Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Arkadaşlar burada parti sempatizanlığı yapacağınıza;
Neden yağın 200 lira olduğunu
Neden kıymanın kilosunun 300 lira olduğunu
Neden kiraların 7000 olduğunu
Neden asgari ücretle geçinemediğinizi
Neden ev alamadığınızı sorgulayın allah rızası için.
20 yıl önce sıradan bir işçi evi bırak apartman alırken şimdi bir tane işçi evini zor geçindiriyor.
Gerçekten 24 yaşında olmama rağmen ben görüyorsam sizde görebilirsiniz.
Biraz objektif bakmayı öğrenin ya, keşke belli bir zeka seviyesine sahip olmayan-gündemi takip edemeyen oy kullanamasa.
Sınırlar kevgire dönmüş, ekonomi almış başını gitmiş, 10 tane suç dosyası olan adam dışarıda keyif çatıyor, uyuşturucu satıcıları mahallelerde dehşet saçıyor hala deprem parası yok imamoğlu yok kılıçdaroğlu konuşup duruyorsunuz.
Bu duruma kim getirdiyse gerçekleri bile isteye kim görmüyorsa, geleceğimi kim çaldıysa hakkım asla helal değil.
Farkında değilsiniz ama çocuklarınızın hayatını da yakıyorsunuz.

Muhalefet her şeyi çözüyor da bir iş yaptığını görmüyorum Ekrem İmamoğlu İstanbulda şu ana kadar ne yaptı zincirleme kazalar olurken karısıyla beraber balıkçıda yemek yiyordu
Muhalefet yaptırım gücüne sahip değildir zaten, hele şu sistemde eleştirme gücüne de sahip değil. Bir zamanlar tvde bütün siyasi skandallar konuşulur tartışılır hepimiz ayrıntısıyla bilirdik şimdi hepsine yayın yasağı geliyor, o yüzden dünyadan haberiniz yok.

İmamoğlu kazalar için ne yapmalı peki sizce, kendini klonlatıp her köşe başına elinde trafik işaretiyle koysa olur mu? Deprem anında hükümet neredeydi, siz gördünüz mü, ben göremedim de, hatta basın da göremedi. Kazalara müdahale belediye başkanının işi mi, oldu olacak şehirdeki doseptikleri de tek tek gezip kendi temizlesin. Saraydan burnunu uzatmayana laf yok ama depremde ilk çadır ve aş evlerini kurmaya çalışanlar karısıyla yemek yemekten suçlu, oh ne güzel memleket
Ayrıca devlet kira yardımı da yapıyor yaani
kime, ne zaman, benim dul maaşı alan evindek kapı dışarı edilmiş zavallı teyzem bile kira yardımı alamıyor, kime veriyorlar kira yardımını. Ayrıca kimseye yardımda bulunmaları gerekmesin, herkese doyacağı kadar maaş bağlanmalı, asgari ücret de malüllük ve yetimlik maaşı da sadaka boyutundan çıksın. Dibine kadar rezillik bu.

Muhalefet her şeyi çözüyor da bir iş yaptığını görmüyorum Ekrem İmamoğlu İstanbulda şu ana kadar ne yaptı zincirleme kazalar olurken karısıyla beraber balıkçıda yemek yiyordu
Peki, deprem hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hani şu 10 ilimizi etkileyen deprem?
Hani şu 2 gün yardıma gidilemeyen yerler falan?
Gerçekten ne düşünüyorsunuz?

Ha ayrıca müsait olduğunuzda şu at gözlüklerinizi çıkarıp dünyada Türkiye’nin nasıl göründüğüne bir bakın.
Adamlar bize resmen Afganistan muamelesi yapıyor, babamın bundan 12 yıl önce çok rahat ülkeden ben 2 defa red yedim, nedeni de muhtemelen gidip dönmeyeceğimi düşündükleri için.
Adamlar bize ne muamelesi yapıyor, varın siz düşünün.
Hayatımız, özgürlüğümüz herşeyimiz kısıtlandı.
Burada yazan üyelerin çoğu ekonomik sıkıntı çekiyor ama yine de gerçeği görmekten de kaçıyorlar.
Evet ülke olarak çok hızlandık ama yokuş aşağı.

20 yıldır kadınlar nafaka alamıyorlar mı çok komik ya,nereden uyduruyorsunuz bunları anlamıyorum haklar eşit her zamanda öyle olacak
Okuduğunuzu doğru Anlasanız iyiydi
Yasalar geçer torba torba, içinde neler elimizden alınır acaba

Peki, deprem hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hani şu 10 ilimizi etkileyen deprem?
Hani şu 2 gün yardıma gidilemeyen yerler falan?
Gerçekten ne düşünüyorsunuz?
99 depreminde rahmetli Ecevite çok yüklenmişti. Neyi eleştirdiyse Allah bin beterini kendisine gönderecek, ama işte o arada da olan biz halka olacak.

Yüzyılın felaketi,sınanıyoruz,öyle böyle doğa olayı diye konuşuyorlar şimdi. Biz felaketin Allahtan geldiğini görüyoruz da,kurtarma için umrunuzda olsaydı bari. Kötü olursa Allah verdi,iyi olursa biz yaptık diyorlar,şakşakçılar da oy veriyor bunlara. Deprem bölgesinde de oy patlaması olacak bunlara. En çok ona üzülüyorum. Ben 2. Gün gittim deprem bölgesine, kendi topladığımız yardımların olduğu tıra afad gelip kendi flamasını astı. Hükümetten 1 kişi bile yoktu,halk olarak biz vardık. Helallik istediler işte. Ben deprem mağduru değilim,ama hiç bir hakkımı da bunlara helal etmiyorum.

Akıllı bir Müslüman bilir ki seccade kutsal bir şey değildir, yeni yıkanınca, veya temizse halı üstünde de namaz kılarım. Dışarıda kılmak gerekirse hırkanı serip de kılabilirsin. Kıyafetlerle birlikte makinaya da atarsın. Ama bizim insanımız böyle her şeyi kutsallaştırmayı seviyor, zaten ben adamın bilerek bastığını düşünmüyorum, sevmesen bile aklın varsa anlarsın oyun olduğunu.

Hanımlaaar hanımlar siyaset keskin bıçak gibidir, dilimde tüy bitti üsluplara dikkat edin demekten.
Demokrasi, seçme seçilme hakkı, insan hak ve özgürlüklerini savunuyorsak şayet, o zaman herkesin demokratik hakkı olan oy kullanma hakkını istediği partiden yana kullanmasına bir şey deme hakkımız yok.
Baskılara hayır derken baskı yapan taraf olunmaz, sizler karşılıklı bela okumaya kadar gelmişsiniz.

Eee ona kalırsa Rte nin de cami içinde ayakkabılı fotoğrafları var , buna da cevap versinler değil mi ?

Eee ona kalırsa Rte nin de cami içinde ayakkabılı fotoğrafları var , buna da cevap versinler değil mi ?
Rte e Allah gibi adam diyen var, peygamber gelse o olurdu diyen var. Yani onlar için rte yaparsa sorun yok, ama muhalefetten biri yaptıysa oo din düşmanı, oo rezil olur hemen. Allah akıl fikir versin.

Rte e Allah gibi adam diyen var, peygamber gelse o olurdu diyen var. Yani onlar için rte yaparsa sorun yok, ama muhalefetten biri yaptıysa oo din düşmanı, oo rezil olur hemen. Allah akıl fikir versin.
Karım kızım feda olsun diyenler var en komikleri onlar.

Okuyana da 40bin ve üzeri vereceksin, asgari ücretli de sefil olmayacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…