Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343

Sen Orhan Gencebay'sın anladık da demokrasi her görüşün dikkate alınmasını gerektirir. Solcu sağcı olmasın, orta olsun bitsin demek değil, demokrasi. Karşıt görüşe özgürlüğü savunmak başka karşıt olmayalım, hep aynı düşünelim demek başka.

Ben hep aynı mı düşünelim dedim bunca yazdığımdan bunu mu anladınız pesss Allah aşkına beni sen alıntılama hep yazdıklarımı istediğin yerden çekiyorsun

Gecen gun cektim, halâ yanlışı savunanlar azicik olsun üzülmüyor musunuz bunlari görünce?

Eklentiler

• Screenshot_20230407_200917_Gallery.jpg
    Screenshot_20230407_200917_Gallery.jpg
    159,5 KB · Görüntüleme: 62
  • Screenshot_20230407_200926_Gallery.jpg
    Screenshot_20230407_200926_Gallery.jpg
    120,8 KB · Görüntüleme: 59
  • Screenshot_20230407_200931_Gallery.jpg
    Screenshot_20230407_200931_Gallery.jpg
    162,3 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_20230407_200935_Gallery.jpg
    Screenshot_20230407_200935_Gallery.jpg
    172,1 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_20230407_200940_Gallery.jpg
    Screenshot_20230407_200940_Gallery.jpg
    201,1 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_20230407_200956_Gallery.jpg
    Screenshot_20230407_200956_Gallery.jpg
    151,7 KB · Görüntüleme: 68
Ben hep aynı mı düşünelim dedim bunca yazdığımdan bunu mu anladınız pesss Allah aşkına beni sen alıntılama hep yazdıklarımı istediğin yerden çekiyorsun

Dayanamıyorum, söz veremem. Kafandaki dünya gerçek değil, bilmeni isterim. Onu da istemem bunu da istemem demek için bu konuya niye girilir? Neye ikna olmak istiyorsun?

Dayanamıyorum, söz veremem. Kafandaki dünya gerçek değil, bilmeni isterim. Onu da istemem bunu da istemem demek için bu konuya niye girilir? Neye ikna olmak istiyorsun?

Seçim sürecinde tüm fikirleri okuyorum internetten tv den burayı da fikirleri görüşleri okumak için girdim illa ki bir tarafı tutmak gerekmiyor ben bunu anlayamıyorum karşılıklı fikir alışverişi yapmak zor olmasa gerek mesajlarımı iyi okuduysanız iki tarafından eksilerini de artılarını da söylüyorum at gözlüğümü takıp AKP yi savunduğum bir mesajımı gördünüz mü Allah aşkına

Seçim sürecinde tüm fikirleri okuyorum internetten tv den burayı da fikirleri görüşleri okumak için girdim illa ki bir tarafı tutmak gerekmiyor ben bunu anlayamıyorum karşılıklı fikir alışverişi yapmak zor olmasa gerek mesajlarımı iyi okuduysanız iki tarafından eksilerini de artılarını da söylüyorum at gözlüğümü takıp AKP yi savunduğum bir mesajımı gördünüz mü Allah aşkına
Bu saatten sonra savunana hayatta acimam.
Ama insanin bi cizgisi olur.
Hicbirini beğenmeyebilirsin, ama yine de oyle bir sey soylersin ki, dusuncesi belli deriz.
Ben oyle ortada insan sevmem.
Zaten bu konu ortada oluncak bir konu değil.

Bu saatten sonra savunana hayatta acimam.
Ama insanin bi cizgisi olur.
Hicbirini beğenmeyebilirsin, ama yine de oyle bir sey soylersin ki, dusuncesi belli deriz.
Ben oyle ortada insan sevmem.
Zaten bu konu ortada oluncak bir konu değil.
İşte bu seçimde herhangi bir fikrim olmadığı için sandığa gitmeyeceğimi söyledim çünkü ülkeyi yönetecek bir parti göremiyorum hepsinin tek derdi koltuk olmuş kimsenin ülke umrunda değil halk umrunda değil maalesef ki maalesef

İşte bu seçimde herhangi bir fikrim olmadığı için sandığa gitmeyeceğimi söyledim çünkü ülkeyi yönetecek bir parti göremiyorum hepsinin tek derdi koltuk olmuş kimsenin ülke umrunda değil halk umrunda değil maalesef ki maalesef
Tamamdir. Mum isiginda oturup elektrik parasini dusurmeye devam edebilirsin az once profilinde yazdigin gibi😂

Muhalefete oy vererek yağ kuyruklarına girmek istemediğini, insanlar zor durumda olsa ekmeklerin çöpe atılmayacağını söyleyerek Sinan Oğan'ı mı destekliyordun? Hiç önemi yok ki hem. Sen sağcısın ve söyle bunu. İstediğin kadar görüş oku burada. Sol bir partiye oy verir misin? Neden bu kadar mesele yapıyorsun? Akp'li olsan ne olur ki? Öyle zannederler, böyle yaftalarlar. Yaftala beni kendi ifadenle mesela, Chp'li de bana. Ayıp mı bir görüşe sahip olmak? Kendi fikrimce destekliyorum. Chp'liyim. Ha aday KK olmasaydı yine Millet diyecektim. Parlamenter sisteme geçelim, sonra herkes istediğine oy versin. Erbakan'ın oğlunu istiyorum diyen Erdoğan'a oy vermek zorunda kalmasın. Meral Akşener'i isteyen KK'ye oy vermek zorunda kalmasın. Şu sistemden kurtulalım, sonra gelsin demokrasi.

Muhalefete oy vererek yağ kuyruklarına girmek istemediğini, insanlar zor durumda olsa ekmeklerin çöpe atılmayacağını söyleyerek Sinan Oğan'ı mı destekliyordun? Hiç önemi yok ki hem. Sen sağcısın ve söyle bunu. İstediğin kadar görüş oku burada. Sol bir partiye oy verir misin? Neden bu kadar mesele yapıyorsun? Akp'li olsan ne olur ki? Öyle zannederler, böyle yaftalarlar. Yaftala beni kendi ifadenle mesela, Chp'li de bana. Ayıp mı bir görüşe sahip olmak? Kendi fikrimce destekliyorum. Chp'liyim. Ha aday KK olmasaydı yine Millet diyecektim. Parlamenter sisteme geçelim, sonra herkes istediğine oy versin. Erbakan'ın oğlunu istiyorum diyen Erdoğan'a oy vermek zorunda kalmasın. Meral Akşener'i isteyen KK'ye oy vermek zorunda kalmasın. Şu sistemden kurtulalım, sonra gelsin demokrasi.
Çok katılıyorum 👍

Hanımlar güle eğlene yazıyorsunuz ne güzel.
Ben ciddi bir şey yazacağım, maddi konularda kayınvalideleriniz kayınpederlerinizin veya kendi ailelerinizin verdiği evlerde oturup ya da çok iyi maddi imkanlara sahip olup yaşamadığınız zorluklar üzerinden insanlarla dalga geçer gibi yazmayın.
Kendi imkanlarımdan bahsetmekten nefret ederim, söylerken utanıyorum ama mesele ben de kayınpeder evinde oturmayı hazırcılık görüyorum, kayınpeder evinde oturmak veya babamın aldığı ona ait evi kiraya vermek benlik iş değil kendi alınterimizle aldığımız evde, üstelik küçük çocuğu olmadığı için ekstra bebek masrafı, okul masrafı gibi harcamaları olmadan yaşayan, ekonomi tepetaklak olsa dahi biraz küçülmeyle değirmenini döndürebilecek biriyim ama bu beni empati yapmaktan alıkoyamaz, bir ülkenin parçası olmak sadece kendimi düşünmek değil çünkü.
Depremzede bir kadının konusu var açın okuyun, Adana’da deprem sonrası 10 bin liradan aşağı ev bulamamış, kira yardımı depremzedeler için kiracıya 2 bin tl o da aylık ama kiralar 10 bin lira ve Adana’da kiralar yıllık peşin alınır, senelerdir bu böyledir Adanalı çok arkadaşım var oradan biliyorum oradaki bu sistemi.
Depremzedelere anlatın ev kiralarını zira bir gecede sadece oturdukları evleri, eşyaları, yakınlarını kaybettikleri yetmiyormuş gibi hayal kırıklığı da yaşıyorlar.
Mune hanımcım şimdi babamızın kayınpederimizin evi varken aileden destekli imkanlarımız varken neden gidip bir başkasının evinde oturup kira verelim biraz mantıksız değil mi? Anne baba ne için var evladına faydası oluyorsa ne mutlu o anne babaya valla ben anne babama da kayınvalide ve kayınpederime de çok duacıyım bize bu imkanları verdikleri için neden gideyim ki başka bir eve

X