Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
kilicdaroglunun seccadeye basmasi icin ne dusunuyorsunuz merak ettim
Seccadeye basmanın haram yada günah olmadığını, ama herşeyin putlaştırıldığı canım ülkemde talihsiz bir fotoğraf olduğunu. Cumhur ittifakına konuşacak değersiz konu yarattığını düşünüyorum:
Seccade bu, yıkanır paklanır.
Yenilen kul hakları nasıl ödenir onu düşünen var mı acaba

kilicdaroglunun seccadeye basmasi icin ne dusunuyorsunuz merak ettim

Ben putlaştırma olarak görüyorum.
Seccade sadece bir araç
Kutsallık neden atfedildi anlamıyorum.
Ha seccade de namaz kılmışsın ha temiz bir çarşafta.
Seccadenin amacı namazı temiz yerde kılmak değil mi?

Başka parti yapsaydı da aynısını düşünürdüm.
Dini kullanmasınlar artık.
Ekonomi adalet eğitim ülke itibarı gibi konuları sorgulamayanlar bunu sorguluyor. Bu neyin kafası?

Sonuçta muslumanizya hani onunla ibadetimize yapiyoruz ya ondan önemli yani başa getireceginiz kişi biz müslümanlar için önemli olan hiç biseye değer vermediğini açıkça gosteriyo

Sonuçta muslumanizya hani onunla ibadetimize yapiyoruz ya ondan önemli yani başa getireceginiz kişi biz müslümanlar için önemli olan hiç biseye değer vermediğini açıkça gosteriyo

Müslümanlar için kul hakkı da önemli değil mi?
Yenmeyen hak kaldı mı sizce?
Ona ses yok tabi.

Adam özür diledi.
Sizinki maşallah sürtük de diyor afedersiniz cehapelilere bile yardım ettik dedi özür dahi dilemed. En azından kusura bakmayın diyebiliyor. Bu erdemi dahi kararımın doğru olduğunu gösteriyor

İşte bu tarz düşünceler için talihsiz fotoğraf dedim.
Biz müslümanlar için seccade mi önemli
Seccade olmadan hatta hastaysan hasta yatağında gözlerini kapatıp açarak bile secde edebilirsin diyor güzel dinim.
Daha önce de demiştim, herkes kendi ibadetinden sorumlu. Kim sana ibadetinde kısıtlama getirebilir Allah’ını seversen.

Ayrıca o bildiğiniz seccade boy halı. Seccadeye de benzemiyor. Zaten seccade işi bitince katlanır kaldırılır.
Orada durması da ya halı yada komplo dedirtiyor.

Ayda 15000 kira mi veriyosunuz
Suanda 2650₺ veriyorum. Eski kiracı olduğum için Bulunduğum semtte, yeni binalar en en ucuz 10bin. O da küçücük daire. Evden çıkacağım kiramın kaç katı kira vereceğim. 1 senede fiyatlar nerden nereye geldi.

Lüks arıyormuş muşuz. Boş yapmayın.

Ben de 2500 veriyorum eski kiraciyim şimdi bana 10 bin ediyorum dese ne diyeceğim ?

Ben de 2500 veriyorum eski kiraciyim şimdi bana 10 bin ediyorum dese ne diyeceğim ?
Valla şu ortamda kabul edip oturmak bin kat daha mantıklı. Çünkü kiralar her gün değişiyor, nakliyesi var zartı zurtu var. Taşınmak bin kat daha zararlı
Benimki satacak, ben mecburen çıkacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…