Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Müslümanlar için kul hakkı da önemli değil mi?
Yenmeyen hak kaldı mı sizce?
Ona ses yok tabi.
yazdigim seylerde cok mantikli seyler var arkadas seri begenmedim atmis hak hukuk sorulur mu ? bu arada nau nau seni pek hazetmemistim konumda yaptigin yorumla sinirimi bozmustun belki de hakkina girdim ozaman 🙈 simdi aklima geldi yazmak ..

o zaman sana sinir oldum diye yazdikalrini okumadan seri begenmedim mi atmam lazim ?

iste bunu ayiramiyorlar is fanatiklik boyutuna gectigi icin gozleri gormuyor yazilanlari

himm bu kimi tutuyordu x kisini ne yazidigni okumaya gerek yok bas begenmedimi

su kimden tarafti akpartiliydi at muhtesem mi boyle ilerliyorlar 😂 hadi gelsin begenmedimler 😂🙈

Bizde bir geri zekalılık, embesillik varsa üyeler açık açık söylesin, önce kuduruyorsunuz yazıp sonra onu silip başka bir kelime yazılması, mesajın orijinali alıntıda kabak gibi duruyorken üstelik, yaptığımız hayali mesaja ceza vermek midir?
Oradan bakınca kelime oyunlarını anlamayacak kadar şapşal mı görünüyoruz acaba?

sen tarafsın zaten hiç konuşma, hayır whatsapptan döşemiş birde engellemiş : ) en sevdiğim model

en basitinden nike'tan bir ayakkabıya 2bin küsur tl vermek istemiyorum. Yurtdışında 60-70 pound olan ayakkabıya 2 bin küsur lira para vermek koyuyor.
Giymeyin nike adidas falan bime spor ayakabı geliyor kaput gibi 250 lira falan hükümete çamur atmayın😁reyizime kurbanım reyizim de reyizim

yazdigim seylerde cok mantikli seyler var arkadas seri begenmedim atmis hak hukuk sorulur mu ? bu arada nau nau seni pek hazetmemistim konumda yaptigin yorumla sinirimi bozmustun belki de hakkina girdim ozaman 🙈 simdi aklima geldi yazmak ..

o zaman sana sinir oldum diye yazdikalrini okumadan seri begenmedim mi atmam lazim ?

iste bunu ayiramiyorlar is fanatiklik boyutuna gectigi icin gozleri gormuyor yazilanlari

himm bu kimi tutuyordu x kisini ne yazidigni okumaya gerek yok bas begenmedimi

su kimden tarafti akpartiliydi at muhtesem mi boyle ilerliyorlar 😂 hadi gelsin begenmedimler 😂🙈
Ay kız sana ne yazmıştım ya nolur söyle😀

Burada artık milletçiler dostumdur kimseye laf etmem ettirmem😃

Ben kendi evimde oturuyorum kendimiz çalıştık kendimiz aldık, kusura bakmayın ama gerçekten bence hazırcılıktır, ben kendi alınterimle almayı, kendim çabalamayı sevenlerdenim, yaşınız kaç bilmiyorum ama yüksek ihtimalle yaşınızdan bile fazla zamandır evliyim, 28 yaşında kızım var, ona da baba parasına güvenme tırnaklarınla kazı diyorum.
Mune Ablaaaaa, kaynana kayınbaba eltiler oğullar torunlar bir arada yaşayıp apartumannn dikiyollaaaaar. Sen koskoca kadın bunu yapmayı düşünemeyip bir de dişinle tırnağınla kazıyıp ev mi aldın?? Apartuman sahibi olabilirdin? İzâhı olmayan şeylerin mizahı oluyor gerçekten.

X