum diye. Hiç birbirimizi tanımadan yüz yüze konuşsak bu meseleleri nasıl olur üslubumuz merak ediyorum. Yaşı da yok bu işin gerçi de bazı genç üyeler çok yükseliyor mesela. Gerçekte de bu kadar hararetli ve rahatlar mı tartışmalarda merak ediyorum.

O yüzden dedim bir buluşma hayal ediyorum diye. Hiç birbirimizi tanımadan yüz yüze konuşsak bu meseleleri nasıl olur üslubumuz merak ediyorum. Yaşı da yok bu işin gerçi de bazı genç üyeler çok yükseliyor mesela. Gerçekte de bu kadar hararetli ve rahatlar mı tartışmalarda merak ediyorum.
Bence klavye rahatlığı
Buluşma var desek gelmez inan

neva reisim de reisim ama varya reiscilerin en sekeri 😂
İkna etmeye çalışırız nevayıda kısöet olursa tabi
Annem İnce'ye oy verecek. Dinleyim mi 😂
Şansı yok inceninde sanki hayal dünyasında yaşıyor hala
O zaman size bir soru.. Neden İnce'ye değil de Millet İttifakına oy verilmeli sizce ?
İnce geçmiş seçimde bile resmen kaçtı mücadele etmedi bana göre böyle olmamalıydı.
Bir rüya gördüm. Oy kullanmak için bir odaya girdim. Elimde mühür.. Erdoğan'a oy verecekken şakk diye Kılıçdaroğlu'na basmayım mı..
🤣
Bu bir işaret gördünmü
Oy hakkımı kullanmamaktan yanayım son seçenek :)
Neden peki,aslında yurt dışından oy kullanmak olmasa çok daha süper olurdu,burada yaşanmıyor burası için hükğm vermek çok etik gelmiyor bana.

Tecrübeli bir üye olarak söylryim bu sene çok relax geçiyor eskileri görseydiniz bunu öper başınıza koyardınız.

Tecrübeli bir üye olarak söylryim bu sene çok relax geçiyor eskileri görseydiniz bunu öper başınıza koyardınız.
İfade özgürlüğü kağıt üzerinde olduğu için insanlar korkuyor bence. Yani seçimde yine kazanırlarsa başıma bi iş gelir mi burada yazdıklarım yüzünden vs

Kanka madem hepiniz çok zekisiniz chpnin yaptığı iyi bir şeyi saysana bana ama satamazsın ağzın 5 metre açık kalır :)
Çalmadı, vatan toprağını yabancılara satmadı, dini kullanarak insanları manipule etmedi, Suriyelileri ülkeye doldurmadı, Türk lirasının değerini düşürmedi...

İfade özgürlüğü kağıt üzerinde olduğu için insanlar korkuyor bence. Yani seçimde yine kazanırlarsa başıma bi iş gelir mi burada yazdıklarım yüzünden vs
Dikkat ediyoruz bizlerde aslında hataları doğruları uygunca yazınca tabi,benim bahsettiğim bazen çok ahlaksızca yorumlardı hakaretlerdi.

Ayni ozguveni sizde de görüyorum benim için sorun değil neye inanıyorsam onu savunuyorum
Çocuk istismarına göz yumanlara inanmanız üzücü :KK43: Benden olmayan herkes terörist vatan hainidir diyenlerin sözlerine o kadar inanmışsınız ki, çocuklara tecavüz eden cemaatlere, vakıflara ses çıkarmayan bir yönetimi savunur hale gelmişsiniz :KK43:

X