Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Sen okuduğunu da anlamıyorsun.
Kayınpederin, ailenizin verdiği ev diyor. Kayınvalideyle oturmak demiyor.
Ayrıca evet hazırcılık, o insanlar yapmış etmiş evini düzenini kurmuş, siz hazır kurulu düzene zart diye konuyorsunuz.
Çalışan yapıyor her çalıştığında iki altın yap bozdurma biriktir araba al sonra "normal" araba lüks değil sonra arabayı yükselt bir ev parasını yaptığında bir ev al parayı değerlendirin azıcık

Çalışan yapıyor her çalıştığında iki altın yap bozdurma biriktir araba al sonra "normal" araba lüks değil sonra arabayı yükselt bir ev parasını yaptığında bir ev al parayı değerlendirin azıcık
Kızlar boş verin valla bak.
Kafa değişik bunda.

sizin o burun kıvırdığınız Avrupa Amerika'da bütün öğrencilerin herkesin ayağında Nike var. Onlar giyiyor, ben niye giymeyeyim? Ben layık değil miyim, siz kendinizi onlardan aşağı görüyorsunuz bu sizin probleminiz ben görmüyorum. Üniversiteyi İngilterede okudum o savurgan marka dediğiniz ayakkabıları sınıfımdaki her kız giyiyordu, ben niye giymeyeyim. Bu kadar dar küçük vizyonlu olmayın.
Eh işte biz herkes giyebilsin diyorken,birilerinin çıkıp da “ucuz giy nolacak” demesi 🙄sokak röportajlarındaki dedeler dayılar gibi ne çok insan var. Su 5 lira olmuş diyene evde iç bile dediler. Yani ne desem bilemiyorum gerçekten

Zekan ağırlık yapmıyor mu ya?

Ev fiyatları da hiç artmıyor zaten, araba artıyor ama ev artmıyor.
Bunca insan salak zaten, bi sen akıllısın.
Kocişin annesinin hazır evine kon, sonra gel burada ekonomi dersi ver, oldu.

Beleş yaşayana bin lira bile über gelir. 😂
Bu insanların canını al parasını alma. Üç kuruşun üstüne on kilit vuruyorlar,ekmeklerini avuçlarının içinde yukardan sıkıp aşağıdan yalamaya alışmışlar. Para harcamadan yaşayan çok insan var,maaşlı tutucam bunlardan bir tane,bana da öğretsinler 😂

Kredi çekebiliyoz mu tek aylık iki altınla mı yapıyoruz anlattığını?Ona göre hesap yapayım bu mantıkla çoookk uzun yıllar sürüyor çünkü

Bu insanların canını al parasını alma. Üç kuruşun üstüne on kilit vuruyorlar,ekmeklerini avuçlarının içinde yukardan sıkıp aşağıdan yalamaya alışmışlar. Para harcamadan yaşayan çok insan var,maaşlı tutucam bunlardan bir tane,bana da öğretsinler 😂
Bu hanım kızımız kocis parası yiyerek,kayinpederin evinde keyif çatarak bize ekonomi dersi veriyor.Yani vizyon sahibi kendisi😏.

Ev fiyatları da hiç artmıyor zaten, araba artıyor ama ev artmıyor.
Bunca insan salak zaten, bi sen akıllısın.
Kocişin annesinin hazır evine kon, sonra gel burada ekonomi dersi ver, oldu.
Git marka marka giyin çakma kıyafetlere kabullenme sonrada deki ekonomi herşey pahalı çalıştığın para senin Markana yetiyor kira evine yetiyor gaza yetiyor mutfak masrafına yetiyor elektrige yatıyor ama her şey pahalı millet aç nasıl acliksa bu bir doyamadiniz karnınız tokta gözünüz aç

X