Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Kılıçdaroğlu'nu seccadeye bastığı için ben de kınamıştım. Ama özür videosunu dinleyince bana samimi geldi. Seçim öncesi böyle bir şey yapmayacağını düşündüm.
Seccade kutsal birşey değildir, sadece manevi bir değerdir. Namaz temiz bir örtü üzerinde de kılınır. Namaz kılınan yere ayakları ile neden girmişler diye düşündürdü haliyle..
En azından Meral Akşener gibi değil, özrünü diledi adam. Fazla abartıldığını düşünüyorum bu olayın.
Ayrıca Erdoğan'ın bi fotoğrafını paylaşmışsınız camiye ayakkabı ile girdiğini belirtip..
Kırgızistan'da Diyanet İşleri İşleri Başkanlığı'nın inşaa ettiği bir camii orası. Fotoğrafın aslı şu şekildedir;
hArDd_1680426391_4661.jpg

Burası da caminin içi:
ImDNN_1680426466_307.jpg

İnternette o kadar yalan haber var ki...
Yani ben de bazen iyi araştırmadan paylaşabiliyorum.

Uslüba uygun eleştiri baş göz üstüne de, bazı üyeler işi bedduaya, hakarete kadar götürmüş.
Ne malum güzel üslup kullandığınızda 1 oyu bile olsa değiştiremeyeceğiniz ?

Ayrıca Türkiye laik bir ülkedir evet. Ülkenin değil insanların dini olur. Kafamızı çevirip baktığımızda onlarca cami görüyosak bu da demektir ki Müslüman halkın çoğunluk olduğu bir ülkedir. Her dinden insana saygı duymak gerekir.

Üniversitelerde şenlikler olurdu kaldırıldı. Bedava konsere giderdik biz Şebnem ferah izledim üniversitede. Şimdi yok.
Gece mekanları kapalı. Direkt bir hayat tarzına müdahale ediyorlar.
Alkoldeyim ötv üç katına çıktı. Beş
Kiraya mal edilen bira 35 Lira.
Daha ne yapacaklardı?
Edirnede trakya ünivereitesinde şenlikler konserler devam ediyor. Kırkpınar şenliklerinde de konserler var. Kadıköyde gazhane müzesi açıldı. Yazın hemen hemen her haftasonu konser, söyleşi oluyor. Gabar dağlarından yazıyorsunuz herhalde.

Bisey sorucam ya benim kafam basmadı suan hu olayı. Bu askerler zaten oy kullanmayacaklar mı normalde? Neden böyle bir sey yapıldı? Hani misal oy kullanmama durumları olur da kullansınlar diye yapıldı diyelim. Valla anlamadım beynim çatlıyor ağrıdan biri beni aydınlatsın🫠

Bisey sorucam ya benim kafam basmadı suan hu olayı. Bu askerler zaten oy kullanmayacaklar mı normalde? Neden böyle bir sey yapıldı? Hani misal oy kullanmama durumları olur da kullansınlar diye yapıldı diyelim. Valla anlamadım beynim çatlıyor ağrıdan biri beni aydınlatsın🫠
Tam tersi kullanamasınlar diye yapılmış Türkiye de ki bir asker neden yurtdışında oy kullansın ki, çoğu gitmeyecektir oy kullanmaya, terhis edilmiş askerlerde bile bu durum varmış

Tam tersi kullanamasınlar diye yapılmış Türkiye de ki bir asker neden yurtdışında oy kullansın ki, çoğu gitmeyecektir oy kullanmaya, terhis edilmiş askerlerde bile bu durum varmış

Tabii ya. Bunun da nesini anlamadıysam.
YSK ne açıklama yapacak çok merak ediyorum.

Edirnede trakya ünivereitesinde şenlikler konserler devam ediyor. Kırkpınar şenliklerinde de konserler var. Kadıköyde gazhane müzesi açıldı. Yazın hemen hemen her haftasonu konser, söyleşi oluyor. Gabar dağlarından yazıyorsunuz herhalde.
Ben bütün üniversitelerden bahsediyorum. Ankara, Gazi, İstanbul, Anadolu gibi büyük üniversitelerde yasaklandı.
Kırkpınar şenliği ve konser ne alaka?
Eskişehir’de bu sene daha büyük bir konser iptal edildi. Bütün büyük Rockçılar gelecekti.
Tüm gece hayatı 01de kapanıyor.
Sizin vizyonunuz Kırkpınar şenliğinden ibaret belli üniversite kapısından geçmediyseniz haberinizin olmaması da normal. Üniversite şenliğiyle kırkpınar diyor ya.
Cidden konuşulmaz cehalettesiniz. Böyle abuk subuk saçma sapan ciddiye alınamayacak şeyler yazıyorsunuz.

X