Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ya aradaki uçurumada amennaaa.. ama hakim mercedese binerken kütüphane memuruda en ölü clio falan bseye binebilsin artk onada tamam

Hakkını helal etmeyebilirsin sonuçta hak senin ama kimseye bela okuyamazsiniz sizin gibi düşünmediği için sonuçta oy benim degilmi istediğim kişiye veririm ve kimsede bişey diyemez karisamaz
Hak etmeyene bela tutmaz, ama hakkımızı yediğiniz için çok iyi tutar. Çıkacaktır sizden.
NOt: Allah belanızı versin.

Hak etmeyene bela tutmaz, ama hakkımızı yediğiniz için çok iyi tutar. Çıkacaktır sizden.
Bir tane video vardı aklıma onu getirdiniz.
İki adam sokak röportajı veriyor. Diğeri diyor ki peki ekonomik kriz, pahalılık. Adam da diyor her şey güzel ehonomi harika. Artık diğer adam sakin çizgisinden çıkıp “e Allah belanı versin denin o zaman” ditor. Tam o adamın ses tonuyla okuyorum

Şu anki durum devam ederse Türkiye diye birşey kalmayacak. Afganistan Suriyeden bir farkımız kalmayacak. Bizim oturamadığımız yerlerde bu insanlar oturuyor. Para karşılığında vatandaşlık satılıyor. Ekonominin geldiği nokta malum. Daha kötüye gidecek iyi olmayacak. Mevcut düzenin devam etmesini isteyenleri anlayamıyorum.

Bunu sorgulasalar zaten ne demek istediğimizi gayet net olarak görecekler

Bitane akrabam 4000 kirada oturuyor lüks ararsanız tabi pahalı
Gülemedim bile şu yazılana.
Hanımefendi Ümraniye'de oturuyorum kiralar 10-16 bin arası olmuş buralarda.
Siz neyden bahsediyorsunuz ?
Yeni ev aldım ama aldıgıma da pişman olur muyum bilmem 2+1 eve 1.8 milyon verdim el insaf ya el insaf.
G..tüm yemedi artık kirada oturmaya korkudan.
10 bin kiraya verecegime kendi evimde otururum dedim faize bulaştım.
aylık sadece 18500 tl ev kredisi ödeyecegim düşünebiliyor musunuz ?
Bu evler iki sene önce 300 bindi yaaaa.
Daha nasıl anlatılır kötü giden gidişat bilmiyorum.

simdi gelip umraniye de oturmayin daha makul yerde oturun diyecek diye korkuyorum

kilicdaroglunun seccadeye basmasi icin ne dusunuyorsunuz merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…