Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Kadın için öncelik evi olmalı

• Kadın ile erkek arasında çalışma hakkı noktasında bir ayırım yoktur. Ancak erkek ve kadının gerek ailedeki gerekse toplumdaki konumları ve fizyolojik özellikleri dikkate alındığında, konum ve özelliklerine uygun iş sahalarının bulunması gerekir. Bunun yanında geçim yükümlülüğünü erkeğin yüklenmesi, kadın için çalışmada tabii önceliğin evi olması gerektiğine inanmaktayız.

Zina suç olarak tanımlanmalı

• Toplumun ve neslin selameti için seküler anlayışın dayatmalarının sonucu suç olmaktan çıkarılan zina, yeniden suç olarak tanımlanmalıdır. Çünkü zinanın yasaklanması kişinin nesil emniyetini korumaya yönelik bir insan hakkıdır.

Sizin kentsel dönüşümden anladığınız sanırım eskisini yık yenisini yap. O dediğinizi müteahhit e verin o da yapar. Projeler orda var, başlangıç tarihleri de yazıyor, amaç eskisini yıkıp yenisini yapmak mı yoksa planlı programlı depreme de dayanıklı sağlıklı yaşam alanları oluşturmak mı
Ha kel hasan ha hasan kel denir yazdığınıza. Yıkmadan sağlıklı yaşam alanları nasıl yapılıcak? Biz de mutahite vermek istedik. Şöyle ki, 3 martta telefonlarimiza msj geldi, 1/5000 ölçekli imar palnı 1 aylığına askiya alindi diye. Bizim buralari kapsiyor. 1/5000 8 kata kadar müsade demek oluyor. Zemin etütü de yapilmis, tuzla formasyonu gayet dayanikli iyi hoş. Ayni gün site yonetimi belediyeye gitti. Bize sıra gelmesi 1 seneyi bulurmuş... ne sırası onu da anlamadık. Zaten katı onaylasalar kendimiz yaptiricaz. Belediyeden imza dışında beklentimiz yok. Seçimleri bekleyin, ondan sonra netleşirler falanlar filanlar.. dilekçe yazdik. Çok şükür sitemiz sağlam, baktirdik. Ama 30 yıllık nerdeyse bina. Yenilense daha güvenle otururuz.

• Toplumun ve neslin selameti için seküler anlayışın dayatmalarının sonucu suç olmaktan çıkarılan zina, yeniden suç olarak tanımlanmalıdır. Çünkü zinanın yasaklanması kişinin nesil emniyetini korumaya yönelik bir insan hakkıdır.
Bunun çünküsünü vermişler, çok ikna edici. Korunma yöntemlerini bilmeyen kabileler için nesil emniyeti önemli, doğru 👌🏻

Kılıçdaroğlu'nu seccadeye bastığı için ben de kınamıştım. Ama özür videosunu dinleyince bana samimi geldi. Seçim öncesi böyle bir şey yapmayacağını düşündüm.
Seccade kutsal birşey değildir, sadece manevi bir değerdir. Namaz temiz bir örtü üzerinde de kılınır. Namaz kılınan yere ayakları ile neden girmişler diye düşündürdü haliyle..
En azından Meral Akşener gibi değil, özrünü diledi adam. Fazla abartıldığını düşünüyorum bu olayın.
Ayrıca Erdoğan'ın bi fotoğrafını paylaşmışsınız camiye ayakkabı ile girdiğini belirtip..
Kırgızistan'da Diyanet İşleri İşleri Başkanlığı'nın inşaa ettiği bir camii orası. Fotoğrafın aslı şu şekildedir;
Eki Görüntüle 3228252

Burası da caminin içi:
Eki Görüntüle 3228253

İnternette o kadar yalan haber var ki...
Yani ben de bazen iyi araştırmadan paylaşabiliyorum.

Uslüba uygun eleştiri baş göz üstüne de, bazı üyeler işi bedduaya, hakarete kadar götürmüş.
Ne malum güzel üslup kullandığınızda 1 oyu bile olsa değiştiremeyeceğiniz ?

Ayrıca Türkiye laik bir ülkedir evet. Ülkenin değil insanların dini olur. Kafamızı çevirip baktığımızda onlarca cami görüyosak bu da demektir ki Müslüman halkın çoğunluk olduğu bir ülkedir. Her dinden insana saygı duymak gerekir.
Peki bu videoya bir aciklama var mı?

Bu arada yok seccade yok ayakkabı bilmemne konuşulmasıni ben de saçma buluyorum..ülkenin bin tane derdi var başında, bu mu yani seçim zamanı ,afet zamanı gündem olacak konu.
Saçma sapan seylerle uğraşmaktan düzgün bir şey yapamayan bir ülkeyiz:KK43:

Bu arada yok seccade yok ayakkabı bilmemne konuşulmasıni ben de saçma buluyorum..ülkenin bin tane derdi var başında, bu mu yani seçim zamanı ,afet zamanı gündem olacak konu.

Akpli cumhur başkanı camiye giriyor ve namaz kılan insanlar ayağa kalkıp tekbir getiriyor. Tövbe estağfurullah. Yahu bir müslüman buna nasıl normal diyebiliyor? Kim bu insan peygamber mi kimm?

Surekli paylasim yapan ve paylasimlarinin cogu dogru cikan biri yazmis bugun .

"Dünya ülkelerinde Özellikle yaşlı liderler gidecek yerlerine Genç liderler gelecek

Hatta dünyanın bazı yerlerinde devrimler olacak "
Kız daha yeni karadag'da 32 yıllık iktidar son buldu, yerine 39 yaşında çiçek gibi Milatovic geçti 🥰🥰

Ben bu maddeyi beğendim 😂 Ne ceza vereceklermiş aldatana piki?

Gerçi pardon onların gözünde 2 3 eş normal sevgililik zinaydı değil mi🙄

Sizin haricinizde okuyan herkes anlamıştır zaten yıkılmadan yapılmayacağını:) Özellikle belirtmeye gerek duymamıştım ama size yazarken daha dikkatli olurum
"Yıkılıp yenilenmesini bekliyorsunuz herhalde" derseniz başka türlü bir cevabı olamaz. Türkceyi kullanırken daha dikkatli olun bence. Artık kendi yazdıklarınızı da açıklıyorum bu çok sıkıcı. Iyi geceler.

Yusuf kerim 6 yaşında
Kanser 4. Evre
Annesi bank asyaya para yatırdığı için hapiste
yusuf kerim annesi için ağlıyor
Suçlumudur değilmidir bilmiyorum lakin yusuf suçlu değil
Annesinin cezası ertelensin annesi son zamanlarında yusufun yanında olsun yusuf-kerim-1.jpg
Kemal kılıçdaroğlu secadeye bastı diyorlarya bu iktidar bu olayla seccadenin altında kalmıştır

Ayakkabı göremedim ben burda. Görebilen var mı ?
Cemaat namazı bıraktı yazıyor başlıkta.. Namaza hiç durmamışlar ki bıraksınlar..
Aynen çok saçma şeylerle uğraşıyor insanlar. Birbirinin açığını aramaktan başka yapılan bişey yok

Ayakkabı göremedim ben burda. Görebilen var mı ?
Cemaat namazı bıraktı yazıyor başlıkta.. Namaza hiç durmamışlar ki bıraksınlar..
Aynen çok saçma şeylerle uğraşıyor insanlar. Birbirinin açığını aramaktan başka yapılan bişey yok
Adamlar kalkıp Allahu Ekber diyor, herşeyi geçmiş bu mantıklı geliyor mu size?
Gelen peygamber değil farkındasınız değil mi?
İnsanların rahatsız olduğu şey bambaşka onun farkında olduğunuzu düşünmüyorum bile.

Bekarlar icin degil ama evliler icin zina suc olmali bencede.

Iran şeriat devleti değil ki canım. Morarşiyle yönetiliyordu, sözde islam cumhuriyeti oldu. Resmi mezhebleri bile şii. Kel alaka oldu yani. Şahsi bir soru sormuştum. Ona cevap alamadım 😊
Şeriatı yasal olarak getirmelerine gerek yok diyorum bende. İran a bakabilirsin. Kel alaka değil cuk örnek oldu. Seninde dediğin gibi Sözde cumhuriyet. Bak ne güzel ifade ettin.

Sorunu kaçırdım

X