Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Git marka marka giyin çakma kıyafetlere kabullenme sonrada deki ekonomi herşey pahalı çalıştığın para senin Markana yetiyor kira evine yetiyor gaza yetiyor mutfak masrafına yetiyor elektrige yatıyor ama her şey pahalı millet aç nasıl acliksa bu bir doyamadiniz karnınız tokta gözünüz aç

Ya bisey merak ediyorum. Insan hayati boyunca sadece karnini doyurup, kira odeyebildigi icin mutlu mu olmali?
Kaliteli bir pantolon almamali, bir hafta otel tatili yapmamali, yazin denize gitmemeli, herhangi bir hobisi olmadan sadece doymak icin mi yasamali?
Benim ulkemin dort bir yanını yabanci turistler en iyi otellerde kalarak gezerken, ben niye evde telefondan basimi kaldiramiyorum diye sorguluyor musunuz? O insanlar Antalyada 120binlik otellerde kalirken ben kalamiyorsam bunun sebebi nedir diye sorar misiniz kendinize.

Bı zahmet cumhurbaşkanı nin karısı o kadar da olsun CHP gelsinde bunun iki üç mislini görürsünüz inşallah
Cumhurbaşkanı’nın maaşı belli; o maaşla sıfırdan bir yüzükle gelip bir çantaya karısı nasıl bir milyon verebiliyor?

Altın dan mi alıyorsun ayakkabı yi beni de kendi işine al vallahi çalışıcam
İşte pahalı diyoruz ya.
Arkadaşların dediği gibi dışarıda 50-70 birime aldıkları ayakkabıyı biz 2bin küsür birime anca alabiliyoruz.
Altından değil yoksa belki Altın suyuna batırılmış olabilir bak

Araba yapıyor cumhurbaşkanı barajları yaptı uçak yaptı daha sayamadığım çok şey var bunları da gözünüz görüyor mu
Uçak yapmadı kızz satın aldı 😂😂 ihtiyaç değil haa bi sürüde ucak var ülkede 😂😂 arabayıda o yapmıyor 😅😅 barajlarıda sirketler yapıyor o kdr kontrolsüz sayıda arttılarki iklimi mahvettiler onu da bil haa

Git marka marka giyin çakma kıyafetlere kabullenme sonrada deki ekonomi herşey pahalı çalıştığın para senin Markana yetiyor kira evine yetiyor gaza yetiyor mutfak masrafına yetiyor elektrige yatıyor ama her şey pahalı millet aç nasıl acliksa bu bir doyamadiniz karnınız tokta gözünüz aç
Kayınpederin evinde kocanın verdiği harçlıkla altın alan birine göre fazla iddialı laflar.

A
İşte pahalı diyoruz ya.
Arkadaşların dediği gibi dışarıda 50-70 birime aldıkları ayakkabıyı biz 2bin küsür birime anca alabiliyoruz.
Altından değil yoksa belki Altın suyuna batırılmış olabilir bak
Ayakkabı var ayakkabı var 200 300 tl lik var 5 on bin TL lik var az la yetinen bir millet olmayı ne zaman öğrenecek siniz azla yetinmeyen çoğu bulamaz

Bu paraları da sen veriyosun zaten
Sen ben herkes .. babasının parası mı ? Adam geldiğinde neyi vardı ki? Senin benim vergileri cukkalıyor işte.. 1 milyonluk işleri 50 milyona veriyor ihaleyle
birazını o yiyor birazını sirket yiyor. O ihaleyi alan firmada taseron olarak gidip yine 1 milyona yaptırıyor. Yani özetle 1 milyonluk iş için devletin kasası ( bak devletin tayyibin değil) 50 milyon lira cıkıyor.. onlarda senin benim paralar işte

X