Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Arkadaşlar çok sabırlısınız.Bu gördüğüm şey tartışma falan değil, ben bu malum partililerle yüzyüze gelmemek için çaba sarf ediyorum, çoğu zaman röportaj falan görürsem itinayla sağlığım için kaçınmaya çalışıyorum. Eğer yanılıp izlemişsem saatlerce gergin gezmeme sebep oluyor bu durum. Ama buraya da düştüm bir kere, gelip gidip kendime engel olamadan bakıyorum. Bu adaletsizlik, mantıksızlık, vizyonsuzluk ve mahalle çıkarcılığıyla cinnet geçirtirler insana.

Niye yardımi yapıyorlar Mansur Yavaş Ankara'da her yardımi yapıyor bunlar niye yapmıyorlar
Yapmıslar canım aç oku yapmıslar ama niye yardıma muhtac bu adamlar?? Asıl sorun bu? Ben niye işsizim mesela 3 iş yapacak yeterliliğe sahibim 90 puanla atanamadım yemin ederim sana. Neden atanamadm???

Muhalefeti savunuyorsunuz da sizin dediklerinizi Kılıçdaroğlu yapar mi videolarıni izlediğimde bile gülüyorum
Aslnda onu bile yanlıs anlıyorsun. İktidarı yeriyoruz yanlıs olan seyleri söylüyorz . Kemal kılıcdarogluna değil sinan oğana oy ver ama tayyibe değil anladn mı? Yoksa kayınpederinin evindende heran olabilirsin bi kanunuyla..?? Herseyi yapabilir Allah sanıyo adam kendini tövbe haşaa

Sen iki kişi çalışıyorsun iki maaş biri senin diğeri kocanın hadi birinizin ki masrafa gitsin bir tane maaş tık kalması lazım ama markali görünüm de görünüm böyle daha çok aç kalırsınız
Aynen kanka, marka giymek için kocayı İstanbul'a yolluyorum.

Canım benim sen sırtını krediye bağlarsan borç peşini birakmaz
Krediye mecburen bağlanıyorum işte. Kredi olmasa araba da alamam ev de,işyeri sahibi de olamam. Ben ödeyebiliyorum ama ya ödeyemeyenler ne yapacak? Kredi kartının asgarisiyle evini döndürmeye çalışanlar var. Niye? Çünkü enflasyon diye bir gerçek var. Geçen yıl 50 lira olan tişörtler bu sene 250 lira.

İsim vermeyeyim boş ver, topikte kim hangi partilidir bakmayız sizler biliyorsunuz, site kuralına aykırı bir şey yazılmışsa da ister siyaset bölümünde olsun ister diğer bölümlerde olsun gerekeni yaparız bunu da biliyorsunuz, ona rağmen taraflısınız dendi:))
Yahu biz kendimiz partizan değiliz ki neyin taraflısı, hele holiganlık boyutunda fanatizmden nefret ederim, partiler onların başkanları babamın oğlu değiller, o yüzden hiçbirine ölümüne bağlı olamam doğrusu, gerçi babamın oğlu olsalardı da bağlılık bir yere kadar olurdu, insan yeri geliyor babasına bile rest çekiyor, partiler ne ki 🤷‍♀️ben mevcut partilerin hepsi gitsin yerlerine yenileri gelsin özellikle de genç kadın liderler olsun, meclisi ülkeyi kadınlar yönetsin istiyorum, bu taraflılıksa kadınlardan tarafım😊
senin objektifligin gibi kimse olamaz mune 🙈 tandiigm en objektif kisisin 🙈 banladiysan vardir hakli sebebi 🤩

Arkadaşlar çok sabırlısınız.Bu gördüğüm şey tartışma falan değil, ben bu malum partililerle yüzyüze gelmemek için çaba sarf ediyorum, çoğu zaman röportaj falan görürsem itinayla sağlığım için kaçınmaya çalışıyorum. Eğer yanılıp izlemişsem saatlerce gergin gezmeme sebep oluyor bu durum. Ama buraya da düştüm bir kere, gelip gidip kendime engel olamadan bakıyorum. Bu adaletsizlik, mantıksızlık, vizyonsuzluk ve mahalle çıkarcılığıyla cinnet geçirtirler insana.
Üstüme alındım teşekkürler😂😂 ama bende ki sabırda bitti.. 🙈

kusura bakmayın da bu başlıkta okuduğum en yanlış şeylerden biri bi olabilir. pandemide her şey durdu, inşaat hariç. adına kentsel dönüşüm dedikleri ancak ranttan başka bir şey olmayan dönüşümler falan ışık hızında devam etti. benim yeni yapılan evde oturma şansım yok, sağ olsunlar ekonomiyi harika(!) hale getirdikleri için bu şansım yok. ben anneme bakmak zorundayım, stresten benim bir sürü hastalığım çıktı hala çıkıyor. stresin başlıca sebebi de barınacak "uygun fiyatlı" ev bulamamak yoksa milyarlarca boş daire, hatta komple boş diyebileceğim site var. inşaat devamlı yapılıyor. inşaat durmuyor. adım başı inşaat var, yapmayın şunu lütfen. anne-babam, onların ailesi, onların da ailesi herkes bildim bileli bu topraklarda, herkes bir şekilde yaşamını sürdürebilmiş fakat şu an biz barınacak ev bulamıyoruz. bu utanç verici ama utanacak olan ben değilim.
Sizin bulunduğunuz yerde ev çok olabilir ,benim çevremde yok maalesef ev bulunmuyor iki yıl inşaat yapılmadı nerden uyduruyorsun yapıldı diye benim eşim inşaat sektöründe iş bulamadı meslek değiştirdii o dönem ,çalışana ev de var iş de var aş da var insanlar tembel i

S Selena 12 dünya bize fakir dese şu durumdan daha iyiydi inanın.
Bu söyleşi İlber Ortaylı'ya aittir, ona da laf etmezsiniz umarım 🥰
IMG_20230405_030958.jpg

X